Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » DissolveneX 900 fogyi kapszula fórum

DissolveneX 900 fogyi kapszula (beszélgetős fórum)


10. Noitaa
2007. júl. 31. 08:09

Sziasztok!


Olvastam az hozzászólásaitokat, ezért gondoltam, én is megteszem! A dissolvenex csoda ....-ról! Nem tudom, hogy azok akik már megkapták, mennyi idő alatt kapták meg, én személy szerint 1 egész hónapja lassan plusz egy hete megredeltem és semmi! Talán a sors, hogy ne is érkezzen meg? De azok után hogy olvastam juhsajt véleményét szerencsésnek érzem magam, hogy nem méltattak arra a Consum Care-nél, hogy megrendelésemet teljesítsék! Holott még válasz sms-t is kaptam, "köszönjük, rendelését... blabla!


Komolyan! Egy kérdés nem hagy nyugodni, a fogyasztóvédelemnél nem lehet ezeket feljelenteni, hisz semmi elérhetőségük nincsen, ahol esetleg egy egy termékükkel kapcs.-ban információt lehessen kérni, esetleg reklamálni? Na jó most kicsit jobb hogy kiírtam magamból a "dühöt"!

Szép napot Nektek! Sziasztok!

9. juhsajt (válaszként erre: 1. - Seniko8)
2007. júl. 24. 09:49

Sziasztok!

Azt tudom mondani az összes csodabogyóra, hogy hazúgság!!! A COSUM CARE cég és az összes többi egy nagy csaló! Vagy 10 terméküket visszaküldtem már! Ne döljetek be! Nincs csodaszer, csak kevés evés és sok mozgás. A DISSOLVENEX 900-at is kipróbáltam és semmi eredmény!

2007. júl. 24. 07:52

16 nap alatt 10kiló? nehogy elhidjétek! Ami könyen lemegy az könyen vissza is megy. :(

Meg nem hiszem hogy olyan egészséges lenne 16nap alatt 10kilot lefogyni!

Én 1hete szedek egy szűztea kapszulát, amit a Rossman-ban lehet kapni! 80db kapszula 1590.-

Kitisztitja a beleket, és nem engedi letapadni a zsírt illetve cukrot! A tesom elég szépen tartja a sulyát ettöl a kapszulátol!Szépen lefogyott!

Én merem ajánlani a fogyokurásoknak!

7. 6b94deaef4 (válaszként erre: 6. - Seniko8)
2007. júl. 21. 06:29
nem ismerem ezt a fogyi kapszulát, de azért meg kérdem, hogy a 2 naptól mit vártál, -kg-ot vagy éhség csökkenést?
2007. júl. 20. 14:20

Ma 2 napja hogy szedem, még semmi eredmény! :(

Azért még nem adtam fel!

2007. júl. 18. 16:14

Állítólag természetes anyagok. Ananász gyökérpor, meg valami törzsből készített por......stb...

Kipróbálom!

Hátha...

2007. júl. 18. 14:33
Hát szerintem elég rizikós így belevágni, hogy senki nem tud róla semmit. Összetevőkről lehet tudni valamit?
2007. júl. 18. 11:45

Az interneten semmi nincs róla!

Reggeli és ebéd előtt kell 1et-1et bevenni, és állítólag 16 nap alatt akár 10 kiló is lemehet!

LEhet, ez is csak olyan kamu, mint a többi! De én azért kipróbálom, és minden tapasztalatomat leírom!

2007. júl. 18. 10:49

még nem hallottam róla..

mi az?

2007. júl. 18. 10:43

SZiasztok!

Ha próbáltátok már a DissolveneX 900 fogyi kapszulát, akkor légyszi írjátok le tapasztalataitokat, véleményeteket!

Én ma kezdem szedni!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook