Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott már valaki osztrák McDonalds-ban? fórum

Dolgozott már valaki osztrák McDonalds-ban? (beszélgetős fórum)

6. mazsola751 (válaszként erre: 5. - 68d995c437)
2011. márc. 23. 13:10
Köszönöm! Irtam privit. Más......?
2011. márc. 22. 20:07

Szia én dolgoztam 1998-2000 ig aztán gyesre mentem azóta itthon vagyok.Én a kasszában voltam mert tudok németül pedig a konyhára akartam.Igen nagy a hajtás,szigorú az elvárás is.A munkabeosztás is kemény igaz attól függ milyen a műszakvezető.Én szerettem ott melózni.

Háttérmunka az a konyha,de a kasszások is besegítenek.A salátákat is van hogy ők csinálják.

Az alapanyagok fagyasztva vannak és nem elősütik hanem megsütik és készítik a burgereket.

Ha van még kérdésed szívesen segítek:)

4. mazsola751 (válaszként erre: 3. - Ed148c9466)
2011. márc. 22. 19:05
Mondjuk Én "háttérmunkára" gondoltam. Feltételezem, ott készítik a salátákat, elősütik a kajákat....ezek a dolgok érdekelnének inkább ha valaki hallott erről valamit az segítsen.Köszi
2011. márc. 22. 17:58

mármint, hogy mit szeretnénk enni azt kérdezte

bocsi

2011. márc. 22. 17:57

Mi voltunk enni és a kiszolgálók nagyon nagy része kínai csajok voltak és az tuti, hogy az aki kiszolgált minket az 3 nyelven beszélt. Németül kérdezte, hogy miben segíthet viszont mi meg inkább angolul beszéltünk és nagyon folyékonyan beszélt angolul és mikor oda ment hozzá egy másik kínai csaj akkor egymással kínaiul beszéltek. Ez kb 1 éve volt.

Ez Bécs környékén volt valahol a Magyar határhoz közel.

2011. márc. 22. 17:53

Sziasztok!

Dolgoztatok már osztrák McDonalds-ban, vagy hallottatok már valamit az ottani elvárásokról, munkamorálról......? Én azt hallottam, hogy az ott dolgozók 90%-a külföldi, és nagyon keményen kell dolgozni,de talán kevésbé fontos a német nyelvtudás.

Vélemények???????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook