Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dögösen kell kinéznem! Tippeket várok! fórum

Dögösen kell kinéznem! Tippeket várok! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 17:48
Nme kötelező egy nagyon extra ruha.Egy könnyű hétköznapi ruha szép kiegészítőkkel nagyon jól nézhet ki.Igaz én ehez annyira még nem értek mert csak 11 éves lány vagyok,de nekem ez a véleményem.
2008. nov. 19. 01:10
A legfontosabb, hogy te magad hidd el, hogy "dögösen" nézel ki.
10. Dolorex (válaszként erre: 9. - Darien)
2007. máj. 10. 10:13

Teljesen egyetértek Darien-nel.

Ha hivatalos, akkor kosztüm, (esetleg valamilyen szép tunika egy jó nacival)

Szerintem is az a lényeg, hogy jól érezd magad.

Ahogy láttam a képen vörös hajú vagy, a bőröd rózsaszínes, vagy sárgás (smink miatt kérdezem), szemed színe?

2006. szept. 12. 09:17

Szióka,


egyetértek az előttem szólóval, mindenképpen olyan ruhát vegyél fel, amiben jól érzed magad.


Nővérem hasonló alkat, mint te, ő a testvérünk esküvőjén egy nadrágkosztümben érkezett, ami igazán csinosan állt rajta. Ha duci vagy, nem igazán javaslom a szűk, testhez álló ruhát - egyelőre - mert abban feszengenél. Annak idején én is így éreztem magam. Viszont a tunikák, az oldal felsliccelt felsők, a lágy esésű anyagok mind-mind jó szolgálatot tehetnek.


Ha hivatalos összejövetelen kell részt venned, én a visszafogott eleganciára voksolok, mert a "dögösség" egy kicsit közönségesen hat(hat) ilyen környezetben. De bátran emeld ki a tested azon részeit, amelyekre igazán büszke vagy (szemed, arcod, dekoltázs, melleid, vállaid, stb.).


Ami a színeket illeti, szerintem azt is az összejövetel jellege határozza meg. Mást visel az ember egy délutáni esküvőn, mint egy esti operaelőadáson. Kérünk szépen még támpontokat, hogy jobban tudjunk segíteni.

2006. szept. 2. 13:46

szia!

szerintem az a lényeg, hogy valami olyan ruhát vegyél fel, amiben jól érzed magad! Akármilyen szuper cucc lehet rajtad, ha nem érzed úgy, hogy valóban neked való, akkor nem lesz "dögös". És fordítva is, bármilyen, esetleg kevésbé extra ruha is nagyon jól állhat, ha magabiztosan viseled.

2006. szept. 2. 13:40

Szerintem egyelore azt kellene tisztazni: milyen osszejovetel lesz.

Egy esküvön pl. nem tul jo ötlet extran kioltozni.

Szerintem.

Bar szabadon donthet mindenki, de szerintem a legfontosabb az alkalom milyensege, hogy ne tunjon az ember kozonsegesnek.

Milyen osszejovetel lesz?

2006. szept. 2. 10:00

szió.

az a kép rólad mostani?

mert szerintem helyes pofid van,és valami élénkebb hajszín jól állna.

mi az amit ezért a megjelenésért nem tennél meg?

5. shakti (válaszként erre: 3. - Srrse)
2006. szept. 2. 09:58

Nos!

Ha nem tudod a * port beszerezni, anélkül a diétát nem tudod végigcsinálni. Helyette valami mást kell keresned. Olvastam valahol az oldalon, hogy van valamiféle zöldségdiéta 2 hét kb 6 kg. De ebben nem vagyok biztos.

Milyen buliba mennél? Van "kötelező" öltözet?

Milyen színű a szemed, és a hajad?

Mert jó lenne eszerint kiválasztanod a ruha színét. Ja és a legfontosabb: melyik a kendvenc színed, melyik színt tudod magadon legjobban elviselni?

2006. szept. 2. 09:57
Esetleg rakjál fel magadról képeket, hogy mit viselnél és eldöntjük melyik áll a legjobban :-)
2006. szept. 2. 09:53
Azzal is, na meg persze mas tippet is szivesen fogadok..oltozkodes,szepsegapolas....miegymas....
2. shakti (válaszként erre: 1. - Srrse)
2006. szept. 2. 09:50

Szia srrse!

A *val kapcsolatban kérsz tippet? Vagy diétákkal kapcsolatban?

2006. szept. 2. 09:47

Kb 15 nap mulva egy fontos osszejovetelen kell resztvennem , szeretnek "dogosen" kinezni, duci letemre is. Szeretnem ha ,megkernem hogy segitsetek nekem tobbfele tippel is. Minden elolvasok...esetleg betartok. Nagyon szamit nekem hogy milyen erdmenyt mutatok majd fel.

Segitsetek !!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook