Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diktátor a közös képviselő, mit lehetne tenni ellene? fórum

Diktátor a közös képviselő, mit lehetne tenni ellene? (beszélgetős fórum)

1 2
16. 25800e2d09 (válaszként erre: 15. - B00d33e65c)
2015. máj. 7. 13:38

egyértelműen sérti a személyi jogokat. sőt, a magántulajdon rongálása (postaláda felfeszítés) esetleges levéltitok sértés, adatvédelmi szabályzat sötöbö


szóval lehetne némi bírságot varrni a nyakába.

2015. máj. 7. 13:35

[link]


Sehol nem írja hogy kutathat a szemétben,vagy megsértheti a levéltitkot!

Komolyan mondom,hogy polgári pert índítanék ellene!

14. Gaiha
2015. máj. 7. 13:20
Én beszólnék az fix , csak nem én lakok ott . Anyósom nem az a sarkára álló típus, valamit pedig ki kéne találni :D ráijeszteni, beöltözni ügyvédnek vagy fene tudja, de ez nem maradhat már így
13. 25800e2d09 (válaszként erre: 11. - Gaiha)
2015. máj. 7. 13:15

ja hogy ráadásul nő... akkor a fogsorát nem lehet rendbetenni mert ugye nőket nem szabad ütni..


egyébként lehet elég lenne a sarkára állnia csak pár embernek.. mi így "intéztük el" anno a házmestert. fősuli, albérlők voltunk. az a kedves jóember közölte hogy kitapossa a belünket (így ezen szavakkal) ha még egyszer úgy megyünk mint a vízilovak (ilyen nem volt de ő szerinte igen) lakótársam (160 centi, csaj. házmester 180 és egy hím) szimplán egy "akkor nyalja ki a s..ggem" mondattal az orrára csapta az ajtót.


azután semmi :D szóval egy próbát megér, legtöbbször az ilyen "kiskirályok" addig hiszik nagynak magukat amíg nem jön egy erősebb. én szurkolok!

12. Gaiha
2015. máj. 7. 13:09
Párom azt mondta adják el a lakást és csak azért is valami cigányféléknek akik nagy hepajokat csapnak meg ilyenek. De mondom nem jussunk már oda hogy ezért elköltzönek mert egy vénasszony uraskodik meg irányítja az embereket ott.
11. Gaiha (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2015. máj. 7. 13:07
Sajnos a sok idő ember mellé áll ennek a nőszeméynek mert azt hiszik ez a normális.... na őket hogy győzzük meg? meg ha aláírást gyűjtene anyósom nyilván kiderülne és még jbban zaklatná őt , azt meg nem akarom neki.
10. simple (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. máj. 7. 13:07
Le kell váltani. A közösképviselőt a ház választja, azaz a lakók. Össze kell hívni egy közgyűlést.
9. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. máj. 7. 13:04

Hát ez vérlázító! én azt mondom hogy az idősebbek családtagjait is be lehetne fogni és leváltani..


mifelénk az ilyen már el lenne ásva valahol...

2015. máj. 7. 12:59

Na én esténként pakolnám tele a postaládáját szeméttel és döglött hallal, ha már annyira szeret kukázni.

De szaros pelenkát és kutyaszart is tennék bele neki, ha már ennyire gyűlöli szegényeket.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. máj. 7. 12:58

Közös lépviselőt a ház választja, a ház lakói mondják meg mit szeretnének. A képviselet van értük és nem fordítva.

Írj egy levelet amivel nem értesz (anyós) egyet és írasd alá a ház lakóival, ha aláírják hasonlóan gondolkodnak, tudtok ellene tenni, összehívtok egy rendkívüli közgyűlést és elmondjátok a sérelmeiteket, de le is válthatjátok többségben.


A kutya ügy, nagyon sokan örülnének, ha szabályozva lenne, hogy nem állandó lakók ne tartsanak ebet, mert sok bosszúságot tud okozni az ugatással, esetleg a közös helyre pisil, kakil.

Műanyag, tűzvédelmi szempontból nem biztos, hogy megengedett, esetleg a nem megfelelő rögzítése balesetveszélyes is lehet.


Sok sikert!

6. Gaiha (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2015. máj. 7. 12:53
sajnos sok idős lakik ott ők meg mellé állnak mert nekik sem kell zajos gyerekszomszéd mg kutya meg gondolom beetette szerencsétleneket mindenfélével...
2015. máj. 7. 12:52
én sem, ezért vagyok kíváncsi hogy ilyenkor mit csináljon az ember, ha nem tud méregdrága ügyvédet fogadni :D anyósom szegény több műszakban dolgozik, sokszor éjjel ér haza, alapból is kivan teljesen, meg még a házból is kiutálják emiatt a boszorkány miatt
2015. máj. 7. 12:52

Sötétben jól elp.csázni.


Az nevelő hatású.

2015. máj. 7. 12:51
Szerintem össze kellene fogni és új közös képviselőt választani,ehhez pedig a lakók összefogása kell,más megoldást nem nagyon tudok elképzelni......mindenesetre ez mind,amit felsoroltál,FELHÁBORÍTÓ!!!!!
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. máj. 7. 12:50
ilyet én még életemben nem hallottam .oooo
2015. máj. 7. 12:48

Nem rólam hanem anyósomékról van szó. Több mint 20 éve laknak egy társasházban aminek zömében idős lakói vannak. A közös képviselő hölgy elég brutális, mindenkit kifigyel és elég fura házirendet talált ki. Pl.: Kisgyerekesek nem költözhetnek oda, Albérlők nem kaphatnak tárolóhoz sem kulcsot és nem tarthatnak kutyát ( de zsiráfot igen vagy mi, ? ugyanis így van kiemelve hogy csak kutyát :D ), ja a kutyát ha valamelyik lakónak mégis van , be kell mutatni ( ??) és a lépcsőn nem mehet le csak ha a gazdája fogja és ilyenek. Mindenkinek átnézi a szemetét, sőt anyósomék postaládája egyszer fel is volt feszítve, anyósom pedig kiírta rá hogy kéri szépen ne feszegesse senki. Lakógyűlésen pedig nyilvánosan megszégyenítette anyósomat hogy hogy képzelte hogy bármit is kiír a postaládájára (?!) , szóvá teszi hogy mi mint rokonok minek járkálunk a házban (látogatóba pl. anyáknapján) , pedig párom lakcíme még pl odaszól. Azt is előírta hogy mindenkinek rendesen karban lgyen tartva a lakása, szóval anyósomat azért is zaklatja mert linóleum van a folyósján és nem új kő. Jelezném egy igényes lakásról beszélünk ahol bár régi dolgok vannak még mert nincs pénz újra, de állítom jobban néz ki mint néhol az újak.

Van valakinek ötlete hogy ezt a nőt hogy lehetne leállítani ? Kit lehetne megkeresni ? Sajnos az ott lévő sok idős minden megszavaz neki mert erőszakos nagyon , más meg szenved tőle.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook