Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi tv fórum

Digi tv (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jún. 22. 22:29
Sziasztok. Most adtam vissza a digi tv-t. Februárban szerelték fel. és minden oké volt május közepéig. Ekkor este még működött, reggel már nem. Betelefonáltam, elmondták, hogy az antenna elmozdult a vihar miatt. Mondtam, nem volt vihar. Akkor árnyékolja valami, hívjam a szerelőt, a szerelés ingyenes, de a kiszállást ki kell fizessem, ami 7000 ft. Mondtam, hogy nem az én hibám, hogy rossz helyre szerelték, de ez nem számított. Azt is elmondta a hölgy, ha megint elmozdul, megint kiszállási díjat kell fizessek, akár hetente. Így inkább visszamondtam. Amúgy más bajom nem volt vele, csak az eljárás zavart. Bocs, a regényért, de ha digi tv-t hallok, nyílik a bicska a zsebemben.
2007. jún. 22. 22:10

Sziasztok!

Nekünk 1 és fél éve van Digitv-nk!

Eddig nem volt semmi gond vele!

Eddig!

A problémák csak most jönnek: lefagy a beltéri; szeles, viharos időben nincs kép; és 2 hete nincs adás, azt írja ki, hogy nincs jel, rossz jel!! Ráadásul 2 beltérink van és minkettőn más miatt nincs kép!

Valóban: Olcsó húsnak, híg a leve...

2007. jún. 8. 11:17

Hááát...nekünk az elmúlt három hét alatt sem cserélték ki a beltéri egységünket,úgyhogy addig nincs tv...lassan kezdem azt mondani a digire,hogy olcsó hús..!

És a minőség is kifogásolható!

35. anyoca69 (válaszként erre: 34. - Somkri)
2007. jún. 8. 08:47
Hello! Előbb érdeklődd meg másoknál milyen minőségű a kép. mert például a Hajduságban elég vacak, van, hogy percekig nincs kép. Én most adtam vissza az előfizetést!!!
34. somkri
2007. jún. 5. 11:36

Sziasztok! Most vettem egy lcd-tv-t,és eddig kábelem volt,van.Nos nagyon rossz a képminőség ezen a tv-n....Gondolkodom rendeljek-e digit,de nem tudom mekkora lehet a képminőség különbség...Gondolom óriási,de nincs tapasztalatom.A Digi elég olcsó,de vegyesek a vélemények...Egyébként monori vagyok.

Segítsetek döntenem!!!!

2007. máj. 27. 13:02

Sziasztok!

Digi TV?....hát nem teljesen problémamentes.Ha a földszinten vagy az emeleten csatornát váltottunk az rendszeresen bezavart ott ahol csak néztük a Tv-t.2 beltéri egységünk volt...aztán a múlt héten a földszinti megadta magát,a szerelő elvitte,nem hozott helyette semmit.Azt mondta,hogy korszerűbb beltéri egységre fogja kicserélni a meglévőt,úgy,hogy 1 egység működteti majd mind a két tv-t.Most erre várunk.

Egyébként ha vihar van,vagy fúj a szél akkor itt sincs adás.

2007. máj. 15. 17:46

Nekem is digim van, de most a vihar alatt semmi adás nincs.

Ez szokott egyébként lenni, ha fuj a szél, vagy esik az eső.

31. babi83
2007. máj. 14. 15:18
Nekünk Digi van , de semmi gondunk nem volt vele, pedig mostanában elég szeles idők voltak, de nem zavarta. Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak.
30. birogaby (válaszként erre: 28. - Pp)
2007. máj. 9. 22:13
A Digit,meg Upc-t nem lehet szétosztani több tévékészülékre.Vagyis lehet,de minden készüléken ugyanaz a mûsor nézhetô,mivel egy beltéri van,és azon, egyazon idôben nem lehet két adót fogni.
29. unikornis (válaszként erre: 28. - ENZO)
2007. máj. 6. 14:04
Ennyire feledékeny nem lehetsz, vagy jó "politikus" vagy, hogy 2-3 nap után teljesen ellentmondó véleményed van a "DIGI" ről.
28. pp (válaszként erre: 27. - Dee)
2007. máj. 3. 15:03
Jó én csak azt nem értem, hogy miért nem osszátok le a upc-t a többi szobába?
27. dee (válaszként erre: 24. - Pp)
2007. máj. 1. 11:30
Ha visszamondom a digi-t akkor csak egy szobában marad a upc.A másik szobában sima tv antenna,amivel csak 3 adót lehet fogni.Elég az,még sok is.:)
2007. máj. 1. 09:48
Van Digi is rendes kábel is ,de sokszor ,mikor erőss szél van akkor nem megy a Digi jól akad,ezért kénytelen vagyok ,örökké átváltani a rendes kábel tv-ére.Másképp gyönyörüen megy tiszta ,és nagyon szeretem.
2007. ápr. 28. 15:05
Nekünk is DIGI.nk van,de eddig meg vagyunk vele elégedve/kb 1.éve már/
24. pp (válaszként erre: 23. - Dee)
2007. ápr. 26. 15:40
Szóval mind a két szobában van valami dekóder? És amiatt kell a 2 előfizetés? MOst tudom, hogy 1 upc, 1 digi, de ha visszamondod a digit, akkor is dekóderes UPC csomag lesz mind a két szobában?
23. dee (válaszként erre: 16. - Pp)
2007. ápr. 25. 07:12
Egyszerű a válaszom.Két szobában két tv-t nézünk.Első gondolatom szerint a UPC-t visszamondtam volna.De a rossz minőség miatt a Digi-t mondjuk vissza.
22. Reenee
2007. ápr. 25. 07:06

Háát!

Nagyon vegyesek a vélemények.

Azt hiszem még várok egy kicsit..

2007. ápr. 24. 20:44

én digiröl váltottam upc-re...

a digi beltérije 4 hónap alatt 2-szer halt meg..

hol itt a minöség??

a upc-vel egy év alatt semmi gondom nem volt..

20. vervolfe (válaszként erre: 7. - Dee)
2007. ápr. 24. 20:41
pontosan..
19. zso_imre (válaszként erre: 1. - Reenee)
2007. ápr. 23. 09:24
Én is a UPC-t cseréltem DIGI-re,nem bántam meg.Bár már cserélték a beltérit,de ha matekozunk egy kicsit,Évi 90000 helyett,(csak részletet fízetek)21600,talán nem mindegy.Amit nagyon hiányolok,a müsorok tartalmának leirása,és a műsorokelőzetes hiánya.Az ügyintézés valóban hagy némi kívánni valót maga után.Vagy hozzá nem értők dolgoznak,vagy a lelkiismeret hiánya.
2007. ápr. 21. 19:57
A szüleimnél digitv van és eddig nem volt vele probléma.Ha néha lefagy,akkor elkapcsolom,majd vissza.
2007. ápr. 21. 11:54
Hali. Mi tegnap telefonáltam nekik, és 3-4kicsengés után felvették. Sokan panaszkodtok a minőségre de nálunk minden OK, ha fúj ha nem, ha esik ha nem... Viszont a társkütyüt 5hét múlva szerelik.
16. pp (válaszként erre: 7. - Dee)
2007. ápr. 21. 11:52
Mi érteleme 2 előfizetésnek 1 lakásban? Kell mind a két csatornaösszeállítás? Mást nem tudok elképzelni. UPC-nél nagyobb csomaggal nem lehet megoldani?
15. Bettibaba (válaszként erre: 14. - Reenee)
2007. ápr. 21. 07:49

Persze,kérdezd csak meg!

Az,hogy nekünk negatív felhangú a véleményünk,nem jelenti azt,hogy neked esetleg nem válna be! :-)))

14. Reenee
2007. ápr. 21. 07:40
Még megkérdezek pár ismerőst akinek van itt Pécsen, hogy nekik mi a véleményük, de ennyi negatív visszajelzést olvasva, inkább maradok a UPC-nél.
13. Bettibaba (válaszként erre: 11. - Reenee)
2007. ápr. 21. 07:38
Én meg 4 napig telefonálgattam,mire telefonvégre kaptam egy segíteni is tudó kollégát számlaügyben....:-)))
2007. ápr. 21. 07:36
Meglepődve olvastam a tapasztalatokat. A mi térségünkben mindenki a digire vált, senkitől nem hallottam róla rosszat. Nekem október óta van, s hála istennek én sem panaszkodom, s a soraitokat olvasva remélem, hogy a jövőben sem fogom. Bár most jut eszembe, hogy én meg videóval nem tudok felvenni, mert akkor becsíkol a kép, ha elindítom a felvételt, s erre nem tudott magyarázatot adni a szerelő.
11. Reenee (válaszként erre: 9. - Bettibaba)
2007. ápr. 21. 07:29

Köszi

Akkor talán lehet, hogy maradok a mostani szolgáltatónál. Csak ezekkel az a bajom, hogy önkényesen változtatnak dolgokon és azt nagyon nem szeretem.

Na! És az ügyintézés is hagy kivetni valót maga után itt is. 1.5 órát vártam, hogy kicseréljék a konventer távirányítóját 2 perc alatt .((

10. dee (válaszként erre: 8. - Reenee)
2007. ápr. 21. 07:27
Ne válts!
2007. ápr. 21. 07:22

Nekem is digim van.

Ha szélcsendes az idő,jó a kép,bár néha lefagy egy-egy képkocka órákra....

Viszont ha fúj a szél,vagy ne adja az ég vihar van,volt-nincs adás....

A legelső ilyen esetnél mikor a szél fordított kicsit az antennán,felhívtam őket,mi a teendő,mert nem tudunk tv-t nézni,az volt a válasz:kiküldöm a kollégát,és 3500 forintért megigazítja.

Na,annyiért a férjem is!!! :-)))

És ha egy héten 5-ször van vihar,5-ször fizetsz. Mert elvileg te nem nyúlhatsz hozzá....


Úgyhogy nem tudom tiszta szívvel ajánlani.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook