Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digitális képkeret fórum

Digitális képkeret (beszélgetős fórum)


2010. dec. 20. 13:42
Végül még sem vettem meg.
2010. dec. 11. 21:34

Nekünk is van.

Mi arra figyeltünk, hogy minnél nagyobb felbontásban tudja lejátszani a képeket.

Valamint legyen rajta usb, mert lehet kapni igazán kicsi usb-et, és nem lóg ki a készülék hátuljából. Ez arra jó, hogy több kép tudjon pörögni a keretben.

És a milyenkének még kártyahely is van. Ebben is a minnél nagyobb tárhely befógadós a jó, hogy több képet tudjon lejátszani.


a mienkén is van naptár és óra funkció, de nme használjuk. Mert vagy a képek pörögnek benne, vagy ki van kapcsolva, főleg éjjelre mert azért van hangja ahogy vált a kép. És ha közel van hozzá valmi másik műszaki cikk, akkor összegerjed vele, és az iszonyat.

2010. dec. 11. 21:29
:((
2010. dec. 10. 22:12
!!!
2010. dec. 9. 15:56
???
2010. dec. 9. 12:47

Én is ezt szándékozom venni a nagyszülőknek (3 unoka lévén) és picit bővebb tapasztalatokat várok.

Akinek van, az már miért nem használja pl-ul? Megunta? stb...

4. MMea (válaszként erre: 1. - Alexis1)
2010. nov. 19. 23:17
Nekünk is van, ajándékba kaptuk, de nem használjuk. Ha baba lesz, talán majd az ő képeivel.
3. Jk
2010. nov. 19. 17:18
már olyan is van ami egyben hőmérsékletmérő. nekem az nagyon tetszik. egyébként meg szerintem leginkább arra figyelj, hogy a fénykép megfelelő méretben legyen rajta megjeleníthatő.
2010. nov. 19. 17:08
Nekünk van, ajándékba kaptuk, de az utóbbi időben nem használjuk.
2010. nov. 19. 16:45
Rengeteg fajta van a piacon, olcsóbb-drágább. Szeretném tudni vásárlás előtt mire kell odafigyelni, nektek milyen van, megvagytok elégedve, stb. tapasztalatokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook