Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Döntésképtelen a kedvesem fórum

Döntésképtelen a kedvesem (beszélgetős fórum)


2009. febr. 9. 16:22

hagyd magában! elég ha 1x elmondod neki: szeretlek, és melletted állok, ha úgy érzed, hívj fel, de ne kérd h várjak rád, hagyd h ezt én döntsem el,ne láncoljuk magunkhoz egymást,abból semmi jó nem sül ki. vigyázz magadra.


így ő is szabad és te is ha várakozásra kényszerít azzal ő bebiztosítja magát, te viszont megőrülsz, és ha mégsem megy hozzád vissza, akkor meg az idődet vesztegetted.


ezzel nem azt mondom h ha várni AKARSZ rá akkor ne tedd. de te döntsd el, ne ő.


összezavarodott, nem tudja mit tegyen. egy házasság és 2 gyerek akkor is erős kapocs, ha sok a probléma. nem irigylem sem őt, sem téged...



sok szerencsét mindkettőtöknek!

2. 2fc9dd334a (válaszként erre: 1. - 9415115efd)
2009. febr. 9. 11:10

Szió!

Elég nehéz a te helyzeted is! Ezek nem egyszerű dolgok. Ha kicsit is érez valamit még az exe iránt, és az ravaszdi akkor esély van rá, hogy kibékülnek, de az tuti, hogy nem fog sokáig tartani, mert nem őszínte az egész. Te amit most tehetsz, hogy vársz. Az sem jó ha hívogatod, az sem ha teljesen eltűnsz. Szerintem időnként kérdezz rá, hogy van, minden rendben van-e vele és a gyerekekkel. De mást nagyon nem tudsz tenni. Itt neki kell döntést hoznia. Drukkolok neked!

2009. febr. 7. 18:33

Sziasztok!

Kedvesemet exe másfél évig csalta,majd elhagyta.Ott hagyta vele a 2 közös gyereküket is.Kedvesemmel ezután pár hétre jöttünk össze.160 km-re lakunk egymástól,de nagyon jól megértettük egymást,mindenben.Amikor csak tudott,jött.Azt mondta,én több jót adtam neki,mint az exe több év alatt.Éreztem,őszintén vonzódik hozzám.

Aztán megjelent a színen az exe.Előszőr közösmegegyezéses válást terveztek.Majd,amikor szakított azzal a pasival aki miatt a családját elhagyta,vissza akarta csinálni a házasságát.Amikor ez nem jött össze neki,zsarolni kezdte Kedvesemet,hogy kizsigereli teljesen a vagyonából,majd a gyerekekkel zsarolta.

Én is kifakadtam,mert nem tudtam elnézni,hogy dróton rángatja.Kértem,legyen erős,én mindenben segítek neki...de szakítás lett belőle.Kikészűlt,és én is..így arra jutott,jobb lesz nekem nélküle.Majd azt mondta,adjak neki időt,mert nagyon szeret engem,de mindenből elege van.Gyerekeivel akar csak lenni...és magányosan.Hogy meddig várjak rá,nem tudja.Lehet,a válóper lezárásáig.De nem akar igérni semmit.

Kikészülhetett exe taktikázása miatt annyira,hogy az állítólagos nagy szerelmét is félre állítja,hogy egyedül akar lenni jó ideig?

Most csak annyit tudok tenni,hogy várok rá?Szerintetek visszakapom még,vagy exe addig taktikázik,amíg vissza nem csábítja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook