Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi tv fórum

Digi tv (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. Reenee (válaszként erre: 4. - ENZO)
2007. ápr. 21. 07:15

NEM REKLÁM.

Megfordult a fejemben, hogy lecserélem a UPC szolgáltatását a digire.

Csak kiváncsi voltam milyenek a tapasztalatok a szolgáltatással és a minőséggel kapcsolatban.

Hallottam 1-2 dolgot és nem akarok hülyeséget csinálni azzal, hogy előbb váltok, aztán meg verhetem a fejem a falba.

7. dee
2007. ápr. 21. 07:12
Nekünk UPC van az egyik szobában,DigiTv a másikban.Ég és föld a különbség.Minőségben is rosszabb a Digi.Az ügyintézésről is tudnék mesélni.3 napig naponta kétszer telefonáltam a szolgáltatás akadozásáért.Szóval inkább kiköttetem és maradok a upc-nél.Igaz a mondás: a minőséget meg kell fizetni.
2007. ápr. 20. 22:56
Az ugyintezes,tenyleg cinkes,meg tetu lassu. Jellemzo eleg surun, h elmegy a hang,meg elszall a kep. Hol ez, hol az. Amugy turheto sztem annyi penzert...
2007. ápr. 20. 22:22
Nálunk (vajdaságban)most kezdik szerelgetni a Digi-anntennákat.Igaz, hogy 1 hónapot kellett várni mire megkaptuk,de nekünk nagyon tetszik,egyenlőre még nincs semmi gond vele.
2007. ápr. 20. 22:07

az egész cég, egy vicc!

az ügyintézés iszonyat lassú, soha senki nem tud semmit, ha beszélsz valakivel tőlük telefonon és 2 nap múlva vissza akarod hívni, soha senki nem tudja, hogy az kicsoda, mert "olyan sokan dolgoznak itt".. ha panaszos levelet írsz, nem válaszolnak rá - hiába előírás, hogy 30 napon belül reagálniuk kell rá.. ja, és letagadják, hogy megkapták a panaszlevelet, amit ajánlva ad fel az ember és a postán utólag vissza tudom kerestetni, hogy mikor vette át a címzett.. (merthogy átvették..:))

Anyukám tavaly nyáron köttette be - a mai napig köröket fut velük téves számlázás miatt, április 1-jén pedig pikk-pakk szó nélkül kikapcsolták a szolgáltatást, holott folyamatban lévő ügye van velük..

szóval a cég egy kalap kaka..


a képminőség, csatorna-összeállítás egyébként nem rossz - de isten mentsen meg mindenkit attól, hogy valami miatt reklamálni kezdjen náluk..:)) esélytelen, káosz a köbön!

2007. ápr. 20. 20:36

Én anyósoméknál láttam a műsort, egész jó...

De állítólag ha elromlik valami kütyü, akkor neked kell kifizetni, vagy hogy van ez???

2007. ápr. 20. 20:25
Hali. Nálunk bejön!!!Szerintem jó választás volt.
2007. ápr. 20. 20:23

Kinek mi a véleménye a digi tv-ről és a szolgáltatásáról?

Érdemes váltani?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook