Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Tesco-ban? Ajánljátok? fórum

Dolgozik valaki a Tesco-ban? Ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
62. szabo.gyorgyi2 (válaszként erre: 61. - Ba9d1cefa0)
2009. jún. 10. 18:05
Írtam neked privit majd írjál.
61. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 60. - Szabo.gyorgyi2)
2009. jún. 10. 17:43
Akkor valószinűleg ismerjük egymást, én ugyan már nem dolgozom ott, de nekem se volt rossz.
60. szabo.gyorgyi2 (válaszként erre: 59. - Ba9d1cefa0)
2009. jún. 10. 15:48

Szerintem minden Tescóban a vezetőségtől függ, hogy mit lehet és mit nem lehet megtenni.

Én a Megaparkban dolgozom pénztárban az én meglátásom szerint nem olyan rossz bár hozzá teszem más rész munkaidőben dolgozni vagy teljes munkaidőben. Engem nem nagyon ugráltatnak ha beülök a pénztárba általában ott dolgozom le az 5 órámat.

Az is igaz, hogy én csak este vagyok akkor meg már nem küldenek ki az osztályra pakolni. Most már a pénztárosokat is kiküldik az osztályokra rámolni. Sokan háborognak a beosztások miatt,de ennek helyt adok, mert szegény lányok bizony van amikor 11-13 órát is dolgoznak egy nap, bár nem értem miért kellett egy ilyen hülye beosztást kitalálni. Én még könnyebben ledolgozom ha 8 órára osztanak be, de nekem már az is fárasztó. Miután már megszoktam az 5 órát.

így ha bele képzelem magam a többiek helyében hát szar ügy. Sajnos minden munka helyen ez van lassan az ember már örüljön, hogy dolgozhat és sajna ez nagyon is igaz a Tescóra is.

2009. jún. 10. 09:38
Szerintetek munka szempontjából melyik a legjobb TESCO?
2009. jún. 9. 08:30

Sziasztok!Szerintetek az éjszakásnak minden szombat-vasárnap is be kell mennie éjszakára?

A részmunkaidő mit jelent?Mettől-meddig van?

2009. jún. 2. 15:00

Sziasztok!

Engem az érdekelne,hogy a Tescoban a vevőszolgálati pultosoknak hogy alakul a munkarendje,mennyire zűrös állás és pénzben?

2009. máj. 7. 18:51

sziasztok!

pólus tescoról tud valaki valamit?

55. szabo.gyorgyi2 (válaszként erre: 53. - C7d2b2db7f)
2009. ápr. 28. 00:33

Igen volt emelés most pontosan nem tudom, hogy a 8 órásoknak mennyi volt az alapjuk, de pl. nekem mint 5 órás 54000-rem volt és tavaly kaptam 10400 emelést

akkor voltam ott két éve a régi dolgozok csak 5%-ot kaptak, mert nekik meghaladta a bérük a minimum 103000-et.,de ez csak a kaszásokra vonatkozik a többi osztályon magasabbak valamivel a bérek.

54. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 52. - Szabo.gyorgyi2)
2009. ápr. 27. 01:06
Nem tudom, sosem voltam kasszás, nem értek hozzá, de konkrétan pisiszünetet tartott az illető...
53. c7d2b2db7f (válaszként erre: 51. - Szabo.gyorgyi2)
2009. ápr. 27. 01:03

Igen..


A 40 órásokat 103. 000-rel? Azt hittem emeltek..

52. szabo.gyorgyi2 (válaszként erre: 49. - 8ebbbd5ab5)
2009. ápr. 27. 00:31
Erre most annyit tudok neked írni, hogy a kasszát már nem kell leszámolni,de az nem jelenti azt, hogy a főnökség nem számolja le.Amikor beülsz már le van számolva aki előtted dolgozott ha ki vesz a pénzből akkor már ott jelentkezik a hiány. Ezért bizony már előfordult nem egy esetben, hogy rúgtak ki embereket.
51. szabo.gyorgyi2 (válaszként erre: 46. - C7d2b2db7f)
2009. ápr. 27. 00:26

Szia!

Gondolom 110.000.- re gondoltál, de azok már régebben ott dolgoznak. Az ujjakat most 103.000-rel veszik fel.

50. szabo.gyorgyi2 (válaszként erre: 44. - Hihi)
2009. ápr. 27. 00:23

Erzsébeten Megapark nem mondom, hogy minden felhőtlen, de melyik munka hely olyan ahol nincsenek

problémák. Nekem nincsenek eget verően rossz tapasztalataim, de hát nem vagyunk egyformák.

Sajna a vevőkkel sokszor több a baj mint a főnökséggel.

49. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 45. - Barbidu76)
2009. ápr. 26. 23:55
Én hallottam pár dolgot durva kasszásoktól akik dolgoztak a tescoban. Konkrétan félni kell, mert pl az idősebb dolgozók kivettek pénzt az újak kasszájából, és a fiatal szívta meg. És hasonló szépségek...
48. c7d2b2db7f (válaszként erre: 47. - Barbidu76)
2009. ápr. 26. 13:29
Válaszoltam priviben!
47. barbidu76 (válaszként erre: 43. - 24584533ce)
2009. ápr. 24. 18:55

ingyen túlóra?

az kemény...

46. c7d2b2db7f (válaszként erre: 45. - Barbidu76)
2009. ápr. 23. 23:30

Én két áruházban is dolgoztam péntárosként.


A kasszázást nagyon könnyű megtanulni. Nem olyan nehéz munka.


Tényleg nagy különbségek vannak az áruházak között.


Érdemesebb személyesen jelentkezni, hiszen, egy jelentkezési lapot is ki kell tölteni.


Amikor én ott dolgoztam a 40 órás kasszások bére kb. 110 ft volt, ez nettó, pótlékokkal együtt.


Ha vannak még kérdéseid szívesen válaszolok...

2009. ápr. 23. 23:13

Sziasztok!


Én is fontolóra vettem,hogy a Bp-en jelentkeznék az egyik Tescoba.

Aréna v. Pólus...

Én is azt hallottam,hogy van különbség az áruházak között...

Olvastam itt,hogy csak személyesen lehet jelentkezni?

Az oldalon voltak meghirdetve az állások,gondolom akkor el lehet küldeni az önéletrajzot,nem?

Engem a pénztárosi munkakör érdekelne leginkább..

Részmunkaidőben gondolkozom,az említett wc,strapa miatt..:((

így mennyit kapnék kézhez?

Könnyű megtanulni a kasszázást?

Köszi!

44. hihi (válaszként erre: 42. - Szabo.gyorgyi2)
2009. ápr. 22. 20:26
És te pesten melyikben dolgozol????
43. 24584533ce (válaszként erre: 38. - Elfelejtett jelszó)
2009. ápr. 22. 14:27
Sziasztok! Na hát én is csak csupa rosszat hallottam.Nem minden hely egyforma,de a túlórát elvárják,sőt megkövetelik,de ki nem fizetik.Az öcsém dolgozott ott, onnan tudom.
2009. ápr. 22. 00:22

Amint olvasom a Tescoban dolgozok írásait hát azért egy kicsit meg kell cáfolnom. Persze nem mindegyik Tesco egyforma én is ott dolgozom már 3. éve pénztáros vagyok igaz csak rész munkaidőben és ahol én vagyok ott nincs korlátozva, hogy mennyi inni valót vigyél be sőt még nyáron ha nagy a meleg mindenkinek adnak egy másfél literes ásványvizet, igaz ez ritkán van. Ha el kell menned a mosdóba oda is kiengednek persze természetes ha nagy sor áll a kaszánál akkor nem kéredzkedel el, de ha nagyon muszáj leváltanak.Az pedig nem igaz legalább is ahol én vagyok ott nem kell a kaszát számolni sem munkakezdéskor sem végzéskor.és nem kell bemenni félórával előtte pont munkaidő kezdéskor nyisd a kasszát ez a fontos és 10 pereccel munkavégzés előtt elkezdheted lezárni. Persze minden hol vannak elvárások nem csak a Tescoban más munkahelyen is ha ezt betartod akkor nagy baj nem lehet. És ne felejtsük el a főnöknek mindig igaza van még akkor is ha nincs nem kell oda állni velük vitatkozni rájuk kell hagyni ennyi az egész.

Nálunk igaz mondom én 5 órában dolgozom amikor oda mentem úgy kértem, hogy 12-24 között szeretnék dolgozni, mert csak ezt tudom vállalni igy is van a beosztásom talán 2 szer volt, hogy delelőt be kellett mennem, mert nem volt ember. A fizetésről meg annyit, hogy tényleg nem sok, de kb annyit kapok kézhez mint amennyi a bruttóm, mert a pótlékok rá mennek és mivel jelenleg még van adó kedvezmény minimális adót vonnak csak le.

Félév után jár 2x 10%-os kedvezmény havonta és szerintem ez is egységes 3600.-Ft-os egészségbiztosítási hozzá járulás amit ha akarsz minden hónapban letudod vásárolni gyógyszerek és különböző gyógyászati dolgokra vagy össze tudod gyűjteni és nyaralásnál is fel lehet használni bizonyos helyeken, vagy majd a nyugdíjnál használod fel, de ez hosszú távú dolog én minden hónapban a a gyógyszertárba vásárolom meg a gyógyszereimet. Tehát összességében én nekem havonta a nagy bevásárlásomat beleértve ugye mert abból lejön a 10% 74000Ft.- körül jön össze 5 óra alatt. A másik munkahelyemen 8 órára kaptam 70000 -et.Ami ha ott maradok nem sokkal lenne több.Ha van lehetőség a pénztárosi állásra nem egy ördöngös megtanulni a gépkezelését és ott megtudod beszélni, hogy te, hogy szeretnél dolgozni, mert nálunk is van olyan aki csak delelőt dolgozik. Szerintem ez is egy esély addig amíg jobbat nem találsz.

2009. ápr. 21. 22:49
Hú,mármost nem bánom hogy nem sikerült!Csak az a baj,semmi nincs.Még gyerek nélkül is nehéz találni,nem még 2 gyerkőccel!Passz!
40. hihi
2009. ápr. 21. 20:01

Ez meleg pálya akkor!

Azt hiszem ezt kihagyom:)

2009. ápr. 21. 17:47
Ja és a bruttó órabér 411 Ft.
2009. ápr. 21. 17:45

Diákként árufeltöltő és pénztáros is voltam a tescoban. Nekem nem a vízzel volt gondom lenne a legkevesebbeb.. Amugy sem vagyok egy nagy ivó szóval müszak végén a fél liternek is fele megmaradt. A légkör nálunk nem volt a legjobb, én is úgy éreztem magam mint egy szürke egérke, szinte észre sem vettek. Állandóan időhiány volt, kapkodni kellett. Hiába voltam ott 1 órával müszak elött meg utána is egy órát a felettesek késései miatt én is késéssel kezdtem. Fél óra szünetben kellett mindent elintézni és ráadásul utána ezt még le is kellett dolgozni. Ha kettőkor lejárt a müszakom örülhettem ha négyre kikeveredtem az áruházból. A pénztárosnak kezdés elött fél órával ott kell lenni, fél órás kajaszünetet ledolgozni+ a müszak végén is fél órás kasszazárás. Ez összesen 9,5 óra. Én voltam 11-t is mert csúszás volt és várnom kellett az osztályvezetőre. 8 órát fizetnek, a többi ingyen munka az áruháznak. Mivel vidéki vagyok én még a buszaimat is mind lekéstem, örültem ha hatra hétre hazakeveredtem a délelöttös müszakból. Aztán másnap hajnali 4 kor kelés..

Enni nem nagyon lehet, Wc-re sem akkor mész amikor neked kell hanem amikor megengedett.

2009. ápr. 21. 17:26
Neeeeeem!!
2009. ápr. 21. 17:11

Sziasztok! Én 10 éve vagyok tesco-s. De szeritnem nem sokáig. Már nem lehet bírni ami itt meg az összes áruházban megy. Nem is vesznek már emberszámba, sőt ---) áruházigazgatónk szerint állatok az emberek.

Nem veszítettél semmit, hogy nem kerültél be.

2009. ápr. 21. 16:52
Hát sziasztok!Sajnos ez most nem sikerült,mert csak 2 műszakban lehet valaki,vagy állandóra éjszakára vesznek fel,árufeltöltő legjobban csak akkor kell,én mennék,csak a férjem reggel megy,és én még akkor nem érnék haza,a gyerkőcöket meg nem hagyhatjuk itthon egyedül.Ez van,sajnos!Ki kellett volna tölteni egy jelentkezési lapot,és most hallottam egy ismerősömtől,hogy őt 2 hónap múlva hívták be meghallgatásra.De ez változó.
2009. ápr. 21. 09:00
Sziasztok! Nekem Anyukám dolgozik ott már 6-7 éve, mióta megnyitott a városban. Ő szereti. Állandóan éjszaka van, Ő kérte, mert igy több a pénz. De neki nincs kisgyerek már, igy napközben kitudja pihenni magát. Ha valaki rendesen végzi a munkáját, akkor megbecsülik és emberszámbaveszik. De ez mindenhol igy van szerintem.
2009. ápr. 21. 04:55
Én nem sok jót hallottam az ottani munkáról. Saját dolgozói szenvednek. Kevés a pénz és emberszámba sincsenek véve. Elég nehéz lehet.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook