Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Balog László (MÁV kórház- Újpesti SZTK) VÉLEMÉNYEK? fórum

Dr. Balog László (MÁV kórház- Újpesti SZTK) VÉLEMÉNYEK? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 14. 15:28
Dr. Lőrincz Istvánról van esetleg valakinek infója?
2011. aug. 29. 13:32

Szia!


Én nemrég jártam Balog doktornál, valóban nem a kedves gügyögős orvosok közé tartozik. Összességében nekem mégis jónak tűnt, mert legalább őszintén elmondta a véleményét, amibe nemcsak a szakmai kérdésekre adott szakmai válaszát értem bele, hanem azt is, hogy közölte, hogy látja én elég negatív vagyok az orvosok írányába. És mellesleg ebben igaza volt (bár ehhez nagymértékben hozzájárultak az előzmények, ami szerintem jogosan indokolja a bizalmatlanságom). Mindenesetre én díjazom, ha egy orvossal a megfelelő illemszabályok adta kereteken belül lehet vitatkozni, és vele úgy tűnik lehet. Még csak most fogok hozzá visszamenni, így erre az egy alkalom után kialakult véleményemre azért nem kell mérget venni.

Viszont azt szeretném kérdezni, hogy pontosan hol lehet olvasni azt a bizonyos naplót, amit említesz, hogy egy lány nagyon szörnyű dolgokat ír? (nekem sincs választott dokim...) köszi!

2011. aug. 2. 19:53

Szia!

Nekem nem volt szimpi Balog doki, egyszer voltam nála még pár évvel ezelőtt. Semmi különös gond nem volt, csak nekem nem volt eléggé kedves a stílusa.

Most Jerger dokihoz járok, asszem neked írtam, mert kérdeztél róla, csak jót tudok mondani. Olyan igazi doktor bácsi, letegez mindenkit, aranyos, kedves stílusa van, csak ajánlani tudom.

6. patyoma (válaszként erre: 5. - Kobri29)
2011. aug. 2. 12:41

Szia!

És neked is olyan rossz élményed volt választott orvos nélkül, mint a másik fórumon a lánynak, aki naplójában olyan szörnyű dolgokat írt?

5. kobri29 (válaszként erre: 4. - Patyoma)
2011. aug. 2. 12:28

Szia!

Csak te vagy türelmetlen. :) Ahhoz képest, hogy a többségünk kisgyerkőccel van itthon, elég aktívak vagyunk. Én sajnos nem tudok mit mondani, nekem nem volt választott dokim, de vannak, akik biztosan tudnak segíteni, csak meg kell várni őket.

4. patyoma (válaszként erre: 3. - Vvicus)
2011. aug. 2. 11:59
Köszi, tegnap végigolvastam nagyjából, írtam is, de nem tűnt túl aktívnak a fórum. Vagy csak én vagyok türelmetlen. Nagyon jó lenne már megtalálni az "igazit":)
2011. aug. 2. 11:50
Van egy fórum, ÁEK szülészete, ami aktív, ott biztos kapsz segítséget, más is kapott már.
2011. aug. 2. 11:49
Senki? Megdöbbentő:(
2011. aug. 2. 11:43

Sziasztok!

Nagy orvos keresésben vagyok. Mivel Újpestiek vagyunk, ezért jó lenne újpesti orvost találni és a MÁV-ban szülni.

Jelen pillanatban Jerger András vezet nálunk, de szeretnénk infókat kapni Balog Lászlóról, mert róla nem igen találunk véleményeket a neten.

Persze a kórházzal kapcsolatos vélemények, információk is jól jönnek! ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook