Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dimatrex zsírmágnes. Szedi valaki? Tapasztalatok? fórum

Dimatrex zsírmágnes. Szedi valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2013. aug. 7. 17:31

Sziasztok!

Nekem egy barátném beszélt még régebben arról, hogy ilyen jellegű, a tévében reklámozott terméket szedett, és gyakorlatilag az ételben lévő zsírt szó szerint összegyűjti, és a széklettel együtt egyben távozik. Láttam egy ezzel kapcsolatos videót valahol, ahol összekeverték zsírral az anyagot, és az egy darab zselészerű anyaggá állt össze.

Tehát ez inkább akkor hasznos, ha mondjuk jóféle körömpörkölt volt az ebéd. :)

17. fedor
2012. aug. 21. 09:52

ezek szerint senkinek semmi tapasztalata, jó aztán egyáltalán nincs...

írunk, de a nagy semmiről...

akkor minek is írunk???

16. Kriszti0074 (válaszként erre: 1. - 8da8a563b7)
2010. dec. 30. 14:23

Sziasztok!

Én már 2.éve, hogy szedem a Dimatrex zsírmágnest. Nekem bevált. Alapjáraton elég jól tudom tartani a súlyomat, de sajnos ahogy közelednek az ünnepi "zabálások", mindig felszaladt rám akár 2-3 kg is. A zsírmágnes pont azért jó, mert amit megeszek azt nem engedi zsírrá alakulni. Többfélét próbáltam, de ami a fórumtémában szerepel nekem az vált be. Olvastam, hogy valami szabadalmazott termék, lehet hogy ezért működött jobban. Szerintem érdemes megpróbálni. Mit veszíthetsz? Max. 2-3 kg plussz súlyt! :-)

15. bagabi
2010. ápr. 17. 21:10

sziasztok

én kipróbáltam a zsírmágnes nevű terméküket, nálam nem hozott eredmény, pedig változtattam kis mértékben az étrendemen is.

14. e87e4cce43 (válaszként erre: 13. - E87e4cce43)
2009. szept. 1. 12:38

ill:

BRuhahaaaaaaaaaa :)

Hisztek a mesékben?

2009. szept. 1. 12:37
buhahaaaaaaaaaaaaaaaaa
2009. szept. 1. 11:04

Szia, Ediszi!


Mi a neve? Vagy mi a hatóanyaga?


Az egészen biztos, hogy sokat nem lehet várni ezektől, ezt jobb, ha előre tudod. Az ilyen szerek reklámai általában erősem túlzóak.

2009. szept. 1. 10:58

A mai napon olvastam, hogy létezik egy zsírmágnes nevezetű fogyást elősegítő, hízást meggátló szer.

Azt szeretném tudni, hogy valaki használta e már és, hogy valóban igaz e az imént említett tulajdonsága?

2009. aug. 27. 14:17
Engem is érdekelne. Valaki?
9. Icus
2009. aug. 26. 11:52
Érdekelnének a tapasztalatok? Ennyire nem jó vagy teljesen elfogytatok?:)
2009. ápr. 10. 12:22

Halihó!

Én is most készülök venni ilyet, de érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van etéren?

2008. júl. 27. 00:26
szia, mik a tapasztalataid? Engem nagyon érdekelne, mert én is gondolkodom rajta. Írtam neked emailt is.. :) Vagy bárki aki kipróbálta, légyszi ossza meg velem a tapasztalatait! :)
2008. máj. 27. 11:06
na. megrendeltem. majd ha megérkezett és elkezdem, írom.
5. 8da8a563b7 (válaszként erre: 4. - Seraphim85)
2008. máj. 22. 11:41
egyél szőlőcukrot. jó sokat.
2008. máj. 22. 11:36
Nincs olyan szer ami lassítja az anyagcserét,ezáltal hízlalásra serkenti a szervezetet?
2008. máj. 22. 10:28
már csak 5-6 kilót kell leadnom, de nem megy. jó, nagyon nem erőltetem meg magam :DDDDD most újra elkezdtem a szénhidrát mentes étkezést tegnap déltől. Hátha még megmozdul valami :DDDDD de ha valaki szedte, írjon ide. Köszönöm.
2008. máj. 22. 10:26

Szálkásításhoz 6 kg-nál kevesebb túlsúly esetén.

A Dimatrex ampulla hatóanyagai megemelik a test hőmérsékletét, a test gyorsabb tempóra kapcsol, felgyorsul az alapanyagcsere.Intenzív testsúlycsökkentő, gyors eredmény érhető el vele, mert az éhségközpontra is hatást gyakorol.


Hatóanyagok és hatásaik:


Keserű narancs (Citrus aurantium): hőtermeléssel segíti a zsírégetést, növeli az izomtömeget, és javítja a fizikai megjelenést.


Maté tea: Argentin zöldtea, amit az argentínok nemzeti italként fogyasztanak (ivótökből, egy alpakka szívószál- bombilla- segítségével). A legfontosabb kémiai anyag a máté teában a matein., mely egy koffein hatású anyag. Ez is a központi idegrendszert stimulálja, de azoktól eltérően, nem okoz függőséget. A koffeinnal ellentétben nem erős vízhajtó, így sokkal kevésbé dehidratálja a testet. A máté tea serkenti a hosszú távú energiaellátást azzal, hogy hosszabb ideig fenntartja az oxigén jelenlétében történő energiatermelést; ez több kalóriát éget, növeli a szív hatékonyságát, és kitolja az állóképesség időtartamát. Hihetetlen, de a máté tea nem zavarja az alvást. Igazság szerint, segíti a pihentető alvást. A máté tea segíti az emésztést, és helyrehozza a béltraktus sérült szöveteit. Megakadályozhatja a székrekedést azzal, hogy lágyítja a székletet és stimulálja a bélrendszer összehúzódásait. Megnövelheti a szív oxigén-és tápanyag-ellátottságát stressz esetén vagy edzés ideje alatt, csökkentheti a vérnyomást és javíthatja a keringést néhány ember esetében azzal, hogy nyugtatja az ereket.


Guaraná: A guarana a legmagasabb koffeintartalmú növény. Fő hatóanyaga a guaranin, (a koffein egy formája), amely lassan szabadul fel. Ezzel magyarázzák, hogy hatása elnyújtottabb, mellékhatásai enyhébbek, sőt, állítólag függőséget sem okoz, nem úgy mint a kávé vagy az energiaitalok koffeinje. Ezek feldobnak, majd pár óra múlva leejtenek. A guarana folyamatosan adja le koffeintartalmát, serkenti a testet és a szellemet, segíti a súlycsökkenést. Vizsgaidőszakban nagyon kedvelt természetes élénkítőszer.


Hólyagmoszat(barna alga):Természetes jódforrás.Segíti a pajzsmirigy- funkciókat, és serkenti általánosságban az anyagcserét, kedvező feltételeket teremtve a túlsúly elvesztéséhez.A jód befolyásolja a szaporodási, idegrendszeri és mozgásszervi funkciókat, a fehérjék és a zsírok lebontását, a körmök és a haj növekedését, valamint szabályozza a sejtek oxigénfelhasználását


Kóladió: A Cola acuminata magja, mely különösen Guineában terem s arról nevezetes, hogy theobromint tartalmaz, akár a kakaónövény. A theobromin a koffeinhez hasonló hatást fejt ki, a koffein rokona.Növeli a hőtermelést, étvágycsökkentő hatású.


Zöld tea: legfontosabb tevékenysége a serkentés, vizelethajtás, zsírtalanítás. Antioxidáns hatású.


Zöld kávé: koffeint tartalmaz, ami serkenti a központi idegrendszert; vizelethajtó és zsírtalanító hatású; klórsavat tartalmaz, antioxidánsokkal bír

.

Fekete bors (Bioperine): - A feketebors terméséből nyert hatóanyag. Növeli a test természetes termogén aktivitását. Segíti az emésztőrendszer működését, így javul a tápanyagok felszívódása. Tápanyagok széles választékáról bizonyult be, hogy bioperinnel együtt javult a felszívódásuk, pl. vitaminok, ásványi anyagok, gyógynövények, aminosavak, stb.


Figyelmeztetés: szív és érrendszeri probléma, magas vérnyomás esetén kérdezze meg kezelőorvosát. Terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott! Pajzsmirigy túlműködés esetén nem szedhető!


Adagolás: naponta 1 flakon (Reggeli vagy ebéd előtt, vízben vagy gyümölcslében oldva)


A minimum kúra 4 hét = 3 doboz. Maximum kúra 12 hét, utána szünetet kell tartani.

2008. máj. 22. 10:22
Dimatrex. Szedi valaki? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook