Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétában az élelmiszereket, nyers állapotban veszik? (pl. 10dkg csirkemell, rizs stb.) fórum

Diétában az élelmiszereket, nyers állapotban veszik? (pl. 10dkg csirkemell, rizs stb.) (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 14. 18:52

és egy újabb érdekesség az előző oldalról a tészta fogyasztással kapcsolatban:


A tészta a közvélekedés szerint hizlal. Itáliában azonban az ún. durum tésztát használják, melynek 15%-os rosttartalma van. Ha 10 dkg ilyen tésztát - melynek energiatartalma 350 kcal. - megfozünk, az 3-szorosára duzzad, de ennek a 300 g tésztának a kalóriatartalma közben nem változik meg. Egy ilyen adag tészta egy vacsorára megfelelo, mindössze 350 kcal. tartalommal.

2010. máj. 14. 18:50

jumed.hu oldalról:


Hogyan lehet kiszámolni, hogy az elfogyasztott étel mennyi kalóriát tartalmaz?


Az étel készítéséhez felhasznált tisztított nyersanyagok mennyiségét beszorozzuk a tápanyagtáblázatban található energia és tápanyag (fehérje, zsír, szénhidrát) értékekkel, majd azokat összeadjuk

2010. máj. 14. 18:41

Egy érdekes dolog, eddig fogalmam sem volt róla, a Dr.Info oldalon találtam:


"Hogy mérik meg az ételek kalóriatartalmát?


Az élelmiszerek címkéje mindig feltünteti azok kalóriatartalmát. De vajon hogy állapítják meg ezt a számot? A válasz meglepően egyszerű: elégetik az ételt. Az ételből mintát vesznek, majd azt egy elszigetelt, oxigénnel telt kamrába rakják, amit víz vesz körül, ezt a kamrát "bomb calorimeter"-nek hívják. Az égés növeli a víz hőmérsékletét, ezt megmérve kiderül az étel kalóriatartalma. Ha például a víz hőmérséklete 20 fokot emelkedik, az étel 20 kalóriát tartalmaz. A kalóriák mennyiségének ezzel a módszerrel történő mérését kalorimetriának nevezzük."

2009. szept. 7. 06:43
Ha a kalóriatartalmát akarod számolni, akkor az elkészített étel súlya számít.
2009. szept. 6. 12:26
szerintem igen
7. Roni24 (válaszként erre: 5. - Panka78)
2009. szept. 5. 21:40

Bocsi, "veszik" helyett "eszik"-et néztem! :DDDD

Viszont így akkor még annyira sem értem a kérdést mint eddig!

Ki az aki, főzés, sütés, párolás után méri le az adagot??? :S

Nem értem, persze, hogy nyersen/szárazon méri az ember! :SS

2009. szept. 5. 17:14
Nyersen kell mérni a dekákat, igen.
5. Panka78 (válaszként erre: 3. - Roni24)
2009. szept. 5. 15:57

Ne mondj már Neki ilyet!!! (tésztát, rizst, stb. sem nyersen eszed, mégis úgy méred.. vagy Te nem? Egyedül a husokat főzöd, párolod a többit nyersen tolod be?:)))))))))))))))))) )


A hús is term. nyersen van!

2009. szept. 5. 15:55
Persze, ez az egyetlen standardizálható mód, ezért. Még a lefagyasztott cs. mell-nek is más a súlya, mint a nyersnek, pedig ott csak megfagytak az összetevők. Nem vett fel vizet, ilyesmi :)
2009. szept. 5. 15:40
A csirkemellet főzve, vagy párolva, de natúran, azaz só és egyéb ízesítés nélkül! Nyersen elég durva lenne... :D
2009. szept. 5. 15:19
Szia! Igen. Mindent nyersen kell venni. Tésztából ha eszel, akkor is szárazon mérd.
2009. szept. 5. 15:00
Diétában az élelmiszereket, nyers állapotban veszik? (pl. 10dkg csirkemell, rizs stb.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook