Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok! fórum

Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. dee
2007. febr. 23. 07:29

Bocsika nem válaszoltam,de egy egyszerű fekete nadrágot mindenhova fel lehet venni.Pulóverrel,toppal,inggel,tunikával.........

A cipő sarka is változhat,de soha ne laposat.Mindig legyen pici sarka,(nőiesebb).

Pirossal dögös,rózsaszínnel romantikus.

Fekete-fehér -->mindig bejön:)))

Zakóval komolyabb,kardigánnal lazább.

A barna - narancs összeállítást is imádom.

11. dee (válaszként erre: 10. - Bubulina)
2007. febr. 23. 07:23

Nem tudom reklám e (ha igen kitörli Hoxa).

Én szeretem a C&A boltokat és az Ulla Popken üzleteket.Ha sikerül egy jó kosztümöt venni,azt könnyű variálni.Mindig ügyelj a szinekre.Bátran vegyál fel élénk szinű felsőt,de a mintákkal óvatosan.Én egyszerre max.2 színt veszek fel.Pl.ha piros a felsőd,akkor még valahol köszönjön vissza a piros.(cipő,táska,köröm....)


A sálakat,kendőket nem csak nyakba lehet kötni:)

jót mutat a táskára tekerve,vagy a vállunkra dobva.Egy érdekes bizsu a nyakba,egy nagyobb fülbevaló,vagy 1 extra gyűrű is elvonja a figyelmet a "hurkákról".Ha egyszerű a szoknya,egyszerű a felső nyugodtan vegyél fel szinben harmonizáló extra harisnyanadrágot.(Calzedonia).Ja a szemüveg és a napszemüveg is öltöztet,ha színben harmonizál öltözeteddel.

Ha még kérdésed lenne írj nyugodtan.Legyen szép a napod!dee

10. Bubulina (válaszként erre: 2. - Dee)
2007. febr. 23. 00:15

Kedves dee!

konkrétan 1 nadrágkosztümöt,(mondjuk alkalomra)

új ruhák "helyett",jól variálható cuccokat!

Szeretem a sportos elegánsat!-Nem báli ruhákra gondoltam,de lehessen szinházba is elmenni benne.

>legyen kényelmes,nem szürke,divatos,megfizethető stb.nem is sorolom,mert akkor azt hiszed nagy az igényem:))))))

9. Bubulina (válaszként erre: 5. - Karak)
2007. febr. 22. 18:49

Szia Karak!

Érdekel a könyv címe is,de nem tudom forgalomban van-e még?Minden jó ötletet nagyon várok!


> A pacik és mocik csak tetszenek!<


Sőt néha a boxot is megnézem,mert Apám box edző!

2007. febr. 22. 18:44

Szia Kedves Mindenki!

Köszönöm a jótanácsokat,örömmel olvastam.Most évek óta tartom a súlyomat,és a tervem hogy 1-2 divatos holmit vegyek.Budapesten élek,és ha tudnátok ötleteket adni,hogy merre induljak el,-azt külön is megköszönném!Sajnos "korlátozott"az anyagi lehetőségem,de miután jön a tavasz,így már összespóroltam erre,hogy a hangulatom is jobb legyen!:)))

2007. febr. 22. 16:53
A duciknak, (van egy két duckós barátnőm) és jól állnak nekik a tunikák, kimondottan, csinosak benne, és ha van egy szép kis dekoltázsod, előnyödre is válhat a tunika ha kivágott..! Került a passzos ruhákat, mert iszonyú gusztustalan, ha itt ott be"fodrosodik" a ruha a kishurkácskák miatt..! Inkább a lengébb öltözéket válaszd.. szoknyákba, a térdig érőt vagy az alattit válaszd, lehet, egy picit A vonalú is a szoknya, de semmiképp sem passzos! Akkor kerüld a nagyon szűk csizmákat és ami iszonyú magassarkú, mert nagyon tpramlisan tud kinézni, persze attól füg milyen a csizma, csak ezért mondom, mert láttam már duckós hölgyeket, olyan csúnyán felöltözve, mintha 45kg lenne! Inkább a bővebb szárúbb csizmákat válasszátok, mondjuk a westerncsizmák nagyon jól állnak a molett csajsziknak is..!! Ja és tudjátok, a keresztbe csíkos dolgok szélesítenek, inkább azt válaszd, ami függőlegesen csíkos..!! A sötét színek karcsúsítanak..sötét vörös, barna, de ha nem szereted a sötét színeket, akkor arra ügyelj, hogy a ruha ne úgy álljon rajtad, mintha úgy kellene téged belepréselni! Meg kell találni a módját, láttam én is nagyon csinos duci hölgyeket.. anyukám is duci, (kis gurulós, úgy szeretem) és mi szoktunk neki ruhákat választani a testvéremmel! Szóval csak módjával.... és ügyesen!
2007. febr. 22. 11:17

Egy "duci" is feltud oltozni divatosan,vonzoan.

Csak a testenek elonyeit es hatranyait figyelembe kell venni mikor megvalasztja a ruhazatat.

Szerintem mindenki olyan ruhat hasznaljon ami neki kenyelmes es elonyos.

2007. febr. 22. 08:52

Bubulina, szerintem is helyes vagy így, de legfontosabb, azoknak a véleménye, akik szeretnek Téged, és elfogadnak ilyennek. Egyetértek Antea-val, egy jól megválasztott ruci sokat segíthet a magabiztosságodon. Vannak megfelelő könyvek, amik segítenek eligazodni abban, hogy a saját személyiségedet megismerd és ahhoz válaszd ki a leginkább illő ruhaszíneket és a megfelelő fazonú ruhákat. Nekem egy régebbi kiadású van, valahol jó mélyen a polcok belsejében. Ha érdekel, előkeresem, mi a címe. Nekem anno /kb 10 éve/ sokat segített. Sokat segíthet egy megfelelő, hozzád illő smink is, hogy jól érezd magad.

De, ha másféle megoldást keresel, vagyis megpróbálnál inkább magad olyanná válni, ami belefér a szépségideálodba, abban is tudok segíteni, mivel ismerek egy olyan módszert, aminek segítségével sokkal egészségesebb lehetsz, és még a súlyod is beáll az optimálisra.


/a pacik és a motorok csak tetszenek, vagy sajátod valamelyik?/

2007. febr. 22. 08:34
Ma már nagyon sok üzletben találsz 42-es méret feltti divatos és klassz ruhákat. Ha a keresőbe beírod, hogy moletti üzletek, akkor országosan kihozza az üzleteket.
2007. febr. 22. 03:07

Szerintem nem gaz, ha a ducik sem eltakarni akarjak a testuket, inkabb emeljek ki azt, ami domborulat szep.

Sok duci not lattam mar, akik kihivoan oltozkodtek, es nagyon jol allt nekik.

Nagyobb, feltunobb kiegeszitoket, ekszereket hasznalhatnak, oriasi a valasztek, nekik remekul allnak a nagy kormok is.

En szeretek teljesen feketet vagy feheret hordani, mindkettot fel lehet dobni 1 bolondosabb vagy rikitobb szinu sallal.

Ezt mindnekinek ajanlom, gondolom sokan szeretik magukat feketebe elrejteni, nyakba egy rozsaszin selyemsalat, es maris fiatalos.

Igazabol csak nem kell felni kiprobalni dolgokat, ha uzletben vagytok, nem azonnal ralegyinteni a vaganyabb dolgokra, hogy ez nem valo nekem.

Meg lehet mutatni a dekoltazst, ha azt kiemelik, akkor el lehet rejteni a husisabb reszeket, ha nagyon szegyenlos az illeto, de azt hiszem, ha van egy feltunobb darab az ember lanyan, az oda iranyitja a figyelmet.

Mediterran orszagban elek es a nok vallaljak a testuket, kihivoak, dudni nok is hordanak miniszoknyat csizmaval meg testhez simulo topokat, vallaljak a testuket, es vonzoak. Nem is az tunik fel, hogy nem tokeletes a forma, hanem hogy milyen kiegyensulyozottak es magabiztosak, jokepu pasi van mellettuk, mert a ferfiakat az a no fogja meg, aki buszken viseli akarhany kilojat, es nem szegyenli a testet.

Ha kiul valakire a gatlas, rejtegeti magat, az valoszinuleg olyan visszafogott minden teren, gatlasos. A gatlasosnak latszo ember serulekeny, visszaelnek az emberek ha latjak valakit lehet bantani valamivel, visszaelnek pillantasokkal, megjegyzesekkel. Emiatt is fontos foleg a duciknak, hogy merjenek a kiloikkal is noiesek, kivantosak lenni, mert igy elismerest valtanak ki, csak azt sokan ugy erzik, hogy nem erdemlik meg. (szemely szerint elkoboznam mindenkitol a lebernyeg, bo puloveres, bo repa nadragos ruhait, tessek vadmacskanak oltozni!)

Ha barkiben ellenszenvet valt ki a velemenyem, sajnalom, szerintem a testet nem szabad elrejteni, elso szamu kommunikacios eszkozunk, a megfelelo embereknek meguzeni, hogy figyeljenek. Az eltakart test csak zarkozottsagot, kirekesztettseget kozvetit, onmagaunkat rekesztjuk ki vele- ezt leginkabb olyanoknak ajanlom figyelmebe, akiknek nincs parjuk.

Mellesleg Bubulina nem tunsz ducinak.

Bocsi a hosszu uzenetert!

2. dee
2007. febr. 22. 01:12

Konkrétan mire gondolsz?

Új ruhát szeretnél?vagy a régieket feldobni valamivel?

2007. febr. 21. 23:14
Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok!Tippeket várok!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook