Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Digitális mérlegen otthon hogy méritek meg a gyereket? fórum

Digitális mérlegen otthon hogy méritek meg a gyereket? (tudásbázis kérdés)


11. ddorina (válaszként erre: 10. - Gabika79)
2011. máj. 20. 22:52

Köszönöm kérdésed, sikerült! :)

Azért mutatott mást a mérleg, mert lerakták a kis lábukat. De többször mértem Őket egymás után, aztán tanácsadáson is méretkőztünk és egyezett!

10. gabika79 (válaszként erre: 9. - Ddorina)
2011. máj. 18. 09:07
Sikerült a mérlegelés? :-)
9. ddorina (válaszként erre: 8. - Gabika79)
2011. máj. 10. 12:22
Köszönöm szépen! :)
8. gabika79 (válaszként erre: 11. - Ddorina)
2011. máj. 9. 13:26
Nagyon helyes a kis családod! :))))
2011. máj. 7. 15:42
Mi úgy mértük őket, hogy rátettük a babamérlegre, és a mérleg egy idő után villogva mutatta a valós súlyt (pár másodperc után). Ha le is lóg a lába, attól nem mutathat kevesebbet a mérleg, mert attól a baba még a mérlegen van - csak akkor mutat mást, ha pl. a lábacskája hozzáér valamihez, tehát nem az egész súlya van a mérlegen. (Pl. te is ha állsz egy mérlegen, és megfogod a falat, rögtön mást fog mutatni.) Remélem, érthető voltam... Gratulálok az ikrekhez!
2011. máj. 7. 09:15

Ha felhúzzák a lábukat max.csak bemozdul a mérleg..attól nem lesz kevesebb a súly..

ha fél lábbal állsz a mérlegre,te sem leszel könnyebb..:)

próbáld akkor,mikor már álmosabbak..

amúgy én ilyen idősen már nem bébimérlegben,hanem a mi mérlegünkön mértem,hogy fogtam a kezemben..ill.tanácsadáson lett még mérve..ha mozgott is,anyira nem volt vészes a súly,amennyivel többet,vagy épp kevesebbet mutatott volna..:)

5. ddorina (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2011. máj. 7. 09:11
Baba mérlegként vettük, tizedes pontossággal mér, viszont csak 25 kg-ig...Így sajnos nem tudok ráállni. És ugye még a gyerekek sem állnak. Viszont nem tudom, hogy milyen pozícióban tegyem Őket rá, hogy pontos értéket kapjak.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - Ddorina)
2011. máj. 7. 09:10
Tehát akkor baba mérleg. :)
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ddorina)
2011. máj. 7. 09:09
Tehát nem baba mérleg? ...és mutat tizedes pontossággal? Mert ha igen, akkor állj rá, mérd meg a súlyod, aztán állj rá a gyerkőccel. A többlet tehát így a gyerek súlya lesz. Nyilván ha csak egész kilókat mutat a mérleg, akkor lesz kis eltérés.
2011. máj. 7. 09:07
Arra gondolok, hogy hol van keze, lába? Az enyémek 6 hónaposak, így ráfektetem Őket nyilván, de ha felhúzzák a lábukat fél kg-mal többet mutat a mérleg. Ti hogy csináljátok otthon?
2011. máj. 7. 09:06
Digitális mérlegen otthon hogy méritek meg a gyereket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook