Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diétás étrend epeműtét után? fórum

Diétás étrend epeműtét után? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 8. 17:39

Szia! A kezdeti időszakban biztosan lesz hasmenésed, figyeld meg, hogy mitől. Én kezdettől fogva szinte mindent ettem. Direkt olyanokat is, amit a műtét előtt nem igazán mertem. Szóval óvatosan, de vegyesen. Aztán végül már mindent rendesen. Azóta sem volt semmiféle problémám.:)

Sokat kell járkálni és mozogni,rostosan és vitamindúsan táplálkozni, hogy a "bent" minden rendben legyen!:)

4. bbyke (válaszként erre: 1. - Loretta30)
2014. febr. 8. 17:32
Én a műtét után csak kb. 1 hónapig diétáztam, azóta mindent eszek, és semmi bajom. :)
2014. febr. 8. 17:24
Megnéztem neked a jó barátunk a gugliban és van ott elég sok, a házipatika.com tűnik az egyszerűnek :D
2014. febr. 8. 17:22

Szia!


Én úgy tudom, hogy leginkább neked kell kitapasztalnod, hogy mit szabad enni és mit nem.

Pl nagyim a műtétje óta a paradicsomot nem bírja, egy ismerősöm pedig bírja a paradicsomot, de a mákot nem ...

2014. febr. 8. 17:19
Csütörtökön műtöttek epehólyag eltávolítással. Nekem nem volt kövem, csak homok és valami zselés anyag benne és napi többszöri rendszerességgel görcsölt az epém. Ma kiszedték a csövet és hazaengedtek (szombat). A kórházban nem világosítottak fel a diétáról, hogy mit meddig mi módon elkészítve szabad enni? Tudnátok segiteni? segítségeteket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook