Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi tv hiba. Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz? fórum

Digi tv hiba. Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz? (beszélgetős fórum)


25. Cloe08 (válaszként erre: 23. - Bóbita01)
2009. jún. 3. 19:19
Éjjjen:D Akkor tárgytalan a privát üzim:))
2009. jún. 3. 19:19
:-)))) király.
2009. jún. 3. 18:28

Sziasztok!

VAN TV.!!!!

Ma délután megjavította a szerelő az antennát!HURRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!

22. Cloe08 (válaszként erre: 21. - Kleona)
2009. jún. 3. 09:11
Jogosan vagy felháborodva, mert a karbantartók szokták a sz.rt lapátolni a szerelők után:S Ilyeneket nem kéne felvenni egyik szolgáltatóhoz sem, ha azt sem tudja, hogy mit hova kell...
21. Kleona
2009. jún. 3. 08:56
Nálunk digitv van mikor bekötettük 2006-ban kiküldtek egy balfék ürgét aki aztsem tudta hogy mit hová kell kötni.Ha a férjem nem értene hozzá akkor másik szerelőt kellett volna hívni de a kiszállást azért volt pofája kifizettetni.Egyébként nekünk nincs gondunk vele viharban rosz a jel de akkor úgysem nézünk tv.Nálunk az internet szolgáltatóval volt gond(wifi)beszóltam hogy nincs jel mi a gond aztmondta a fickó hogy náluk jelzi hogy csatlakozik de majd kiküld valakit megnézni.Férjem addig próbálkozott míg rájött hogy mi a baj még szerencse hogy sikerült mert másfélhónap után jött a fickó,mikor megkérdeztem hogy mért most jött az volt a válasz hogy most ért rá persze a csekk az jött időben.
20. Cloe08 (válaszként erre: 15. - Bóbita01)
2009. jún. 3. 08:32
Írhatsz itt is választ, ha gondolod! Csak hogy többiek is lássák, hogy rendbe jött-e, és hogy mégse annyira szörnyűek... :)! Mert a legtöbben tényleg csak kimennek, nagyjából megcsinálják, azt pá.
19. Cloe08 (válaszként erre: 17. - Anyuca66)
2009. jún. 3. 08:25
Akinek meg Digije van, az meg UPC-re panaszkodik. Ennyi...
18. 1eb84e4bad (válaszként erre: 17. - Anyuca66)
2009. jún. 3. 07:46
milyen legolcsóbb csomag?
2009. jún. 2. 17:04
UPC vank igaz a legolocsóbb csomag. Sok éve vagyunk náluk. szörnyűlködök, mennyi baj van a digivel. Itt is többen panaszkodtak rá, mint dicsérték. Internet telefon az t-homos.
2009. jún. 2. 15:33
BOCS! PÁR BETŰ KIMARADT!!!!!
2009. jún. 2. 15:32

Sziasztok!

Na voltam a digibe! Köölték velem,hogy a bejelentéstől számítva 5 munkanapon bellül kell kijönniük! És az a jövőhét hétfő! Kértem ,hogy adja meg a szerelő teló számát,hogy mégiscsak hadeszéljek vele a mihetartás végett.Nem adták oda,azt mondták,hogy nem lehet.Na akkor már borult az agyam! Mondtam,hogy akkor ha ennyire titkos az a telefonszám akkor hívják fel ők.Ez meg is történt,és azt igérte a szerelő,hogy holnap kijön! Hát nagyon kiváncsi vagyo!Úgyhogy most mégegy nap tv. nélkül.

2009. jún. 2. 11:37

Szisztok!


Nekünk van itthon Digi tv és upc is. De ha az AXN-t akarom nézni, akkor teljesen más megy mind a kettőn. A upc adja azt, amit a műsorújság ír. Még nem írtam a diginek, mert amikor volt hozzájuk kérdésem, akkor nem válaszoltak.


Valakinek van hasolnó tapasztalata??

13. Cloe08 (válaszként erre: 9. - Bóbita01)
2009. jún. 2. 08:29

Írtam privátba.



Amúgy meg nálunk is Digi van, és semmi gond vele! DE mindenki azt a szolgáltatót választja, amelyiket akarja! :)

12. 81f46d06d3 (válaszként erre: 9. - Bóbita01)
2009. jún. 2. 07:18
Nem tudod levonatni a számládból ezeket a napokat. Ugyanis az ünnepnap nem számít bele az általuk meghatározott -azt hiszem 72 órás- határidőbe. Vagyis ha a szolgáltatás pénteken szűnt meg, akkor a bejelentéstől számolj 72 órát, de csak munkanapokat! Szóval akkor csütörtökig van idejük.
11. 81f46d06d3 (válaszként erre: 1. - Bóbita01)
2009. jún. 2. 07:15

Én is így jártam a télen. Péntek reggeltől kedd estig nem néztünk tévét. A hölgy magyarázott, hogy töröljem át az antennát fagyállóval, azt is mondta, hogy húzzam ki a kártyát a dekóderből és fújjak rá (mondtam neki pedig, hogy nem Uri Geller vagyok), de nem történt semmi változás. Ki is köttettem a fenébe, helyette T-Home van nekünk is, telefon+internet+TV egy szolgáltatónál :D

Egyébként amikor beköttettem én is hosszú heteket vártam a Digire. Aztán egyszer beszóltam, hogy végre mikor jönnek és egy úriember azt mondta, hogy "ne pattogjak, amikor még nem is fizettem semmit nekik". Már eleve be sem kellett volna köttetnem.

2009. jún. 1. 10:47
Az én sztorim ezzel kapcsolatban: Az anyósoméknak van Digijük. ha vihar van, néha eléggé szar a kép. akad, eltűnik a hang, vagy a kép, néha mindkettő. De ennek ellenére mi is úgy döntöttünk, hogy beszereltetjük. Január 19-én megrendeltük telefonon. azt mondták 4-6 hét múlva jönnek. mi vártunk, egészen április közepéig, többször telefonáltunk, ígérgettek, csesztek kijönni. Erre párom bement a T-Homehoz, és megrendelte azt. Pénteki nap volt, már aznap telefonáltak, meg hétvégén is, csak elutaztunk, és a telója itthon maradt. Végül is hétfőn elértek minket, és szerdán már bekötötték a Tv-t. Sőt, kedden felhívtak, hogy kijönnének akkor is, de mondtam, éjszakás a párom, inkább másnap jöjjenek. Szóval ez a véleményem a Digiről :S
9. bóbita01 (válaszként erre: 8. - Cloe08)
2009. jún. 1. 10:38

Nem tudom mi a baja.Semmit nem csinál,olyan mintha áramot sem kapna.Azt mondta a digistelefonos,hogy a vihar tönkrevághatta a dekódert és ki fogják cserélni.

Amúgy írtad,hogy ünnepnapon a boltba sem tudok menni kenyérért....Igazad van,de arra fel tudok készülni,hogy elegendő legyen itthon,vagy el tudok menni egy non-stop-ba igaz drágábban,de tudok venni.Ha kijött volna maszekon a szerelő,akkor nem ingyen lett volna.Így,hogy munkaidőben jönnek,így ingyen lesz+levonatom a számlából ezeket a napokat amíg nem lesz tv.

2009. jún. 1. 09:01

Egyik szolgáltató sem megy ki ünnepnapokon, és hétvégén sem. A munkaidő Diginél is 8-fél 5ig van hétköznap!(Maszekba nem is adhatnak ki számot!)

A boltba se tudsz ünnepnapkor pl. kenyérért elmenni,ha elfogyott. Te sem melózol ünnepekkor, mástól mért várnád el?!

Úgyhogy nyugodtan lehet váltani szolgáltatót, max. drágább előfizetési díj mellett ők sem fognak hétvégén foglalkozni Veled!


Amúgy mi a baj a beltérinek? Lehet tudnék segíteni!

7. bóbita01 (válaszként erre: 6. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 1. 08:16
Jó neked! Én mindenesetre a holnapi napot náluk kezdem.Elég jól kiszúrtak velem azzal,hogy még maszekba sem hívhattam ki a szerelőt és most a 3 napos ünnepen itt vagyok tv.-nélkül.Amikor szerelték be a digisek az antennát,akkor kiiktatták a földi antennát,azt mondták,hogy erre már úgysincs szükség,hiszen itt a digitv!A kábelt felhasználták,+mondták,hogy nekik nagyobb meló lenne,ha ragaszkodnék ahhoz az antennához is.Én marha belementem!Ha akkor nem lettem volna olyan megértő ,akkor most tunék nézni 3 tv.csatornát!
6. 1eb84e4bad (válaszként erre: 3. - Tapsi hapsi)
2009. jún. 1. 07:53

így igaz.

nekem pozitívak a digis tapasztalataim.

2009. jún. 1. 06:39

Vegyesek a tapasztalataim a digiről. Pest környékén simán felszerelték, még a tetőre helyezés sem volt gond és jól működik.

Pesten viszont szerettünk volna digit , megrendeltük, nekünk kellett rájukszólni, hogy már mégis nem -e akarnak jönni szerelni. Kiküldtek egy alvállalkozót aki közölte, hogy fízessek 18 ezret mert különben nem teszi fel. Persze nem kértük.

Pest környéki házon van egy szint, igy elég magas, Pesten viszont egy földszintes ház ami alacsony . upc ingyen felszerelte.

2009. máj. 31. 19:20

Én is mondtam,hogy ,hogy merik ezt megcsinálni,hogy nincs egy ügyelet,mikor van konkurencia?Erre azt mondta,hogy a konkurencia sem megy ki munkaidő után!

Kértem a szerelő számát,hogy adja meg,kihívom maszekba.Azt mondta,hogy nem tudja megadni,mert nem tudja,hogy kinek adják ki ezt a melót!

Úgyhogy itt ülök a 3 napos ünnepen tv. nélkül.

2009. máj. 31. 19:06
sztem bármelyik szolgáltatónál találsz ilyen gondot. Nekünk a UPC csinálta ezt, igérték h jönnek, de hiába vártuk, mikor harmadszorra mentünk be, közölték h voltak kint, a lépcsöházba át is állítottak vmit, csak hozzánk nem csengettek be h kicseréljék... és a kérdésre h: "de mégis nem kellett volna a lakásba is..." egy egyszerü "de" volt a válasz és közölték h majd holnap kijönnek. És mindez még dupla áron van mint a Digi, szval mi hamarosan váltunk arra.
2. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Bóbita01)
2009. máj. 31. 18:57
Felháborító. Ezért nem lesz digim
2009. máj. 31. 18:55

Digi tv.van nálunk. Természetesen mikor romlott el?Péntek délután.Bejelentettem a hibabejelentőn,utasítottatak össze-vissza,hogy mit huzza ki,mit dugjak be....stb.A hiba maradt.Közölték,hogy dekódercsere lesz,majd jövőhéten kijönnek.Mondtam,hogy ne b.....ki velem,itt 3 napos ünnep,erre azt mondták,hogy nekik is ünnep van.

Mit szóltok ehez a hozzáálláshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook