Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétázik az egész világ fórum

Diétázik az egész világ (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Diétázik az egész világ

2009. nov. 30. 18:07

Anyeccsal vagyok egy véleményen,

és akinek bármilyen súlyproblémája van, annak tudatosan kell odafigyelnie, nem elég ösztönösen, az lenne az ideális, persze eva7, de ahogy a cikk is írja, ma a kajálás szinte mindenkinek a gyengéje, így vagy úgy, letagadva vagy elismerve, mínuszevősen vagy túlevősen, túl nagy figyelemmel vagy túl kevéssel, de aki mást mond, na annak én nem hiszek :D

a cikk főhőse meg hogyhogy nem fogyott????

mi a cikk tanulsága vajon? mindenki ragaszkodjon a saját módszeréhez, és ne engedje meghülyíteni magát, pláne ne egyszerre sokféle irányzat által...? vajon ez? talán.... a cikk címe, igen 100%osan

3. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2. - Eva7)
2009. nov. 28. 22:46
Én így adtam le (eddig) 4 hónap alatt 15kg-t!!! Ez így működik!! Ma leadtam 10dkg-t, holnap leadok megint annyit...!! Igen, ez a diéta!
2. eva7
2007. aug. 23. 15:33
Azt kell mondanom,ma diétázni divat!!!!Soha nem diétáztam/165cm és 65 kilo vagyok átlagos/Minden evő vagyok.Én azt mondom diétázzon az akinek megkivánja az egészsége.A többiek meg táplálkozzanak egészségesen,mozogjanak sokat,hogy ne kelljen diétázniuk.Na ezt jol megmontam.Annak nem hiszem hogy sok értelme van,hogy:-Jaj,ma leadtam 80dkg-ot,-Jaj,ma megszabadultam kemény 30dkg-tól,hát mi ez?Diéta?
1. Hoxa
2007. aug. 8. 15:26
Mára odajutottunk, hogy tíz emberből kilencen biztosan valami diétát tartanak. Talán emiatt történt egy napon az, hogy magam is arra eszméltem: megrögzött tudattal és a különböző kollegáimtól összeszedett információk alapján diétázni próbálok. Sajnos, ismétlődő kudarcokkal. Az ülőmunka és szegényes mozgás következményeként pár felesleges kiló rám szökött, s mire feleszméltem, már nehézzé vált a megszabadulás tőlük.

Ugrás a teljes írásra: Diétázik az egész világ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook