Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott valaki az ING biztosítónál? Mi a tapasztalat? Megéri belevágni? fórum

Dolgozott valaki az ING biztosítónál? Mi a tapasztalat? Megéri belevágni? (beszélgetős fórum)


10. velociraptor (válaszként erre: 9. - 96b0d6b01f)
2010. nov. 1. 17:35

Az Allianznál is tavaly volt nagyon sok változás, és máig elég nagy a kupi náluk...

Hát én ahogy a kollégákat hallom, az ING-nél a legkevesebb, hogy kutyába se veszik az üzletkötőt...pedig belegondolsz nélkülük nem menne a verkli...

Így nehéz, ha akarod írok priviben tel.számot és hívj fel, adok pár használható tanácsot. Én 15 éve élek ebből, most is tizedmagammal...

9. 96b0d6b01f (válaszként erre: 8. - Velociraptor)
2010. nov. 1. 17:29

Tudnál nekem pontos dolgokat mondani,hogy mik ezek a szivatások?

Az All-z-nál voltam, ott nagyon sok negatív sérelelm ért.

8. velociraptor (válaszként erre: 7. - 96b0d6b01f)
2010. nov. 1. 17:17

Az melyik biztosító volt?Én változatlanul azt mondom jó szakma, ha tisztességesen csináljuk szép is, és jól lehet keresni-sőt mondjuk ki átlagon felül.

Viszont én az ING-hez nem mennék - ott aztán van szivatás...

7. 96b0d6b01f (válaszként erre: 6. - Velociraptor)
2010. nov. 1. 17:04
köszönöm, nekem nagyon szimpi volt a hölgy, aki az elbeszélgetésen ott volt,nagyon sok jó dolgot mondott én tavaly próbálkoztam máshol is,de ott katasztrófa volt, nem foglalkoztak velem, meg szívattak össze vissza.
6. velociraptor (válaszként erre: 1. - 96b0d6b01f)
2010. okt. 31. 20:11

Szia! Úgy látszik itt is összefutunk...én nem voltam ING-s, de 15 éve biztosítónál dolgozom, és sok kollégát ismerek. Az ING-nél nagyon jó a képzés, viszont tavaly kurtítottak az anyagiakon és elég sz@r a munkahelyi légkör......állítólag kutyába se veszik az üzletkötőket..

Ha akarod megmondom, hová érdemes menni. És hidd el nem hiéna munka, ha valaki tisztességgel és hozzáértéssel csinálja....

2010. okt. 30. 18:31
Szükségem lenne a segítségetekre :(
2010. okt. 29. 19:11
Holnap jövök és elolvasom a véleményed és a tapasztalatod, kérlek írd le,hogy mi volt a baj és volt-e előnye? Nagyon fontos lenne a számomra.
3. 96b0d6b01f (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2010. okt. 29. 19:09

Szia.


Ennyire dúrva?

2010. okt. 29. 19:04

Hááát.

Én semmilyen biztosítónál nem dolgoznék, mert igazi hiéna-munka.

Valamikor "dolgoztam", de utáltam magam.

Szó szerint rá kellett az emberekre tukmálni a terméket.

Szóval csak akkor vágj bele, ha nincs más megoldás!

2010. okt. 29. 18:49
Dolgozott valaki az ING biztosítónál? Mi a tapasztalat? Megéri bele vágni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook