Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diszkont áruház - ruhalerakat az osztrák-magyar határ mellett. Tudjátok hol lehet? fórum

Diszkont áruház - ruhalerakat az osztrák-magyar határ mellett. Tudjátok hol lehet? (tudásbázis kérdés)

9. 328aadd89f (válaszként erre: 5. - 6f257fd90e)
2012. okt. 24. 12:44

Szia!


Én már párszor jártam Parndorfban és az a tapasztalatom, hogy nem olcsó hely. Luxusmárkákat (Prada, Gucci, Armani, stb.) elérhetőbb áron be tudsz szerezni. Nem olcsó, csupán megfizethetőbb.

Diszkontárakkal nem dolgoznak, ebben biztos lehetsz.:)


Ha Ausztriában szeretnél ruhaneműt venni, akkor max. a H&M-et ajánlom, az még viszonylag jó árakon kínálja a ruháit. Vagy még esetleg a C&A, de az pl. drágább, mint a magyar boltokban.

2012. okt. 24. 10:55
Esetleg tudtok ajánlani még olyan nagy ruhalerakat szerű áruházat/bevásárlóközponot, ahova megéri elnézni nagyobb árleszállítás esetén?
2012. okt. 24. 10:47
Az a régi ismerős, akitől én hallottam (azóta már az ismerőst is elfelejtettem, meg a nevét is ennek az áruháznak :) ), ő is valami olyasmit emlegetett, hogy dugig megtömték a kocsit, úgy jöttek haza és viszonylag kevés pénzt hagytak ott cserébe. Igaz, ez a január eleji nagy árleszállításkor volt, vagyis valószínűleg nem az árkedvezmény nélküli időszakban jártak arra.
2012. okt. 24. 09:08
Nem voltam még ott, csak sokat hallottam róla. Azt hallottam, hogy hiába outlet marha drága mert drága márkákat árulnak. Másik ismerős meg azt mondta, hogy mindig kimennek és megpakolják a kocsit mert jó cuccok vannak olcsón. Szóval hallottam róla hideget-meleget, de én még nem voltam.
2012. okt. 24. 08:44
Igen, köszi:) voltatok arra mostanában, működik még? Vagy amit én hallottam, hogy lassan kiürülnek az üzletek és bezárnak, az kacsa volt?
2012. okt. 24. 08:28
2012. okt. 24. 08:27
Pandorfra gondolsz?
2012. okt. 24. 07:30
Egy ismerősöm mesélt nekem régebben (úgy 3-4 éve) egy nagy ruhalerakat - áruházról, Ausztriában, nagyon közel a magyar határhoz, ahol rendszeresen bevásároltak ruhából. Nemrég ismét hallottam róla, hgoy a forgalma egyre kisebb, lehet megszűnik. Ráismer valaki esetleg? Megvan még, pontosan merre?
2012. okt. 24. 07:28
Diszkont áruház - ruhalerakat az osztrák-magyar határ mellett. Merre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook