Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diéta alatt milyen változás történt a menstruációddal? Mik a tapasztalatok? fórum

Diéta alatt milyen változás történt a menstruációddal? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 1. 13:10

Sziasztok!

candida diétázok szeptember óta,és abbahagytam 1 éves szedés után júniusban a fog.gátlót.júliusban nem jött meg, vagyis késett és aug.9 lett belőle, viszont az volt az utolsó. azóta semmi.szerintetek mi lehet az oka?(terhesség nem valószínű, de azért félek) köszi előre is!

2009. máj. 23. 21:54
Évekkel ezelőtt én is diétáztam,mert 75 kgra felcsúsztam.Élsportoló voltam,azután egyik percről a másikra abbahagytam,de ugyanúgy annyit ettem mint korábban.Úgyhogy 55-60kgból piszok gyorsan 75kg lett.Neki álltam fogyózni.Egész nap leginkább zöldség,gyümölcs,minden nap 1x főtt étel,de annyi,hogy ne azt érezzem,hogy dugig vagyok.Kb.2 hónap alatt fogytam 15 kgot úgy,hogy csak az étkezési szokásaimon változtattam,nem kezdtem semmilyen testmozgásba,mellőztem a kenyeret,ha épp olyan volt a főtt étel ami megkívánta akkor ettem hozzá 1 zsemlét,vagy olyan fogyókúrás kenyeret,mellőztem az édességet,a nassolást,ha nassolni támadt kedvem akkor ettem valami gyümölcsöt,vagy zöldséget.A fogyókúra alatt iszonyú jól éreztem magam,tele voltam energiával majd visszatérve a normál kerékvágásba,még egy kis tornával lecsúszott 5 kg.Csak ilyen nagymértékü fogyás után iszonyú nehéz visszaállni a normális étkezésre.Lilmo erre te is nagyon figyelj majd,hogy feltétlen állj majd vissza,mert súlyos következményei lehetnek ha nem.Nekem nem volt gondom a menstruáciommal.Lehet,hogy nálad ez intő jel,hogy kicsit lassabban kéne a kilókat lepergetned magadról,de erről mindenképp beszélj egy orvossal.Nemsokára én is készülök egy újjabb fogyókúrára,de addig a míg a kisfiam szopizik addig nem.Remélem megint lesz hozzá elég akaratom,energiám.
2009. máj. 23. 18:59
megnéztem a naplódat az amit eszel nagyon kevés jó ha néha 500kalória !!!!!ez nem egészséges!!!
9. d0ec5a97bb (válaszként erre: 1. - Lilmo)
2009. máj. 23. 18:54
hogyan diétázol azt megkérdezhetem?azért ez túl nagy fogyás még mozgással is!!
2009. máj. 23. 18:52
hát biztos befolyásolja mert nekem még mindig nem jött meg késik egy hete!!!én 8kgot fogytam .
2009. máj. 22. 09:24
üdv. Nem teljesen ide kapcsolódik, de engem érdekel, hogy tényleg a mellből fogy legtöbbet az ember? kár volna érte
2009. máj. 21. 23:13
Diétánál,fogyókúránál ilyen előfordul,mert ilyenkor a hormonháztartás is megborul.Az elején gyorsan mennek le a kilók,később kicsit lassabban.Tapasztalat.
2009. máj. 21. 20:30
Nem lehet h azzal hogy csökken a súlyod más hormonadagra lesz szükséged? V a hízás előtt is ezt szedted? Szerintem hívd fel a dokid, azzal tutira mész...
2009. máj. 21. 19:33
Nem igazán koplalok. Szerintem. 5x eszem egy nap. De nagyon gyorsan mennek le a kilók. 90.5 kilóról kezdtem. Sokat tornázok.
2009. máj. 21. 19:29
Diéta nekem is okozott gondokat gyógyszer mellett (barnázás), igaz az csak egy két hetes, de elég drasztikus villám-diéta volt. Hosszú távon nem jó, ha folytatod.
2009. máj. 21. 19:26
??? Nem diétázol kicsit drasztikusan? Elég sokat fogytál! (bár nem tudom h mennyiből). Elég vszínű h a diéta zavar be, ez normális. Azért ha nagyon összekuszálódna a mensid picit vegyél vissza a diétából, főleg ha koplalós diéta:)
2009. máj. 21. 19:25
Már több, mint 2.5 hónapja diétázom és 17,5 kilót fogytam. Fogamzásgátlót szedek. Első hónapban nem jött meg. A másodikban akkor jött meg, amikor még 2 gyógyszer visszavolt. Most még volt egy heti gyógyszer, és akkor jött meg, de 10 napja tart. Szinte minden nap tornázom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook