Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéták+leadott kilók, azaz ki milyen diétával mennyit fogyott és mennyi idő alatt? fórum

Diéták+leadott kilók, azaz ki milyen diétával mennyit fogyott és mennyi idő alatt? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
312. anyuci74 (válaszként erre: 311. - Edb6c38cef)
2008. dec. 1. 16:43
Es hogyan?
2008. dec. 1. 14:00
33 éves voltam, és 20 kilót adtam le három hónap alatt.
310. ALLICS (válaszként erre: 302. - Napfenyvirag)
2008. dec. 1. 13:57

Lehet,de nem a terhességgel szedtem össze a plusz kilókat.

Szerintem akkor is szép eredmény még ha csak 21 éves is vagyok és nincs hormonproblémám.

309. napfenyvirag (válaszként erre: 308. - Holly)
2008. dec. 1. 13:54

Szia!

Egy perc és kapkodom a levegőt. A lábam úgy remeg, mint annak idején. (nem a mozgástól).

308. Holly (válaszként erre: 307. - Napfenyvirag)
2008. nov. 30. 13:59

Sziam,

ügyes vagy, gratulálok az elhatározásodhoz. Hidd el tényleg csak ennyin múlik, hogy fokozatosan, naponta emeled az adagod egy kicsit :) Meglásd lesz eredménye :)

307. napfenyvirag (válaszként erre: 306. - Jemma)
2008. nov. 29. 22:09
Köszi meg fogom fogadni. Ma vettem egy elliptikus trénert (Vatera) azzal fogom kombinálni ( csak bírja majd a lábam). Ma egy perc holnap már kettő és így tovább. De a kaja, mindig naplemente után jön rám az evés. Igaz míg dohányoztam, ez idő tájt gyújtottam rá.
306. jemma (válaszként erre: 305. - Napfenyvirag)
2008. nov. 28. 20:24

én azt javaslom neked, hogy vacsorára natúr husi mellé ne zöldköretet egyél, hanem nyers paradicsomot, paprikát, uborkát összevágva, csak úgy natúran. kizárt dolog, hogy ettől az összetételtől növekedjen a súlyod. napközben fogyassz legalább fél liter vagy több zöld teát és tegyél bele mindig citromot.


csak a vacsorára figyelj oda, ne sanyargasd magad.


a lényeg, hogy a vacsora szigorúan fehérje legyen, vagyis natúr csirkemell, felvágott (pulyka párizsi, csirkemell sonka) és a már említett zöldség. egy natúr danone aktívia vagy kefír szintén mehet.


ha ezt kb. 2 hétig így csinálnád, azt tapasztalnád, hogy beindult a fogyás.


nem véletlenül írod, hogy a hús az, amitől nem hízol. persze panír nélkül:)

305. napfenyvirag (válaszként erre: 304. - Holly)
2008. nov. 28. 18:36

Kedves Holly!

Lassan már mindent kipróbáltam. Lehet, hogy a korral is jár a súlynövekedés, mert édesanyám is a menzes elmaradása után kezdett "kerekedni", pedig szegénykém mozgott eleget egy kiszolgáló éttermi pult mögött. Nekem sajnos nincs munkám, de nagyon sokat gyalogolok. (Boráros tér - Nyugati) A műtétem után kezdtem hízni. Zavar a 66 kg-om, mert csak 158 mély vagyok. Azt már észrevettem, hogy a zöldség féléktől mindig több a súlyom, a tej termék (sajt kivételével) rettentően meghajt, a hús az amitől nem emelkedik a testtömegem. Ki érti ezt?

304. Holly (válaszként erre: 302. - Napfenyvirag)
2008. nov. 26. 19:42

Nekem is hormon problémám van/volt.

A terhesség alatt súlynövelő hormonokat kaptam a baba miatt, meg szteroidokat.

Utána spirált kaptam terhesség megelőzésre, és ez is hormon tartalmú. Érzem is, hogy sokkal nehezebb fogynom most, mint legelőször, amikr 104-ről fogytam le 74-re. Most 114-ről indultam két éve, mára 77-78 vagyok, szóval még vissza van néhány kiló.

Szerintem a lényeg, hogy legyen kitartásod, és nagyon erős elhatározásod. Találd ki melyik diéta áll hozzád a legközelebb, melyiket tudnád hosszú távon csinálni, mert ez nem egy 1-2 hónapos fogyokúra, hanem 1-2 éves "átvzető" a teljes életmód váltáshoz.

Miután elkezdted a diétát lassan el kezdhetsz gondolkodni azon, hogy sportolj valamit, még ha nem is a szó teljes értelmében. Van aki táncol, van aki aerobikozik, van aki sétál/fut. Szerintem ez is alkattól és személyiségtől függ.

De az biztos, hogy a testmozgás segít a fogyásban, és hatalmas segítség a vége felé már, amikor szeretnél visszaállni egy kevésbé szigorú étrendre, mert a testedzés növelésével növelheted a táplálék bevitelt is, és majdnem mindnet ehetsz ésszerű határokon belül.

303. évi75
2008. nov. 26. 16:29

én a terhességem alatt kb 30 kg-t hiztam, nagyon sokáig nem sikerült fogyni.

aztán valakitől hallottam hogy a citrom is zsirégető. így napi 1,5-2 liter citromos vizet ittam. (ásványvíz, vagy csapvízbe 2 egész citromot facsartam.) kb 4-5 hónap alatt fogytam le 20-25 kg-t.hogy most ettől fogytam e, nem igazán tudom.az étrendem nem változott.

2008. nov. 26. 16:03
A szülést követően 21 évesen könnyebb fogyni, mint 55 évesen hormonproblémákkal küzdve.
301. ALLICS
2008. nov. 26. 10:12

Fél év alatt fogytam 30 kilót.

Nem követtem semmilyen diétát,változtattam néhány dolgon és sportoltam.

2008. nov. 26. 10:00
Nem és nem tudom ezt a topikot megnyitni. Nem tudnál belőle ide átmásolni. Köszi-köszi-köszi.
299. Holly
2008. nov. 24. 16:48
Szia, olvasd el a Drasztikus diat topikomat. Én így fogyok elég gyorsan. Atkins-sel kezdtem, összesen eddig kb. 34 kilót fogytam 2 év alatt.
298. napfenyvirag (válaszként erre: 297. - Holly)
2008. nov. 24. 16:26
Minden reggel van egy nagyadageredményem. Hogyan kellene még "gyorsítani". A méhnyakrák műtétem óta hízom ennyire.
297. Holly (válaszként erre: 296. - Napfenyvirag)
2008. nov. 24. 09:01
Lelassult az anyagcseréd szerintem.
2008. nov. 24. 08:27

Szervusztok!

Nem értem, szinte csak párolt zöldségen és salátákon élek és mégis hízom. Hogy lehet ez?

295. Holly (válaszként erre: 294. - Rosa)
2008. nov. 19. 19:55

Köszönöm, kedves vagy.

Azért még van min dolgoznom :D

294. Rosa (válaszként erre: 292. - Holly)
2008. nov. 18. 15:11

Szia!

Gratulálok az eredményedhez!Csinos lettél!

293. Holly (válaszként erre: 279. - Barackvirág72)
2008. nov. 18. 08:59

Szia Barackvirág, gratula.

Néztem a képeket, és szerintem vékonyabban fiatalabbnak nézel ki :)

292. Holly
2008. nov. 18. 08:55

Sziasztok,

én szénhidrát szegény diétával fogytam eddig 32-34 kilót, másfél éve kezdtem. Van az adatlapomon előtte utána kép, ha érdekel benneteket.

Eddig szinte semmit nem mozogtam, tehát ez pusztán a diétával ment le. Most még van 10-15 kiló, amit le akarok adni, és karácsonyra kapok edző gépet, meg már el is kezdtem egy kicsit mozogni, és meg kell mondjam, jól is esik :)

2008. nov. 17. 22:06
sztem hagyjon hidegen a kaja.mondd h "nemérdekel.az csak áj ha megeszem.hájas akarok lenni?!" :D ügyi vagy am!ügyik vagytok!
290. Rosa (válaszként erre: 289. - 9e00aedcd2)
2008. nov. 17. 17:24

Szia,nem 3 hónap alatt fogytam 7 kilót,csak 6 hét alatt.Nem csináltam végig a 90 napost.

Figyelj,szerintem csak addig nevetnek rajtad,mig meg nem szokják.Az én férjem is nevetett rajtam először...aztán azt mondta,hogy örül,hogy adok magamra.

A másik:amig a fejedben nem teszel rendet és nem határozod el,hogy mindenképp le akarsz fogyni,addig nem fog menni.

A finom étel láttán NE arra gondolj,hogy szörnyű,hogy nem eheted meg,hanem hogy milyen szép leszel ha meg tudod állni,hogy ne edd meg!

Vagy válassz olyan diétát,ami változatos és nem szenvedsz tőle!

Sok sikert!

2008. nov. 15. 13:50

Rosa?3 hónap alatt fogytál 7kg:?nem tudok mozogni csak annyit h kitakaritok reggel,mert itt h le álok tornázni ki kacag a barátom is és a szüleim is

futni nem tudok mert az utcán ki kacagnának

és a másik az h mindig éhes vagyok

itt eszik elötem a jókat és nem birom megálni h ne kostoljam megprobáltam az updatét de az még rosszab mint ez na mit csináljak

nekem ez a 7kg is jó lenne mert aZÉRT IS AKAROK JOBBAN LE FOGYNI MERT ITT A TÉL ÉS MÉG TÖBBET FOGOK HIZNI

na szteket mit csináljak?

2008. nov. 5. 09:53

Sziasztok!

Én szűk egy év alatt fogytam le 15kilót.Úgy,hogy kevesebbet ettem és elég elszánt voltam,de emellet mindent ettem,volt olyan nap,hogy csak fincsi sütiket(már soknak találtam a 84kilót.)

287. Rosa (válaszként erre: 286. - Browning)
2008. nov. 4. 21:37
Köszi!
2008. nov. 4. 20:36
szerintem is a lényeg az hogy sokat mozogjatok!:) az rengeteget segít...Rosa:gratulálok!:) nagyon ügyi vagy!!:)) am a citromaos víz(nem szénsavas!!) az nagyonfinom,csak vigyázni kell nehogy szétmarja az ember gyomrát a sok citrom!éhgyomorra ne nagyon igyátok! egyetek ananászt meg grapefruitot(nyami:P) mert bontja a zsírt!(meg a citrom meg a narancs is:D) pussz
285. Rosa (válaszként erre: 284. - 9e00aedcd2)
2008. nov. 4. 15:22

Szia!

Nekem is ugyanez a gondom,de nekem van 3 gyerekem.

Egy súlyban vagyunk egyébként.

Te még olyan fiatal vagy,hogy könnyen formálódsz,persze csak akkor ha tornázol!

És nem biztos,hogy 90 napossal sikerül.Főleg ha nem birod,válassz változatosabb diétát és tornázz!

És sok-sok hasizomgyakszi!

Én 90 napossal fogytam 7 kilót és Weight Watchers pontdiétával 4-et,és centire is fogytam sokat.

Sok sikert neked is!

2008. nov. 4. 13:38

sziasztok

én már annyiszor elkeztem a 90 naposat de eddig 10 napig birtam,tovább nem de muszály le fogynom legaláb 7 kg mert igy meghalok most kb 165 cm és 64-65 kg vagyok

és a hasam az k....nagy:)ha elkezdem megint és sikeresen sztetek a hasam is le megy vagy azzal mit csináljak?

+narancsbör elleni kérmeket vagy ilyesmit kell használnom?

a

citromos ásvány viz aaz jó?lehet azt inni?

283. Rosa (válaszként erre: 282. - Browning)
2008. okt. 28. 19:34
Oksi!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook