Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dijnet.hu fórum

Dijnet.hu (beszélgetős fórum)


2013. jan. 22. 15:50

Szia:)ha nem bízol az albérlődben,az egyik megoldás,hogy ha az órákat az albérlőre iratod,így a "nyomás" egyértelműen rajta, vagy pedig hozzád érkeznek a csekkek,és miután legomboltad róla az ellenértéket te fizeted be.

Nekem volt olyan főbérlőm,akinek minden hó elsején diktáltam az óraállásokat,ő ennek megfelelően intézte a dolgokat,mindig kaptam tőle én is hónap elején egy excel táblázatot,amiben szépen le volt vezetve,hogy melyik szolgáltatónak mennyit kell fizetni,így én ez alapján fizettem neki,ő pedig rendezte tovább.

2013. jan. 22. 15:40
Köszönöm a válaszokat,igen ,már értem,hogy ez az albérlőm ellenőrzésére nem jó
2013. jan. 22. 15:30

A csekkbefizetéseket csak akkor tudod ellenőrizni, ha vagy te fizeted be személyesen, vagy elkéred tőle a befizetett csekket, vagy állandóan hívogatod az aktuális szolgáltatót.


A díjnet rendszerben nincs papír alapú csekk, az egy elektronikus rendszer.

2013. jan. 22. 14:55

Olvasd el az oldalon található információkat!


Ez egy elektronikus számlaküldő rendszer. Akkor hogyan kapnának bármit is postán?

2013. jan. 22. 14:35
Szeretnék azoktól informálódni akik a dijnet.hu-t használjátok,hogy ha beregizek,tudom e ellenőrizni ezen az oldalon,hogy az albérlőm fizeti e rendesen a számlákat,tehát szeretném ha minden így maradna ahogy most van,hogy postai úton kapja a számlákat és a csekkeket és ő fizeti be én csak látni szeretném ezen az oldalon a befizetéseket.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook