Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dilemma és tanácskérés! fórum

Dilemma és tanácskérés! (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 5. 19:18

Na mindegy...

Köszi a kommenteket!

Megnöveltétek az önbizalmam :)

2012. ápr. 4. 20:25

Igen ezt én is tudom... Csak az a baj, hogy nem sok időm van ismerkedni. Hétköznap suli meg meló, szórakozóhelyen meg üvölt a zene ott ugyancsak nem lehet beszélgetni. Szal igazán azt se tudom hogy hol tudnék összebarátkozni idegenekkel.

Mondjuk most beregisztráltam társkereső oldalra :S de abban se látok sok értelmet...

Valami ötlet?

2012. ápr. 4. 19:24

Hivatásoshoz én nem javasolnám, hogy menj. Nem az a fő problémád, hogy még szűz vagy, hanem az, hogy _miért_. A szüzesség ennek a tünete.

Nem tudok mást javasolni, mert nincs más megoldás: ismerkedj! Nem kell rögtön azzal kezdeni, hogy csajozz ezerrel, de ismerj meg lányokat, lehetőleg minél többet, beszélgess velük, tanulj meg feloldódni női társaságban, és jól érezni magad! Járj el otthonról társaságba, és először semmi más célod ne legyen, csak hogy beszélgess és ismerkedj. Ha ebbe belejössz, a többi menni fog magától.

11. 2100
2012. ápr. 4. 11:08
..nalam biztosan nem jelentett volna...(amikor meg abban a fazisban voltam)
2012. ápr. 4. 10:31
Szóval azt mondjátok, ha összeismerkednénk valahol és úgy alakulna a dolog... nálatok nem jelentene ez "szakítási" alapot?!
9. 2100 (válaszként erre: 6. - KSKTMS8472)
2012. ápr. 4. 06:00

hivatasos?- igen igy mondjak, de mitol is lenne az..ugyanugy kezdte, mint barki, csak tobbszor csinalja..nem is biztos, hogy jobb, nem tanulta o sem, csak max gyakorlottabbnak lehetne nevezni..

egyebkent ezt en sem ajanlom, azzal legyen egyutt valaki, akivel szeretik egymast..ha pedig szeretik egymast nem fognak olyan "kicsinyseggel", hogy gyakorlott-e valaki ezen a teren..

mindenki igy kezdi 1x.. szoval, nincs min aggodnod, aki szeret elfogad ezzel 1utt, mert ez vagy

..es emiatt semmikepp ne siesd el, azzal eld at, akivel szeretitek egymast es akkor, amikor eljon az ideje (ezt ygis erezni fogjatok..

:)

2012. ápr. 4. 00:19
én végtelenül szánalmasnak találom ha mondjuk valakit csak azért szedsz fel mert el akarod veszteni, legyen az egyéjszakás vagy hivatásos. Persze ezzel nem téged akarlak szidni, de jobb olyan emberrel túllenni az elsőn, akivel szeretitek egymást. volt már barátnőd, szerintem még lesz is.
7. Arianne113 (válaszként erre: 6. - KSKTMS8472)
2012. ápr. 4. 00:17
szerintem meg hivatásosnál nagyobb baromságot a szüzességed elvesztésére nem is tehetnél.. komolyan. általában hivatásoshoz akkor megy az ember ha tényleg nincs senki, de ez most nálad egész más téma és szerintem te se egy k.rvának akarod adni a szüzességed, mert lehet régimódi vagyok de én olyan embernek adtam akit szerettem, aki megérdemelte.
2012. ápr. 4. 00:15

Hivatásoson már én is gondolkodtam, de az egy annyira kétségbe esett lépés lenne... meg kitudja hány másik csávoval volt már az nap...stb

Szal annyira még nem estem kétségbe.

5. Arianne113 (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2012. ápr. 4. 00:14
egyébként az exem 20 éves volt és együtt vesztettük el anno.. nem is volt kérdéses az egész, szimplán megvolt és kész.
2012. ápr. 4. 00:12

Én konkrétan nem nézlek le ezért, mert nekem is van barátom aki szűz. Pedig isteni jó ember, és nem is értem hogy miért az, szimplán kicsit halkabb mint a többiek, türelmes jóember.


Ne ásd el magad, ez nem szégyen, aki komolyan akar tőled valamit annak nem akadály, hogy segítsen ebben. A többi ciki duma meg mind hülyeség.

2012. ápr. 4. 00:08

Nyugi, előbb-utóbb lesz, aki segít a "problémádon". Áhh, ez elég hülye szó, mert egyáltalán nem probléma, inkább dicséretes, hogy nem vesztetted el "divatból".

Egyébként én is szűz vagyok még, és nem bánom. :-)

2. jeva (válaszként erre: 1. - KSKTMS8472)
2012. ápr. 4. 00:04

Szia

Azért nyugodtan oszd el azt, amit a haverok dicsekednek.:-)

Hát szerintem menj el egy hivatásoshoz, nézz utána hol találsz olyat, aki bevezetne, megmutatná mit hogyan. Azért írom ezt, mert már rágörcsöltél és parázol.

Sajnos a mostani fiatalok nagyon korán kezdik a sexet.. 14-15 éves lányok túl vannak sok mindenen.. brozasztó.

Próbálj ismerkedni, de a témát kerüld.. ha rákérdeznek, hogy hány barátnőd volt már, nyugodtam mond, hogy csak rövid kapcsolatok voltak, nem illettünk össze! Ennyi! Bizonyos kor felett már nem téma, hogy szűz e vagy sem..Mert mindenkinek nyilvánvaló, hogy igen.

sok sikert:-)

2012. ápr. 3. 23:45

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!

24 éves, diák, srác vagyok és van egy nagy problémám... még mindig szűz vagyok. Úgy alakult az életem, hogy eddig valahogy sose kerültem intimebb kapcsolatba lányokkal. Ne értsetek félre nem vagyok meleg, -legalábbis nem érzem magam annak- nem vagyok egy notre dame-i toronyőr vagy ilyesmi, csak valahogy sose alakult úgy a dolog. Voltak már barátnőim, igaz csak 2 és ők is csak 2-3 hétig, ki is próbáltunk már ezt meg azt, de konkrétan szex még nem volt.

Ebből adódóan elég elkeseredett és kétségbeesett vagyok. Hallom, látom haveroktól, hogy kinek mennyi barátnője volt már és hány "ezerszer" szexeltek már és kicsit úgy érzem, hogy valami baj van velem.

Folyton azon jár az agyam már 24 éves vagyok és kicsúsztam már abból az időből mikor az ember megéli az első próbálkozásait, első szexuális élményeit és hogy a lányok már észre se vesznek vagy ha észre is vesznek, ha megtudnák hogy én ilyen tapasztalatlan vagyok kiröhögnének és elhajtanának...

Gondoltam megkérdezlek titeket mi a véleményetek?!

Mennyire fontos a lányoknak hogy az ember tapasztalt legyen? Van olyan akinek akár még tetszhet is ez? Mennyire legyek őszinte ezen a téren egy új kapcsolatban?

Vagy hagyjam az egészet és legyek remete egy lakatlan szigeten :P?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook