Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1020. tschilla (válaszként erre: 1018. - Szerafino)
2014. ápr. 23. 19:14
Magánrendelésén voltál? Én ott voltam most februárban, azzal kerestem meg, hogy babát tervezünk, nagyjából át is beszéltünk mindent, de olyat nem említett, hogy ő egyébként szülést nem vállal majd. Azért magánrendelésnél furcsának is tartanám. Nagyon remélem, hogy vállalni fog, majd ha aktuális lesz, mert különben keresnem kell másik orvost, és az nagyon nem lenne jó. :-(
1019. katie_rose (válaszként erre: 1018. - Szerafino)
2014. ápr. 23. 17:48
Engem sem vállalt 2012-ben. Mégis nála szültem. :D
1018. szerafino
2014. ápr. 23. 14:49
Én is nála szültem az elsőt, és tökéletesen elégedett voltam, viszont mikor mentünk hozzá tavaly decemberben, h lassan indulnánk a kistesóval, akkor azt mondta, hogy csak terhesgondozást vállal, szülést már nem. Tud erről vki vmit? Hogy miért nem? Vagy esetleg csak engem nem?
1017. Lyllus86
2014. ápr. 6. 12:03

Sziasztok! Én is csak ajánlani tudom a Doktor urat. Fórumon találtam rá, kismamák véleménye alapján. Mindenképp olyan orvost szerettem volna választani, akinél nem a pénz a lényeg, mert nem voltunk olyan helyzetben, hogy 100-150 ezer forintokat fizessünk egy szülésért.Inkább a babára szerettük volna költeni,amink van.


Első alkalommal,amikor mentem hozzá az ÁEK-be vizsgálatra, mondta, hogy szívesen végigviszi a terhesgondozást, de sajnos a szülést nem tudja vállalni, mert akkor lesz nászúton (február 5-re voltam kiírva). :-( Úgy voltam vele, sebaj,akkor majd ügyeletes orvosnál szülök, de legalább ő követi végig a 9 hónapot. Majd amikor a következő vizsgálatra mentem (pont a szülinapomon),mondta,hogy jó híre van... A nászút foglalása valamilyen úton-módon elcsúszott és ezért egy héttel később mennek és így szülhetek nála. Fülig ért a szám,szép szülinapi ajándék. Mondta, hogy február 10-én utaznak, én 5-re voltam kiírva, úgyhogy valószínű addig megszülök, de ha esetleg úgy dönt a kislányom, hogy bentmarad,akkor még 9-én éjszaka is be tud jönni, de ne izguljak,5-előtt szerinte megszületik.


És így is lett...január 28-án szültem,pont ügyeletes is volt aznap,úgyhogy bent volt,amikor érkeztünk. Az egész terhesség alatt pénzről sosem volt szó, nem tudta adok-e neki vagy sem,mégis nagyon lelkiismeretes volt. Császáros lettem végül, bár természetes szülésnek indult,mégis biztonságban éreztem magam,mindenki nagyon segítőkész volt. A varrást is nagyon szépen csinálta meg. A szabadnapján pedig még bejött meglátogatni,jól vagyok-e. Amikor mentem hozzá a varratszedésre,akkor adtam neki borítékban egy jelképes összeget, de nem 80-100 ezer forintokra kell gondolni.Zavarban is volt picit, láttam rajta, de meg szerettem volna neki hálálni valamivel a munkáját. Annyit adtunk,amennyit tudtunk, de ha nem adtunk volna,akkor is ugyanígy viselkedett volna. Úgyhogy én csak jókat tudok írni róla,örülök, hogy megoszthattam veletek. :-)

1016. yanett86
2013. okt. 25. 15:14
Sziasztok! Egy véletlen folytán én is nála szültem, volt fogadott dokim, de nem tudott ott lenni a szülésnél így ő helyettesíteni, sajnos komplikált szülés volt, beakadt a baba és aztán már nagyon sokan bent voltak... a többiek hangjára jobban emlékszem, mint az övére, abszolút megtett mindent az biztos, de a hat hetes kontrollon meg sem ismert :-( most nem nála fogok szülni. Nagyon kedves volt meg minden, nekem még sem volt az igazi!
1015. tothk3
2013. okt. 25. 10:36

IGEN! IGEN! IGEN! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ő egy angyal!!! Sajnálom, hogy az első gyermekemet nem nála szültem (az egy rémálom volt... megfogadtam, hogy soha többé...) majd 6 évvel később döntöttem úgy, hogy szeretnék még egy gyerkőcöt...

Teljesen véletlenül kerültem Bálint Koppány doktorhoz (semmi protekció..)és Ő komolyan vett, mindig segítőkész volt. Maximálisan odafigyelt mindenre, az ő kezei közt biztonságban éreztem magam (és a pocaklakót is). Biztos voltam benne, hogy mindent megtesz hogy rendben menjenek a dolgok, és így is történt....sosem gondoltam volna, hogy a szülés ilyen nyugalmas és szép esemény is lehet... és nem azért írom ezt, mert a második szülés könnyebb!!! Igazán hálás vagyok neki én is (és még sokan mások is így éreznek)! Ő valóban olyan orvos, aki MÁSOK ÉLETÉT JOBBAN TISZTELI ÉS SZERETI MINT A SAJÁTJÁT!!!!!

2013. okt. 1. 10:47
17en ő császározott és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Még fel is jött utána megkárdezni többször is, hogy-hogy vagyok...Varratszedésnél pedig alig akarta elfogadni a pénzt...Nagyon kevés az ilyen jó orvos. a vágás a hasamon már most alig látszódik! Nagyon ajánlom mindenkinek, mert ő valódi orvos és látszik, hogy azért csinálja amit csinál, mert szereti nem úgy mint a többi orvos, hogy lekezelő, bunkó és nemtörődöm! Kedvenc doktor lett ő:)
1013. ilotos (válaszként erre: 1011. - Brbi)
2013. aug. 30. 21:08
Nagyon jó orvos és valóban mintha nem a mai világból való volna a hálapénz tekintetében :-) Még épp "foltozott" frissen a szülés után, amikor megkértem arra, hogy ha leszek még várandós, akkor azt a babát is had szüljem nála :-) Mindenkinek csak ajánlani tudom.
1012. bzsuzsi1 (válaszként erre: 1011. - Brbi)
2013. júl. 10. 11:38
Köszönöm a választ és a jókívánságot is!!! :) Nagyon remélem, hogy kibírjuk addig amíg vissza nem jön szabiról! :)
1011. brbi
2013. júl. 8. 23:34
Soha nem ker penzt. Jobb is, h nem kerdezted, mert nem igazan ad ra valaszt:). En tudok olyanrol, aki 100e folott adott, de olyat is, aki 20e-t. Adj amennyit ugy erzel, h belefer a csaladi koltsegvetesbe,es kifejezi a haladat! Kivanom, h meg tudd varni Koppanyt a szulessel, jo nala szulni! Szep szulest Neked!
1010. bzsuzsi1
2013. júl. 8. 21:29

Sziasztok! Tudna valaki segíteni nekem? Én is Bálint doktor kismamája vagyok. Azt szeretném kérdezni, ha tudja valaki, hogy Bálint doki mennyit szokott kérni a szülésért? Illetve ha nem kér mennyit "illik" adni neki vagy aki már szült nála mennyit adott?

Januárban feküdtem bent a kórházban amikor hazaengedett akkor akartunk adni neki pénzt (kétszer is) de egyszer sem vette el! Azt mondta, hogy ne hozzam zavarba! Ezért nem tudom, hogy mi lehet a tarifa, illetve azért mert nem is 100 % hogy nála szülök, mert most szabin van és ha nem húzzuk ki 22-ig akkor tuti nem. Ezért nem is kérdeztem meg tőle.

Ha valaki tudná azt nagyon megköszönném! :)

1009. brbi (válaszként erre: 1006. - Misane)
2013. máj. 15. 18:23
A doki a honvédban rendel, és igen, célszerű időpontot kérni (bár ez szinte lehetetlen.) Az uh-k vannak a MÁVban, meg majd szülés előtt a CTG, ha épp nem a doki rendelésére mész.
1008. katie_rose (válaszként erre: 1005. - Misane)
2013. máj. 15. 10:56
A genetikain egyébként nekünk nem nézték automatikusan! Rá kellett kérdeznünk! :)
1007. katie_rose (válaszként erre: 1006. - Misane)
2013. máj. 15. 10:56

Attól függ mire mész. Mármint a helyszín attól függ.

De kérdezz rá nála! :)

1006. misane
2013. máj. 14. 14:12
Még egy kérdés felmerült bennem, tegnap felajánlotta Koppány a G1-ben, hogy legközelebb, ha akarom, menjek a kórházba hozzá. Lehet megfontolom (már csak az anyagiak miatt is)... ott is időpontot kell egyeztetni hozzá? Ebben az esetben a MÁV-ba vagy a Honvédba kell menni? Ez nem teljesen egyértelmű számomra sosem. :)
1005. misane
2013. máj. 14. 14:09
Remélem a 18. heti genetikai uh-on nálunk is kiderül valami, egyelőre nagyon szégyenlős a baba, tegnap konkrétan hátat fordított nekünk, majd amikor megfordult, tüntetőleg a nyitott tenyerét odarakta a lába közé. Szóval eddig titok! :)
1004. Cifoka
2013. máj. 14. 13:41

Szia,


Nálunk is már a 12-ik héten megmondták hogy kislány, igaz nekünk is úgy mondták hogy lehet..de 100%-ra bejött. (pedig ugye az sokkal bizonytalanabb) :)

1003. SHM27
2013. máj. 13. 20:37
Szia! A 12. heti UH-n mondták hogy mintha fiú lenne, de nem biztos, aztán a 18. heti UH-n bebizonyosodott hogy tényleg fütyije van.
1002. barbidu76
2013. máj. 13. 17:05
kb. 19.
1001. katie_rose (válaszként erre: 1000. - Misane)
2013. máj. 13. 14:21

Szia!


nekünk a 18. heti genetikai uh-n mondta a doki,hogy nem merne megesküdni rá,de szerinte fiú. aztán még egy fütyit is mutatott. 23. héten elmentünk 4D-re és ott már biztosra mondták. Kisfiam született :)

1000. misane
2013. máj. 13. 09:52
Kedves Fórumozók!(ha van itt még valaki) Nálatok hányadik terhességi hétben derült ki a baba neme?
999. katie_rose (válaszként erre: 998. - Misane)
2013. ápr. 23. 17:49
Kövesd a többi kismamát! :D
998. misane (válaszként erre: 997. - Katie_rose)
2013. ápr. 23. 13:33
Remélem! Majd kifejlesztek magamnak egy saját térképet. :)
997. katie_rose (válaszként erre: 996. - Misane)
2013. ápr. 22. 19:36
Mi is próbáltunk mindenféle fehér ruhás, látszólag ott dolgozó embertől segítséget kérni. Kevés sikerrel. De a végére már rutinos leszel :))
996. misane (válaszként erre: 993. - Katie_rose)
2013. ápr. 22. 11:21
Hát az tuti! :D Ma reggel vérvételre mentem a magasföldszintre, össze-vissza navigáltak az ott dolgozók, mire megtaláltam.
995. barbidu76 (válaszként erre: 991. - Misane)
2013. ápr. 18. 23:06
ezt passzolom..
994. barbidu76 (válaszként erre: 992. - Misane)
2013. ápr. 18. 23:05

szia,


örülök!


hát igen..

993. katie_rose (válaszként erre: 992. - Misane)
2013. ápr. 18. 15:04
Minden kismamának kellene egy külön térkép :D
992. misane (válaszként erre: 990. - Barbidu76)
2013. ápr. 18. 10:25
Szia!Sikerült megtalálnom, bár nem volt egyszerű, az a kórház egy kész labirintus. :)
991. misane (válaszként erre: 990. - Barbidu76)
2013. ápr. 17. 10:34
Köszi! :) Holnap délután megmondom, hogy sikerült-e odatalálnom. Egyébként a vizsgálat eredménye mennyi idő alatt lesz meg? Holnap lesz a Uh. majd az azt követő hétfőn a vérvétel.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook