Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) fórum

Dr Bálint Koppány szülész- ÁEK (MÁV) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
900. Cifoka (válaszként erre: 899. - SHM27)
2013. jan. 26. 08:52

Szia,

Bocsánat hogy így "beleokoskodok"..csak szerettelek volna picit megnyugtatni.. Rákszűrést valószínű azért nem csinált még az orvosod mert az 1naptári év még nem telt el az előző szűrés óta. Legalábbis nekem ezt mondta Bálint doki és előtte nem is végezheti el. Ami a ferzőzést illeti a szervezetedben, őszintén szólva (igaz ez nem rémlik nekem, de majd visszanézem az én laboreredményeimet pontosan melyik is volt) nekem is az egyik pozitív lett tenyészet során, úgy rémlik a toxoplasma, de utánanézek...és azt mondta a doki hogy mivel már túl estem rajta nem olyan régen ezen így ne foglalkozzak vele mert a többi eredményem negatív lett. Szóval addig nehogy stresszeld magad feleslegesen :)

899. SHM27
2013. jan. 25. 22:55
Azt olvasom mindenhol, hogy a CMV Iig ha pozitív és a CMV IgM emellett negatív akkor a szervezetben egy régen lezajlott fertőzésről van szó. Azért csak márciusban megyek, mert közben elmegyek egy integrált tesztre. Szerintem hétfőn felhívom, és megkérdezem tőle ezt az eredményt, meg valahogy a rákszűrésre rákérdezek.
898. katie_rose (válaszként erre: 896. - SHM27)
2013. jan. 25. 22:22
A cmv-re nincs ötletem . Rákszűrés kellett volna... Nem tudom miért hagyta ki. Nekem csinált a dokim. De márciusig csak nem lesz baj:/
897. MViki
2013. jan. 25. 22:01
896. SHM27
2013. jan. 25. 21:47
Sziasztok!Ma voltam dokinéninél, kérdezte van-e panaszom, mondtam most jól vagyok stb... kinyomtatta a vér és vizelet eredményeket. A CMV IgG pozitív lett és nagyon magas, illetve az van oda írva hogy 3 hónapnál régebben lezajlott fertőzés. Ti tudtok mondani erről valamit? Illetve azt, hogy az normális, hogy még nem vett kenetet a rákszűréshez? Gondolkoztam ott hogy szóljak, vagy ne szóljak, csak nem akartam okoskodni. Legközelebb csak márciusban kell mennem.
895. pipi8607 (válaszként erre: 894. - Katie_rose)
2013. jan. 25. 17:06
Igen, lehet. De pont azért készítettem ezt, mert kívántam, erre tessék, sütés-főzés közben besokalltam... :D
894. katie_rose (válaszként erre: 893. - Pipi8607)
2013. jan. 25. 15:52

Nálunk minden rendben. Vasárnapig csak néha bekukkantok ide a fórumra,mert a szüleimnél vagyok Benivel. A párom dolgozik vasárnap estig és ilyenkor eljövök ide kikapcsolódni. Netezni sem nagyon szoktam ilyenkor. Sütit sütök, sétálunk tesómmal meg ilyesmi. Imádom! :)


A rosszullétekre akkor egy szavad sem lehet. Nem olyan vészes. amúgy 1 hét múlva meg lehet pont a zsíros kajákért fogsz epedezni :D

893. pipi8607 (válaszként erre: 892. - Katie_rose)
2013. jan. 25. 14:50

Most tegnap délután óta sajog a fejem, de nagyon. Mára hol jobb, hol rosszabb. Ez szerintem azért van, mert zsírban tocsogó kajákat készítettem: sült csirkecomb, hagymás törtburgonyával, és a csirke alatti finom zsírba belenyaltam, úgy kell nekem... :D


Tegnap egész nap főzés közben hirtelen rosszullétek jöttek rám. Egyik pillanatról a másikra összeugrott a gyomrom, szorult a torkom, és már majdnem jött is a róka, de valahogy mindig szerencsém volt, és nem hánytam össze magam épp ott, ahol voltam.

Ma ezt nem érzékeltem, szóval egyedül tegnap volt ilyen napom, remélem a jövőben nem lesz sem ilyen, sem hasonló élményem... :D


Kijelentettem itthon, hogy most nagyon sokáig semmi zsírban tocsogó kaját nem vagyok hajlandó készíteni (pláne enni), úgyhogy felháborodások vannak... :D


Ezen felül minden oké. :)


Nálatok mi a helyzet?

892. katie_rose (válaszként erre: 891. - Pipi8607)
2013. jan. 25. 12:00

Szerintem én is levetkőtöm a gátlàsaim nagyon hamar!:))

Hogy vagy amúgy? Rosszullétek elkerülnek?

891. pipi8607 (válaszként erre: 890. - Katie_rose)
2013. jan. 24. 17:25

Hát gyerek koromban engem sokat bámult a macskám, most meg egy pofátlan ajtónyitogató boxerem van, szóval ehhez már most hozzá vagyok szokva általuk, amennyire ez lehetséges... :D

Párom is nyitott már rám, és lemerevedett... :D


CSURRRRRRRRRR...


...és csak állt és nézett... :D


Csurgatok én egy színpad kellős közepén is mindezek után! :D

890. katie_rose (válaszként erre: 889. - Pipi8607)
2013. jan. 23. 21:10
A legjobb,mikor együtt mentek WC-re és fürkészve néz közben. Bakker rendesen zavarba tudok jönni a 2 és fél hónapos fiamtól :D
889. pipi8607 (válaszként erre: 888. - Katie_rose)
2013. jan. 23. 20:10

Hát köszi! :D


Tudtam, hogy rád számíthatok!!! :)))))))))))))))


Majd ha már nem bírom, sikítva elrohanok (aztán vissza, mert nem hagyhatom egyedül sok időre...)... :DDDDD

888. katie_rose (válaszként erre: 887. - Pipi8607)
2013. jan. 23. 19:51
Igazából visszasírod majd ezt az időszakot mikor már meglesz a pici :D
887. pipi8607 (válaszként erre: 886. - Katie_rose)
2013. jan. 23. 18:38

Akkor majd kijárok a kutyasuliba, jógázni, barátnőkhöz, ide-oda, olvasok könyvet, sétálok, sétálok a kutyámmal... :)


Feltéve ha a házimunka mellett marad minderre időm.. ;)


Én mindig feltalálom magam szerencsére, úgyhogy remélem nem fogok unatkozni. Ha mégis...


Az én és a baba egészségéért feláldozom magam az unalom oltárán! :)))

886. katie_rose (válaszként erre: 885. - Pipi8607)
2013. jan. 23. 18:22

Igen az uh-t más doki csinálja és ilyenkor nincs Bálint dokival konzultáció. Csak akkor kell hamarabb felkeresned ha van valami gond. De nem lesz!:))

Megértem , hogy elmész táppénzre. Mondjuk készülj fel, nagyon fogsz unatkozni!:) én a 18. Héttől nem dolgoztam és halálra untam magam :)

885. pipi8607 (válaszként erre: 884. - Katie_rose)
2013. jan. 23. 17:47

Ultrahangra legközelebb február 7-én megyek. Ez a genetikai UH lesz, amit nem Bálint doktor csinál (nem tudom találkozni fogunk-e vele, ez amúgy csütörtöki nap), de elvileg ő azt mondta decemberbe, hogy vele csak február 25-én fogunk újra találkozni ha minden rendben van.


Az egészségem érdekében február elejétől a dokival kiíratom magam táppénzre, sok pénztől sőt a cafetériától is elesünk, de legalább egészséges maradok itthon biztonságban, nem kell bejárjak. Nagyon sok munkatársam jár be betegen, lázasan, stb. (Igaz érthető.)

884. katie_rose (válaszként erre: 883. - Pipi8607)
2013. jan. 23. 17:28

Bajt a tartós és rendszeres szedés okoz. Reméljük innentől szuper egészséges leszel !:))

Mikor mész dokihoz legközelebb ? Mármint ultrahang

miatt. :)

883. pipi8607 (válaszként erre: 882. - Katie_rose)
2013. jan. 23. 17:06

Elmondhatatlanul jó érzés, hogy tényleg ennyire aggódtatok értem/értünk, hálásan köszönöm! :)


Képzeljétek, ma reggelre látványosan nőtt a pocim!! :)


Mikor mutattam páromnak, úgy örült, annyira csillogtak a szemei, mint a legelső (és egyelőre egyetlen) UH közben! :)

Én is nagyon boldog vagyok, mert ezek szerint minden rendben a fedélzeten! :)


(Pedig rengeteget örlődtem, mert 7-8-9 órás időközönként "ettem" az algopyrint, és így 5 szem fogyott el, mire már nem fájt annyira, hogy muszáj legyen bevennem... El nem tudom mondani, milyen lelkiismeretfurdalásom volt - picit van is - emiatt, hogy ilyen sokat be kellett szednem belőle. :'( )

882. katie_rose (válaszként erre: 881. - Pipi8607)
2013. jan. 23. 16:35

Van egy másik fórum majdnem ugyanezzel a címmel (Bálint doki nélkül) és ott aktívkodtunk.

Ma akartam este már rád írni,hogy hová tűntél el. :)

2013. jan. 23. 16:32

Sziasztok!


Mára már sokkal jobban vagyok, köszönöm szépen a millió segítséget, aggódást. Látom míg a gyógyulásra koncentráltam, ti is inaktívak lettetek. Nálatok mi újság azóta?


Ginfizz! Ugye sikerült idejében elkapni és kiírtani a torokkaparásod?? :)


Puszi nektek! :)

2013. jan. 20. 15:58
akkor az kilőve. :(
879. MViki
2013. jan. 19. 21:10
Az echineáról azt hallottam, hogy azt aztán tényleg nem lehet terhesség alatt...
878. katie_rose (válaszként erre: 874. - Pipi8607)
2013. jan. 19. 20:19
Paramax rapid! Későbbre is érdemes beszerezni! Nagyon olcsó! :)
877. Ginfizz (válaszként erre: 870. - Pipi8607)
2013. jan. 19. 18:43

Kedves Drusza!

A pár szem algopyrin konkrétan napi egyet jelent.

Annyit "nyugodtan" be lehet venni, persze nem hosszú időn keresztül, heteken át.

Nekem vénásan, infúzión keresztül adták be az algot, kórházban, nőgyógyász konzultációjával. Még receptet is kaptam róla.

Ha használ a panadol, az "gyengébb", de abból is csak napi egy a megengedett.

Annyi a különbség, hogy én migrénre, mint fájdalomcsillapítót kaptam.

Amúgy a torkom nekem is 1 napja elkezdett kaparni, rögtön próbálom kúrálni, remélem, még időben elkaptam és nem lesz rosszabb!

Jobbulást Pipikém :)

876. barbidu76 (válaszként erre: 869. - Katie_rose)
2013. jan. 19. 16:10
Igen, jó a panadok, meg van egy testvére, amit a kórházban adtak nekem fájd. csill-ra, de nem tudom a nevét. az is valami Pana..
875. barbidu76 (válaszként erre: 868. - Pipi8607)
2013. jan. 19. 16:09

nagyon sajnálom! :(

pedig meg voltam győződve, hogy mindenkinek hat.

én csak azokat használom, ha náthás vagyok.

meg az echinea cea cseppet, már a coldrex, és a neocitrán nem ér szinte semmit, hozzászoktam.

874. pipi8607 (válaszként erre: 873. - Katie_rose)
2013. jan. 19. 14:55

Nem semmi..

Nagyon köszönöm a sok segítségedet, utánajárásodat! :)


Képzeld, felcsillant a remény: nem vagyok jobban, e algopyrin nélkül is stagnálok, ráadásul megkértem párom, hozzon bébiételeket, és már a második üveggel majszolom másfél óra alatt, és még mindig csak ugyanannyira fáj a torkom, nem készíti ki az evés, mint eddig. :)


Úgy látszik, most amig ennyire fáj, bébipapikon fogok élni, szóval várom a recepteket, mert az üveges rohadt drága... :D

873. katie_rose (válaszként erre: 872. - Pipi8607)
2013. jan. 19. 14:30

Nem találom a dobozt,de megkérdeztem a klubban ahol többen is ezt szedtük terhesen..csak szombat lévén még nem nagyon érkezett érdemleges válasz (értem ezalatt,hogy a "tudod az az izé", "az a kerek", valami "t" betűs" és társai egyelőre nem vittek közelebb a megfejtéshez)


Egyébként én is vettem be algopyrint terhesen! mondjuk én inkább felet vettem be egyszerre és így jutott reggelre és estére is. :)

A Panadol tutira nem árt!

egyébként szülés után a császáros fájdalmamra is hol algopyrinnel,hol sokkal durvábbal tömtek...pedig nekem rögtön volt tejem...

872. pipi8607 (válaszként erre: 871. - Katie_rose)
2013. jan. 19. 10:57

Hát ezzel most nem nyugtattál meg... :D


Sztem besétálok a kórházba és befekszem, aztán kezdjenek velem amit akarnak/tudnak... :D

2013. jan. 19. 10:51
Már rajta vagyok az ügyön. Igyekszem előkeríteni a dobozàt. De addig is inkább panadol. Algopyrinből napi 1 max 3-4 napig egyhuzamban . Én ennyit mernék.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook