Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diurerbe forte-salaktalanító vízhajtó tabletta fórum

Diurerbe forte-salaktalanító vízhajtó tabletta (beszélgetős fórum)


2021. szept. 17. 10:41

Sziasztok! Eladó egy feleslegessé vált bontatlan DIURERBE® forte-salaktalanító vízhajtó tabletta. Ár: 3000 Ft.

Érdeklődni lehet: viragtunde86@gmail.com

2018. máj. 25. 20:00
Sziasztok! Most újból látom reklámozni a terméket. Van valakinek friss tapasztalata?
15. kriszti6904 (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2017. dec. 27. 14:57
Sziasztok!Már három dobozzal beszedtem! Napi két szemet veszek be,bár van amikor csak egyet,mert elfelejtem bevenni.Csak pozitív véleményem van a termékről.Nálam nem okozott problémát!Sőt,ellenkezőleg!Nagyon kíméletes.Azóta nem vizesedik a lábfejem,a térdem.Sokkal könnyebbnek érzem magam!Hasmenést meg főleg nem okoz,ugyanis ez nem hashajtó! Nagyon ajánlom mindenkinek aki vizesedéssel küzd!
2017. dec. 1. 21:33
Én is szedem, a ciklus második felében, remek vízhajtó. Én akkor nagyon puffadok és vizesedem, minimum 2 kg + mindig. Ezzel kényelmesebben érzem magam.
13. Aranka4911 (válaszként erre: 12. - Aranka4911)
2017. dec. 1. 21:24
7 hete szedem ezt a diurerbe forte tablettát, de sajnos ugyan úgy dagad a lábam mint mikor elkezdtem. pedig a gambe slimet is iszom hozzá. és semmi. sajnos ez is csak egy pénzrablás. :((( valakinek van kedvezőbb tapasztalata mint nekem ?
2017. okt. 12. 11:09
Ödémásodik a bokám, és arra gondoltam kipróbálom ezt a tablettát. többmint 1 éve nem írt ide senki, gondoltam azóta hátha valaki szedte már és van véleménye, amire nagyon kíváncsi lennék mielőtt elkezdem szedni.
11. TBügyintéző (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2016. szept. 26. 19:05

1dobozig én sem. Szépen lement nekem az ödémásodás a térdemről.

20nap után viszont én javaslok 1hónap szünetet... ha rendszeresen szeretnéd alkalmazni!

Aki szedte tovább, mindenkinél erőteljes hasmenés lépett fel!! Szóval óvatosan, mert egy idő után mindent pucol. :)

10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Targaryen)
2016. szept. 16. 09:53
Én semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
2016. szept. 16. 08:59

Jó, akkor még mindig nem kaptam választ rá, hogy milyen mellékhatásai lehetnek...

Engem a MELLÉKHATÁSAI érdekelnének... HA van itt olyan, aki szedte már kifejezetten EZT a készítményt.

(Nem fogyni akarok tőle, a fogyasztó csodabogyókban nem hiszek, csak a bokáim környéke ödémás.)

8. ironizáló (válaszként erre: 7. - Ironizáló)
2016. aug. 21. 20:05
Ennyire nem drasztikus cucc, csak nem szeretem ezeket a népbutító hülyeségeket.
7. ironizáló (válaszként erre: 4. - Targaryen)
2016. aug. 21. 19:32
Okosat: ne b•szd szét a bélflórádat ilyen hülyeségekkel. Fogyni meg úgysem fogsz, ha az a cél. Ahhoz több kell. Méregtelenítés meg nem létezik.
6. michelle.r (válaszként erre: 4. - Targaryen)
2016. aug. 21. 19:29

Hahaha, áltaában azok szoktak okosakat mondani, akik sose használták ;)


Egyébként pont azt teszi, amit ígér, kihajtja a szövetek közül a felesleges vizet. Nem fogyaszt, nem narancsbőr eltávolító. De ha nyáron bedagad a lábad a cipőbe, azon kiválóan segít.

2016. aug. 21. 16:29
Ez a salaktalanitas is egy nagy ures duma (mint a meregtelenites).
4. Targaryen (válaszként erre: 3. - Kisj)
2016. aug. 21. 15:58

Nem is akarom, hogy legyen... mert nem lehet úgy dolgozni, ha folyton wc-re kell rohangálni.

Viszont nem írtak semmilyen mellékhatásról, viszont mindennek van... szóval azért írtam ki ezt a kérdést, hogy ha valaki szedte már, az hátha tud valami okosat mondani. :)

3. kisj
2016. aug. 21. 14:09
Az összetevői alapján ebben semmi hashajtó cucc nincs
2016. aug. 21. 09:45

Sziasztok!


Annak a véleménye érdekelne, aki használja/használta már.

Hatásos?

Milyen tüneteket tapasztaltok közben? (Gondolok itt arra, hogy meghajt-e... vagy a szokotthoz képest feltűnően megnőtt a wc-re járás...?)

2016. aug. 21. 09:43
Mik a tapasztalatok a Diurerbe forte vízhajtó és salaktalanító tablettával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook