Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dr. Atif Iskander szülész-nőgyógyészről tapasztalatok fórum

Dr. Atif Iskander szülész-nőgyógyészről tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. nov. 15. 22:57
mostanában 8-10 ropi
2010. márc. 8. 15:02
mennyi nála egy vizsgálat?
5. e584b61b26 (válaszként erre: 4. - Anthico)
2009. aug. 18. 18:07

Értem hát sajnos a rendelési idejét nem tudom.

Ezekből a szempontokból amik neked a fontosak Bérkert Klinika ott is van magánrendelése pár dokinak.

Bár most éppen szabin van de érdeklődj a honlapon,sok minden nincs leírva ott,de van telefonszám.

Ajánlani senkinek nem merek senkit mert valaki nekem jó de másnak nem,ezt majd te kitapasztalod.

Remélem hamarosan megtalálod az igazit.

:)

4. Anthico (válaszként erre: 3. - E584b61b26)
2009. aug. 18. 15:21

Köszi :)


Viszont a klinika honlapján nem jön be az az oldal, ahol a rendeléseket lehetne megtekinteni :(


Igazából olyan dokit keresnék, aki magánban is tud vizsgálatokat csinálni (UH, rákszűrés, kenetvétel,...), jó tapasztalatok vannak róla és férfi.

2009. aug. 18. 14:34

A klinikán rendel az ambulancián is.

Vélemények róla vannak ilyenek is olyanok is.

Nekem jó a véleményem róla,kedves volt és figyelmes mikor nála jártam.

A tarifáiról semmit nem tudok.A magánrendelése a Dózsa György utcában van.A magánklinikai rendelésről nem hallottam.

Próbáld ki az ambuláns rendelésen,és ha tetszik és úgy gondolod bevált neked,beszélhetsz is vele.:)

2009. aug. 18. 14:21

Elnézést a címben levő elírásról.

Még az is érdekelne, hogy hozzá is hetekkel későbbre lehet csak időpontot kapni?

2009. aug. 18. 14:19
Épp most készülök dokit váltani és sok jót olvastam Dr. Atif Iskander-ről. Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akik hozzá járnak. És hogy a Kamilla Egészség Centrumban mennyi nála egy vizsgálat, UH, Rákszűrés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook