Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dormeo - melyik párnát vegyem, mik a tapasztalatok? fórum

Dormeo - melyik párnát vegyem, mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 6. 01:12

Én is nemrég vettem párnát az aldiban,hát valami fantasztikus. Hasonalvó vagyok,anatómiai párnát vettem régen,a magasabb oldala nem jó ( rövid a nyakam?,a vékonyabb fele szintén nem jó,tehát párna nélkül aludtam és minden reggel nyak és vállfájással ébredtem.


Ilyet vettem : [link]

Hasonalvóknak és oldaltfekvőknek is szuper,csak ajánlani tudom,ja és a töltelék kivehető,tehát lehet variálni a magasságot,valamint a párna 2 részre van osztva,a képen látni.

15. globus (válaszként erre: 13. - 4b92daccda)
2015. márc. 5. 17:59
Esküszöm, annyiszor próbáltam... de felüdülés mindig visszafordítani a keskenyebbik felére :D
14. 4b92daccda (válaszként erre: 13. - 4b92daccda)
2015. márc. 5. 17:52
púposabbik = magasabb fele :)
13. 4b92daccda (válaszként erre: 12. - Globus)
2015. márc. 5. 17:51
Nekem is a púposabbik van a nyakam alatt, de nem jó, kell alá valami. Pedig nem gyúrok :D
12. globus (válaszként erre: 5. - 4b92daccda)
2015. márc. 5. 17:49
Hivatalosan a szélesebb része kerülne nyak alá. Lehet, hogy rövid a nyakam, de én pont fordítva szeretem :D
11. 4b92daccda (válaszként erre: 9. - Artiny)
2015. márc. 5. 17:49

Most látom hogy férfi vagy.

Így egy dolgot mondanék, nekem kissé szélesebb a vállam, mint az átlag nőknek, és majdnem alacsony az anatómiai párnám :(

Egy nagy törölközőt össze kellett hajtogatnom ugyanakkora méretűre, mint a párna, és alátettem, így magasabb lett 2-3 centivel.

Szóval netről rendelni nem mindig szerencsés :D

10. globus
2015. márc. 5. 17:47
Attól függ, hogy milyen pozícióban szeretsz aludni. Véleményem szerint hason fekvősöknek az anatómiai nem kényelmes. Egyéb esetben viszont jobb lehet.
9. artiny (válaszként erre: 7. - 4b92daccda)
2015. márc. 5. 17:01
igen,nem akarom megbanni :D mert mar mondom a sokadig parnam lenne,hogy talaljak egyet
2015. márc. 5. 16:59

NE hagyományoSat.


Az anatómiai nagyságrendekkel kényelmesebb

2015. márc. 5. 16:57

:D Ennyire tanácstalan vagy még mindig?

Persze hogy anatómiait vegyél! :)

2015. márc. 5. 16:55

[link]


2 vagy a 3 szammal jeloltet ?

5. 4b92daccda (válaszként erre: 4. - Artiny)
2015. febr. 28. 12:41

Igen, az.

Nem esett össze, pedig neha palacsintava lapitjuk tv nezes kozben, ha eppen nem csereltem ki sima parnakra :D

Ugyanolyan mint uj koraban.

Huzat is moshato.

Es nem kemeny, jol tartja a nyakat, de megsem tori az arcom. (En az oldalamon alszom.)

4. artiny (válaszként erre: 3. - 4b92daccda)
2015. febr. 28. 12:32

Ez anatomiai parna...memoria szivacssal?

gondolom nem esett ossze,ido utan? Nem tul kemeny ha fekszel rajta?


[link]

2015. febr. 28. 12:29
Nekunk Dormeo Silver-ion Air parnaink vannak, szeretjuk.
2. artiny (válaszként erre: 1. - Artiny)
2015. febr. 28. 12:25

Hibassak a linkek,ezek mar jok:


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 28. 12:24

Doremo - melyik párnát vegyem, valakinek tapasztalata?


Decemberben vettem egy ilyen parnat

[link]

mert nagyon nehezen aludtam el a párna miatt,amik othon voltak (tollas,ikea anatomiai memoria szivacs - ami azert volt rossz mert annyira kemenynek hatott ram hogy fajt az allkapcsom vagy a nyakam tole, szivacsos párna,...stb amik ido soran vasaroltam,probaltam)

Eleinte jo volt ez a JYSK es párna,finom puha volt es "habos" es ruganyos. Most mar elegge osszeesett,lelapult. igy mar ugy hasznalom,hogy ala rakok egy keskenyebb regebbi parnamat és most már eleg jol elalszok nem szenvedekm,hogy kenyelmetlen lenne. - bár nem orulok annak,hogy ennyire osszesett ez a JYSK párna


Most egy uzletben lehet vasarolni 50% kedvezmennyel DORMEO-s termekeket. Szeretnem megekrdezni,hogy melyik lenne a jobb ?

[link]


0:17 nel mutatjak, az egyik a klaszikus párna es a masik a kisebb az anatomiai.


[link]


1,2 és 3 pánák vannak.


1. Klasický vankúš Dormeo Golden Dreams 70x90 cm

2. Klasický vankúš Dormeo Golden Dreams 50x70 cm

3. Anatomický vankúš Dormeo Golden Dreams 30x50 cm


Ami nem anatomiai azok is memoria szivacsossak lehetnek? es ha nem memoria szivacs az valoszinuleg osszeesik majd ugy mint a JYSK es?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook