Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diane 35 abbahagyása utáni pozitív tapasztalok fórum

Diane 35 abbahagyása utáni pozitív tapasztalok (beszélgetős fórum)


16. jooeva (válaszként erre: 15. - Esther_1984)
2016. szept. 12. 19:51
Terhesség alatt szép volt a bőröm és hajam (ugye a hormonok miatt), de szülés után erős hajhullásom volt és előjöttek a pattanások is sajnos. Már nem szedek egyáltalán gyógyszert, kellett 1 év, mire kiürült a szervezetemből, addig csúnya volt a bőröm, de mostmár helyreállt a szervezetem és minden okés.
15. Esther_1984 (válaszként erre: 13. - Jooeva)
2016. szept. 10. 20:47
A terhesség alatt is és után is szép maradt a bőröd?
14. Esther_1984 (válaszként erre: 12. - Cippora)
2016. szept. 10. 20:46
Ez jó hír, már én is kinőttem a kamaszkort, remélem, hogy ezt a bőröm is így fogja gondolni, és nem akarja majd a második kamaszkorát élni :-)
13. jooeva
2016. szept. 10. 17:49
Én is évekig szedtem, anno még a kozmetológus írta fel a bőrömre, szépen rendbeszedett, a hajam szép volt, bőröm szintén, nem híztam, semmi érzelmi hullámvasút......Babatervezés előtt 3 hónapig nem szedtem, első gyerekem első hónapban megfogant, a második pedig a második próbálkozós hónapban...nekem nem volt bajom ezzel a gyógyszerrel.
2016. szept. 10. 14:20

Én szedtem vagy 5 évig,semmi bajom nem volt tőle,nekem bevált.Aztán az orvosom mondta,hogy írna egy korszerűbbet,és akkor váltottam.De magamtól eszembe se jutott volna.

Simán teherbe is tudtam esni,és szerencsére az arcom sem lett gáz,pedig előtte elég pattanásos voltam (de ebben lehet az is benne van,hogy időközben kinőttem a kamaszkort :D )

11. Esther_1984 (válaszként erre: 10. - Zsazsi1)
2016. szept. 10. 10:22
Nagyon parázós vagyok, és a hajhullásom már most is elkeserítő :-( Nem tudom, h mi lesz, ha ennél jobban fog hullani.
10. zsazsi1 (válaszként erre: 1. - Esther_1984)
2016. szept. 9. 22:41
Szia, ne parázz előre...! Szedtem én is, abbahagytam, és nem történt SEMMI, azonkívül, hogy a bőröm és a hajam sajnos ugyanúgy zsírosodott mint előtte...
9. NomNom (válaszként erre: 4. - Esther_1984)
2016. szept. 9. 22:13

Nekem nem hullott, bár alapból extra sok van. :)

Kihúzták nem olyan régen, de változás nincs... én a bőrömet reméltem, hogy fog javulni kicsit. Talán idő kell neki.

2016. szept. 9. 21:01

Én azt szedtem évekig (19-23 éves koromig) aztán egyszer csak már nem írták fel mert nem volt felírva kedvezőbb. Kaptam a cypromixet, ezt kb fél évig szedtem, aztán jött a Belara. ősszevissz kb 13 év szedés után abbahagytam a fogamzásgátlót úgy amblokk (nem baba hanem a korom miatt) lassan egy éve, hogy nem szedem és lassan kezdek visszarázódni.


nos a diane korszakban volt egy fél év szünetem, akkor irgalmatlan gyulladt aknéim lettek, hullott a hajam, minden.


Most is nagyon hullik, de nem jövök rá, mitől..


lehet, hogy csak a kevés folyadék..



No mindegy, pozitív egyelőre a dolog, nem rózsásan szép a bőrőm, de kb olyasmi mint szedés alatt volt (tán egy picikével rosszabb csak :)

7. Esther_1984 (válaszként erre: 6. - MilKit)
2016. szept. 9. 15:17

Szia!

Köszi, hogy leírtad, jó volt olvasni a történetedet. :-)

6. MilKit (válaszként erre: 1. - Esther_1984)
2016. szept. 9. 14:59

Szia!

Én is szedtem ezt de már vagy 9-10 éve.

Nálam semmilyen következménye nem volt az abbahagyásnak. 3 hónapot vártunk, aztán az első próbálkozós hónapban jött is a baba! :)

(azóta van már három :))

Szerintem ez egyénfüggő. Én annak idején 3 éven át szedtem.

Remélem, ez pozitív volt! :))

5. Esther_1984 (válaszként erre: 3. - NomNom)
2016. szept. 9. 14:47
Bármilyen történet jöhet, köszi, h írtál :-)
4. Esther_1984 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. szept. 9. 14:46
Szia! Neked is hullott a hajad? Kihúzták végül a bölcsességfogadat?
2016. szept. 9. 14:41
Bocsánat, látom + történeteket kértél.
2016. szept. 9. 14:40

Én nem ezt szedtem, mert én véreztem tőle, a dokim szerint már nem is szabadna felírni.

Viszont 1 évet biztos várnék a babaprojekt előtt, hogy rendesen kiürüljön a szervezetemből.


Nekem amúgy volt egy állandóan gyulladásban lévő bölcsességfogam, de nem okozott látható tüneteket azon kívül, hogy pár havonta bedurrant.

2016. szept. 9. 13:38

Sziasztok!

Másfél hete hagytam abba a Diane35-öt nagyon hosszú ideig tartó szedés után, mert kisbabát szeretnénk. A hajam sajnos 2 éve brutálisan hullik (sokkal régebb óta szedem a Diane-t), aminek nem sikerült megtalálni az okát, semmilyen kivizsgálás során, bár most ki fogom húzatni az egyik bölcsességfogamat. A neten nagyon durva rémtörténeteket találtam, hogy mi történik az emberrel, miután abbahagyja a Diane-et. Ezért kérlek, ha tudtok, akkor pozitív történeteket írjatok (baba, bőr, haj), hogy kicsit optimistábban álljak a következő hónapokhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook