Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Doterra és Panarom fórum

Doterra és Panarom (beszélgetős fórum)

13. huszka
2019. szept. 27. 12:18
Minden bizonnyal ;)
12. globus (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. szept. 25. 08:49
Én is 🤣😁😜🤣 Biztos olyasmi, mint Lolka és Bolka...
11. huszka (válaszként erre: 10. - Lkatus)
2019. júl. 17. 09:52
Úgy legyen ;)
10. lkatus
2019. júl. 16. 19:42
Doterra működik, nekünk és rengeteg ismerősnek is,akik már kipróbálták...egy csoda. Pár év és garantáltan mindenki ismerni fogja. 😉
9. huszka (válaszként erre: 8. - Judit d1a4)
2019. júl. 10. 23:00

Hahó..azt azért írd oda, hogy ezek dorerrás olajok :) Én is adtam mintát kipróbálásra egy hölgynek allergiára, levendula, citrom és borsmenta kombót,.majd másfél hét mőlva írt, hogy ő nem hitt benne, de bevált és rendelne :)


Én imádom ezeket az esszenciákat 😃

8. Judit d1a4 (válaszként erre: 5. - P.Sam)
2019. jún. 27. 21:30

Nálunk asztmás az apám és én. Olyan típusú ami sok hörgőgyulladással jár és allergiás köhögéssel

Alveaco ventolin

Az öcsém egész évbe taknya nyála folyik por, házi por. Fekete üröm parlagfű, nyírfa


A tesóm már nem szedi az allergia gyógyszert

Apám már csak hibe hóba használja a pipát

Én nekem már nem kell

És ezt a pullmonológus is bizonyítja


Immunrendszert erősítettünk OnGuarddal, nálunk nem kellett a tisztító kúra és elég volt ez majd a TriEase kapszul és külön a három olaj szagolgatni ha kell

2019. jún. 27. 21:28
Én azt hittem, ezek valami mai fantázia-sorozatból vett nevek.
2019. jún. 27. 21:26

Én kb 3 éve ismerem 1 éve ástam bele magam jobban (a gyerekek miatt) imádjuk! De tényleg


Mindenre van megoldás. A gyerekek jól vannak. Ha betegek sokkal hamarabb gyógyulnak ami marha ritka pedig előtte Pfff....

Hegybe halomba állt a sok gyógyszer most csak lázcsillapító van itthon a biztonság kedvéért.

Szenvedtünk...

Már függetlenül tanácsadó lettem


Határtalanul hálás vagyok a termékcsaládbak


Jó mert megbízható, nem humbug. Valóban hatásos meg szerintem ez a jövő... Minden téren

2019. jún. 4. 00:02

Sziasztok!


Nekem az allergiámra ajánlották az olajokat,majd ki is próbáltam!Sajna nem vált be pedig 2 adagot elfogyasztottam ami nem volt kevés összeg,majd ajánlották a 30 napos kapszulás kúrát ami majd biztos segíteni fog,hát nem volt semmi változás,csak a hatalmas pénzkidobás!Pedig a természetes gyógymódok híve vagyok!Ennyi az én tapasztalatom!

4. hamyka (válaszként erre: 3. - Trismagos)
2013. ápr. 19. 02:16
és melyik a jobb?
2013. ápr. 18. 13:12
Szia Hamyka, megismertem ezeket az illóolajokat, nagyon-nagyon jó minőségűek, terápiás célra garantáltan használható.
2012. okt. 28. 13:01

ejnye bejnye, senkinem ismeri őket??


szomórú vagyok :(


tapasztalatok érdekelnének hogy tényleg olyan jók-e mert váljuk be elég drágák a termékeik

2012. okt. 13. 19:54

Sziasztok :)


Aki nem tudná mik ezek elárulom:


Illóolajok :D


És engem érdekelnének hogy tényleg olyan jók-e mint mondják, vélemények, tapasztalatok érdekelnének :D


A Doterránál üzleti lehetőség is van, MLM, na hallottam róla ezt-azt, lehet azért drágák a termékeik hogy ki tudják fizetni a jutalékokat nem tudom, ma nemrég vettem részt egy web konferencián, elég jónak tűnnek a termékeik, van sok illóolaj


ill pl: Family csomag: ára 30-35 ezer ft, de nem 1 termék van benne hanem jopár :D


állítólag olcsobb ha csomagban veszi meg az ember,persze külön-külön is meglehet vásáárolni őket, én nem árulom, csak érdekelne hogy tényleg olyan jó-e :D


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook