Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta vagy Fogyókúra, segítsetek! fórum

Diéta vagy Fogyókúra, segítsetek! (beszélgetős fórum)


14. ariadna (válaszként erre: 12. - Yuliett)
2010. szept. 9. 19:24
Ez reklám akar lenni? :)
13. Noncsi006 (válaszként erre: 12. - Yuliett)
2010. szept. 9. 16:47
Szia!"Capsula de slabit" román nyelven van és azt jelenti hogy fogyókúrás kapszula.
2010. szept. 7. 05:02
Sziasztok! Szeretnék segíteni aki fogyni szeretne. Elmentem az orvosomhoz és kértem a segítségét hogy le adjak pár kg. És javasolt egy kapszulát természetes alapanyagból készül gránát almából. Ő hozatta meg Németországból. El kezdtem szedni napi egy szemet három hét alatt fogytam 7 kg. fél év egy kúra de most már nem veszem be minden nap mert nem akarok gyorsan fogyni. A fogyókúrám sikerét CAPSULA DE SLABIT nak hívják.
11. Boge
2010. szept. 2. 16:28

Na,köszi a kommenteket.

Már megvan a dolog,megvan,hétfőn kezdem,hogy felkészüljek lelkileg és hát dologilag és ötletileg is.

Majd a naplómban levezetem a dolgokat. :)

2010. szept. 2. 13:57

Szia! Én sem hiszem, hogy azt a 40 kilót 4 hónap alatt kellene leadnod, az szinte lehetetlenség! Heti 0,5-1 kiló fogyás az ideális, mely nem terheli meg a szervezetedet és a bőrödet. Ugyan nem írtad meg, hogy hány kiló vagy, de ha ennyit akarsz fogyni, akkor 100 fölött lehetsz. Én a helyedben mindenképpen orvos tanácsát kérném előtte.


Amit azonnal megtehetsz: semmi süti, csoki, üdítő - light kóla sem - péksüti, tészta, cukros étel, 6 után semmi kaja, ha lehet. Sok zöldség, gyümölcs, kefír, natúr joghurt, kevés teljes kiőrlésű pékárú. Gépsonka, natúr csirke-pulykamell, tojás mértékkel mehet. Remélem beszámolsz az eredményeidről, én nagyon szurkolok!

9. ariadna (válaszként erre: 1. - Boge)
2010. szept. 2. 12:51
Anyukád fogyózik az oké, de te még fejlődésben vagy! Sportolj és egyél kicsi kevesebbet!
2010. szept. 2. 08:18
No, persze az első 4 hónapban ennél szigorúbb volt, de akkor is igyekeztem úgy, hogy ne koplaljak, és mivel egy életen át nem lehet azt tartani, azért lazítottam rajta.
2010. szept. 2. 07:56
Egyedül az update1 kenyér az amit megveszek a boltban. Vagy azt eszek reggel 2 szeletet valami felvágottal, vagy tejben főtt zabkorpát édesítővel kakaóval, vagy mindig van itthon zabkopából (általam) készült keksz, abból kettőt lekvárral tejjel. Délelőtt gyümölcs, délben valami párolt zöld vagy sali (ehhez egy szelet u1 kenyér), vagy barna rizs hússal. Délután gyümölcs, este, de max hatig, vagy keksz, vagy valami kevés u1-es kaja. És heti 3-4x egy óra mozgás. Bár abból az egyik általában a Béres A Nyerj időt, mert az csak 35 perc. 3 gyerek és folyamatos műszak mellett nem egyszerű.
2010. szept. 2. 07:48

Hát, az a helyzet, hogy ilyen fiatalon nem szabad drasztikus fogyókúrába fogni!! Anyukád miért hagyta, hogy idáig fajuljon a helyzet? Neki kéne segítenie téged, hogy egészségesen élj, és fejlődj:(

Egyébként egy orvosi vizsgálat sem ártana elötte, ha mégis a fogyi mellett döntesz, hiszen fejlődő szervezetednek nem szabadna semmiben sem hiányt szenvednie...

Lehet, hogy egy dietetikus tanácsát is érdemes lenni kikérni, ők erre (is) tudnak választ adni. Hagyd a divat-diétákat a csudába, itt rólad van szó, és az egészségedről!

Persze, ez csak egy jó tanács, de jószándékkal, és szeretettel adtam!!

Üdv. Stream

2010. szept. 2. 07:40

Szép és becsülendő az elszántságod, de 13 évesen, még fejlődőben vagy és tönkreteheted a szervezetedet egy elrontott fogyókúrával. Kérj orvosi segítséget akár csak a neten keresztül, vagy valamelyik fogyós celebünk segítségét. Szerintem bármelyikük szívesen segít, hisz nem vagy egy átlagos eset. Az biztos, hogy senki sem fogja azt ajánlani, hogy fél év alatt add le azt a 40 kilót - még ha tényleg annyi is a felesleged.

Csak türelem és kitartás! Ne tedd tönkre a tested, a bőröd és az egészséged ilyen fiatalon!

Állíts magad elé elérhető és belátható pontokat:

1 hónap alatt 3-4 kiló mínusz. Ez betartható és állandó, egészséges fogyás. Hidd el, nincs rosszabb, mint a jojo effektus, és az állandó közdelem a kilókkal egy életen át. Nem elég lefogynod, meg is kell tartanod majd a súlyodat. Ahhoz pedig a legjobb, ha kitapasztalod, hogy mi a legjobb Neked. Csak szépen, türelmesen és kitartóan.

Vágj bele bátran - de okosan!

Sok sikert és kitartást!

4. *Királylány* (válaszként erre: 3. - Anyu70)
2010. szept. 2. 07:24

Szia


Miket eszel egy átlagos napon? És mennyit?

2010. szept. 2. 07:16
Ne fogyj le 4 hónap alatt 40 kilót. Fogyj 4 hónap alatt max 15-öt. Vagy mivel nagy súlyból könnyebb, mondjuk 20-at. Utána szép is inkább lassan havonta 4-5 kilót és akkor jövő nyárra meglesz az álmod. Én update segítségével fogytam tavasszal januártól áőrilisig 15 kilót azóta 5-öt. Nem muszáj drága norbis cuccokat venni, a sütiket én zabkorpával készítem és isteni. Én nem tudok lemondani az édességről, de a lényeg itt is a mennyiség és a mozgás. Ami hamar megy le, hamar jön vissza, a szervezeted nagyon megviseli, és utána ha fél banánnan többet eszel már visszajön a súly. Én is 40 évig küzdöttem mire erre rájöttem, híztam fogytam jojóztam folyton. Van egy kolléganőm, aki koplalással és napi 5-6!!! óra tornával fogyott fél év alatt 60 kilót, aztán abból szépen egy-két hónap alatt 30-at visszahízott. Egyik betegség követi nála a másikat, a laboreredményei rettenetesek. Hidd el, nem éri meg! Ha bírod, akkor a 90 napos is jó választás.
2010. szept. 2. 06:59

40 kg? az nagyon sok. Biztos hogy szükséged van ennyi kg mínuszra? Szerintem ne diétázzatok, meg fogyózzatok, hanem próbáljatok meg életmódot váltani. Ebben az a jó, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza ha ügyesek vagytok. Én már próbálkoztam mindenféle csodadiétával, de nem vált be. És ne akarj gyorsan lefogyni, mert annak meglesz a böjtje, főleg ilyen fiatalon. Szépen lassan, és akkor beteljesedik az álmod. Én Béres Alexandra Súlykontrolljával vagyok rajta az életmódváltáson, és nem is olyan nehéz. Ha gondolod nézz utána a neten, vagy róla sok cikk.

Nincs esetleg a pajzsmirigyeddel probléma, ha már ilyen fiatalon ennyi plusz van rajtad? Sok sikert és ha bármiben segíthetek írj nyugodtan.

1. Boge
2010. szept. 2. 06:52

Sziasztok.

Az én történetem elég érdekes,13 éves vagyok és elég érdekes hogy ennyi évesen már kiskorom óta szenvedek a kilókkal. :(

Mivel magas vagyok ezért nem látszik meg rajtam az a sok kiló,annyira. 170 cm vagyok,a kilómat szégyellem,szóval ha valakit érdekel írom privátba.

Úgy tervezem hogy az anyukámmal fogyok és kaptam tippeket nádszálkisasszonytól,de az nekem túl kevés - -t jelent :(

4 hónap alatt kéne -40 -et leadni :S hogy még odaérjek a kabát szezonra,s ez a nyár legyen az utolsó,tippeket,ötleteket kaphatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook