Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok! fórum

Divatosan szeretnék öltözködni, de duci vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. dec. 16. 15:55

Nekem van olyan centim, amin egyik oldalon cm-es osztás van, a másikon inch-es. (100-as).

Ha azzal méred meg a para méreteidet (nekem csak ilyenek vannak) akkor a kínaiban is bátran vásárolhatsz.


Egyébként a kövér nők is tudnak csinosan öltözködni, csak el kell találni a stílust.

71. Vikka78 (válaszként erre: 70. - Petka)
2007. dec. 16. 13:38
A C&A-ban a nagyméret tényleg nagyot jelent. Talán 60-asig, nem is tudom mert sosem a méretet nézem, hanem próbálok. Az árak elfogadhatóak és mindig akcióznak valamit, szerintem érdemes többször benézni. Néhány boltban láttam, hogy már pasiknak is van duci részleg nagyon jó cuccokkal.
70. petka
2007. dec. 14. 15:30
Úgy hallottam, hogy a C&A-ban van duci részleg. Ez mekkora méreteket jelent és kb. milyen az árszínvonal?
2007. dec. 14. 14:42
Takko, C&A, angol turik, Caremo, Ulla Popken (csak akciókor)
68. petka (válaszként erre: 66. - Spinneli)
2007. dec. 14. 13:45
Köszi. Egyébként ez azért van mert az angolok nagyobb méretűek, vagy csak úgy?
67. spinneli (válaszként erre: 65. - Petka)
2007. dec. 14. 13:44
meg takko és C&A
66. spinneli (válaszként erre: 65. - Petka)
2007. dec. 14. 13:44
angol turik, divatos olcsó egyedi cuccok nagy méretben.
65. petka
2007. dec. 14. 13:42

Kedves Bubulina!

Nem olvastam végig a topic összes hozzászólását, csak az eredeti kérdésre szeretnék válaszolni.

Én is duci vagyok, és problémám volt,hogy a nagyméretű rucik csak nagymami stílusban kaphatók. Nekem ajánlották a Caremo üzleteket, és nekem nagyon bejött. Nem reklámozom, mert semmi közöm a profitjukhoz. Nem tudom hogy ismered-e ezeket az üzleteket, szerintem tök jók. Postosan azoknak árusítanak akik nagyméretű de mégis fiatalos és divatos ruhákat szeretnének hordani. Nem annyira olcsó,de jó dolgaik vannak.

64. 6c91d15a46 (válaszként erre: 63. - Bubulina)
2007. dec. 14. 13:32

Szia!

Epp tegnap kerdezte a ferjem, h mit szeretnek karacsonyra. Majd kerek tole egy-ket csinosabb folsot es egy itthoni nadragot, ami megsem trening nadrag.

En is ugy vagyok, hogy ha rendezett a hajam, akkor sokkal jobban erzem magam. Mivel nagyon zsirosodik, ezert ketnaponta megmosom.

Es amikor eloszor sminkletem ki magam itthon, ferjem megkerdezte, hol voltam ilyen csinosan? Mondtam csak itthon. Masnap nem festettem ki magam, akkor meg megkerdezte, hogy ma miert nem festettem ki magam? Vagyis tetszett neki. :)

Van egy sorozat egyik tv csatornan, ahol egy divattanacsado atalakitja a jelentkezo ruhatarat. Jo lenne, ha egy ilyen nekem is segitene! Bar pont ma elkezdtem eleg komolyan dietazni, mert elegem van a 100 kilombol. Csinos akarok lenni es az is leszek!!

2007. dec. 14. 13:24

Szia balli!

Eredetileg én tettem fel a kérdést,és nagyon sok jó ötlet érkezett!:))Kérdésedre válaszolva:-nekem is gondot jelent az "öltözködés"!Vannak napok,amikor egyáltalán nincs kedvem itthon "kiöltözni"!De van egy klassz itthoni farmerem,amihez tunika szerű felsőt hordok,és lehetőség szerint minden nap más felsőrésszel kombinálom.A hajamra nagyon ügyelek,hogy mindig ápolt hatású legyen,sőt-amit te is írsz,-a smink itthon is "feldob"!Kérdezik is tőlem,hogy:"mész valahová?"Nem,csak vasalni fogok,vagy más házimunkára készülök így!:DDD

Én is szívesen olvasnék erről hasznos tanácsokat,ötleteket!!!

Örülök,hogy itt jártál,és remélem mást is érdekel-e téma!Az biztos,hogy amit nem szívesen csinálok itthon,azt gyorsan-gyorsan elvégzem,és ha lehet,akkor mindig zenét is hallgatok,hogy vidámabban menjen a napi "verkli"!:)))


További szép napot neked,és mindenkinek,aki "erre jár"!

Szívélyes üdv.Anna,mint Bubulina :DDD

2007. dec. 13. 19:30

Sziasztok!

Jo reg nem jart erre senki, de hatha elolvassa valaki a kerdesemet.

En is duci vagyok vagy inkabb kover. Otthon altalaban a jo kis melegitonadrag - polo kombinacioban "tundoklok". Ha elmegyunk valahova pl. vasarolni vagy a munkaban akkor farmer + valamilyen folso amit felveszek. Ha ki kell oltozni, akkor szoknya es ugyanolyan folso, mint a farmerhoz.

Szeretnek csinosan oltozkodni, mert igy nem igazan tetszek magamnak. A ferjem nem szol, de neki is jobban tetszene, ha csinosabban oltoznek. Naponta sminkelem magam, ettol noiesebbnek erzem magam. De otthon mit vagyek fel? Takaritani, fozni nem tudok csinosan kioltozve. Marad tehat a jo regi melegito nadrag. Ti hogy vagytok ezzel? Marmint otthon mit viseltek, hogy noiesnek es csinosnak nezzetek ki?

2007. okt. 27. 11:33
az internetes áruházakbank (pl. bonprix, umcshop) vannak nagyon jó dolgok, én is ismerek sok hölgyet aki duci de ad magára és csinos. Nem a hasat mutató tapi toppokban kell gondolkodni, na az szörnyű.
2007. okt. 24. 19:19
Attól hogy valaki duci attól még öltözködhet divatosan. Van olyan férfi aki a kicsit ducibb nőket szereti.És ha valaki ducibb az azt jelenti hogy nem öltözködhet divatosan?Nem öltözhet ki a férjének,párjának ha olyan alkalom van?Nem ez nem igy van!Vannak olyan ruha boltok amik ennek megfelelő méreteket tartalmaznak.
2007. okt. 10. 15:21
A fenekem, lábam állítólag szép, a mellemmel sincs probléma, de nem vehetek egy topot vagy egy csípõnacit szûk blúzzal, mert picit rámrakódott a zsír csípõben. Ennek ellenére találok magamnak divatos cuccokat, amik takarják a felesleget, sõt, csinosítanak. Ha picit ducibb vagy az se gond, az úgynevezett "XXL" boltokban tök szép és divatos ruhákat lehet kapni. És hála Istennek az áruházakban is van választék, ami a méretet illeti. Szerencsére rájöttek az emberek, hogy nem mindenki fogpiszkáló.
2007. szept. 22. 12:48
eggyet értek
57. s.irma
2007. szept. 13. 19:44

És mi a gond? Iszonyúan divatosan lehet öltözni ennek ellenére.

Az, hogy duci vagy mennyi kg-ot és milyen magasságot jelent?

ne foglakozz a mérettel. Olyan ruhákat vegyél amiben jól érzed magad.

56. erikpipi (válaszként erre: 54. - Julis11)
2007. szept. 13. 18:51
Gondolom, nem "ilyen" ducira gondoltak mint te.
2007. szept. 5. 14:12
Találtam a Garayn "nagy lányokra" való ruhabutikot. Mivel nem akarok reklámot, akit érdelel írjon és megírom, hogy hol van. Az a jó, hogy tényleg van 56-osig és egy naci 2300-3500, pulcsik 1200-6000 ig és van kabát is. Szóval nekem bejött.
2007. aug. 19. 10:42
Én is duci vagyok, nagyon jó cuccokat turkálok. Mikor még kövérebb voltam mint most rászoktam, s nem túlzás ha azt mondom a környékünkön az egyik legjobban öltözött duci vagyok.
2007. aug. 18. 15:06
caremo-t akartam megemlíteni én is. a westenden kívül, rákoskeresztúron, a pesti úton is van 1 kis boltjuk.
52. Nehézbombázó (válaszként erre: 35. - RareMama)
2007. aug. 18. 13:57
Raremama! én is a XV. kerületben lakom, és a Hartel Fitnessbe járok edzeni. Nagyon jó a csapat, nem csak HP-k járnak, csoomó féle torna van, sőt, salsa is. A konditeremben pedig akár személyi edzést is kérhetsz. Én is arra járok. Kolozsvár u-ban van, a piacnál.
51. Orsi79
2007. aug. 12. 12:51

Sziasztok!

Van még a Caremo a Westendben:)

Nézzetek körül.Gondolkodom hol is szoktam még vásárolni.....

2007. júl. 10. 08:30
a varrással kapcsolatban ez igy van,... (én is tudok varni) de nagyon szeretem a jó "igényes" holmikat, szerencsémre 5 éve van egy super varrónőm,fiatal, ügyes nagyon, szép munkát add kia kezéből... de azért ha néha találok jó cuccot valahol akkor azt megveszem.. az én ruha méretem is 48-as
49. sarkanylany (válaszként erre: 46. - 6b94deaef4)
2007. júl. 10. 08:22

Mivel sokat szenvedtem nadrág ügyben és 10-en ezreket kértek érte, elhatároztam, hogy megtanulok varrani. Elmentem egy művházba és beiratkoztam egy varrótanfolyamra. Megtanítottak szabni is és a szabásminta tervezést. Na nem vagyok nagy szám, idegennek nem varrnék, de szinte az összes nacimat én varrtam mostanában. A tanfolyam szeptembertől júniusig tartott és jó sokat tanultam. Na és azt is tudni kell, hogy még a cérnát sem tudtam befűzni a gépbe, nem hogy még egyenesen varrni vele. De megtanultam. Így egy nagyon jó minőségű anyagból sem észvesszejtő egy nadrág ára. Minden félét szoktam varrni, egy dolgot nem merek a bélelt blézer. Erre el kellene menni egy kis burda tanfolyamra, aahol egy adott darabot választasz ki és varrjátok meg. Talán meg is érné :)


De van egy jó hírem: 50-52-es méretről már csak a 48-as kell, a 46-os C&A-s gatyámat is fel tudom venni, de még a begombolással kicsit bajban vagyok, de egy-két hét és az is menni fog!!!

48. sarkanylany (válaszként erre: 47. - Szika)
2007. júl. 10. 08:16
VAlahol fenn az emeleten középen van egy, de elég drága. Én még a Garay utcába szoktam menni, ott nagykerben is árusítanak és ott van 2-3 bolt ahol biztos van nagy méret 52-54.
47. szika (válaszként erre: 43. - Sarkanylany)
2007. júl. 10. 07:36
Hol vannak az Árkádban? Csak kettőt tudok, és az egyik a C&A...
46. 6b94deaef4 (válaszként erre: 45. - Sarkanylany)
2007. júl. 10. 07:32
egy jó varrónő!! és jó szabásvonal csodákra képes!
45. sarkanylany (válaszként erre: 44. - Rosewood)
2007. júl. 10. 07:22
na jó, de hol?
2007. júl. 9. 21:34
Turi, turi, turi! :-)
2007. júl. 9. 21:06

Most néztem, hogy a Vögele nincs is Budapesten?

Akkor marad a jó, öreg C&A. Én is szeretem, mert sok akciója van és az még megfizethető, és még a nem akciós sem vészes. A kerületben kis boltokban is bannak szuper cuccok kövéreknek, na de úgy elszálltak az árakkal, hogy csak na... egy ujjatlan polóért 9000 Ft kérni?


Az Árkádban vannak még boltok ahol van nagy méret, de az jóval drágább a c&íA-nál.


Aki tud segíteni, hogy a X.,XIV., XVI.,XVII. kerületbe hol vannak jó boltok azt megköszönném...

(ez a Vonzáskörzetem :) )

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook