Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diákmunka - mik a tapasztalataid? fórum

Diákmunka - mik a tapasztalataid? (beszélgetős fórum)

10. Ammesz
2011. febr. 5. 16:19

Én is úgy voltam, hogy szinte mindenhova bementem, és megkérdeztem, van-e valami diákmunka. És hasonló munkákat kaptam.

Hostesskedés, kérdőívezés szakadó esőben, megfázva ugy h nem érdekli a főnököt, ha nincs ember kint az eső miatt, te kérdezd meg őket...:D

Kamu irodai munkák.. Telefonos munka, ami szinte nem is fizetett..hála ajutaléknak:D


És még lehetne ezt sorolni.

Most pénztáros vagyok, ez eddig a elgnormálisabb hely. Viszont naponta idegroncs vagyok. A nagy felelősség miatt kapom az oltásokat. És többet dolgozok lassan mint egy ottani állandós, és alig kapok fizut:D


Sebaj, legalább van valami:) sulit nem birom mellette folytatni, így halasztok. Próbálom felszedni magam szeptemberre egy kis pénzel, hogy meg tudjak élni.. de hát minimálbért se keresem meg, és ablit kell fizetnem, 0 szülői segítséggel.

Nehéz, nehéz.

A diákmunka arra pont elég, hogy legyen zsebpénzed, meg hogy ha kell vmi könyv a suliba v jegyzet v akármi, azt meg tudd venni. de megélni belőle nem lehet:P

Majd lesz jobb XD

2011. febr. 1. 17:58
Én 4 éve csinálom ugyanazt a melót, a telek.mnál vagyok operátor... Hát nem fizetnek agyon, de suli mellett nem olyan rossz...
2011. febr. 1. 17:50
New.Edition teljesen emgértelek.. Én is jártam pár szövetkezethez.. és szar volt ....
2009. júl. 9. 01:59

tapasztalatok:

muisz: recepciosnak jelentkeztem, csaj felhivott, hogy jo leszek, majd meg 2-szer, hogy biztos tudom-e vallalni, mondtam igen, lemondtam a tobbi munkat emiatt, amire meg jelentkeztem, erre 2 nappal indulas elott telefonal, hogy ja bocs, megsem lesz jo. persze mar nyar volt, egesz nyaron nem talaltam aztan munkat

adminisztracios munka: 3 nap/het, csavo felhiv, mondom raerek ennyit, vegul meggyozott, hogy nem erek ra ennyit. mondom ok.

universitas: kozbejott valami, szabadnapot akartam kerni, de sehogysem lehetett elerni a csajt, aki a beosztast csinalja. egesz nap ki volt kapcsolva a teloja, irodaban sem tudtak hol van. vegul kuldtem neki egy smst, hogy nem tudok menni, keressen valakit helyettem.

eudiakok: csaj 50 forinttal kevesebb orabert utalt, mint ami a szerzodesben volt. szoltam neki, utalta a kulonbozetet. ugyano kb 3szor eljatszotta, hogy nem mukodik a fax, nem kapta meg a jeleneti ivemet. ahaaa... venni kene talan egy masikat akkor.

telefonos munka: adossagbehajtas, de nem kell megijedni. ja nem. csak nekunk kellett hallgatni az anyazo etnikumot meg birosaggal fenyegetni oket, hogy fizessenek. alom diakmunka.

jobland: hostess strandon, volt vmi megbeszeles 60 embert bezsufoltak egy bazi meleg terembe allva, dumaltak fel orat, majd a vegen fel kellett iratkozni egy lapra, hogy mikor hova tudsz menni, es mondta, hogy mindenkit feltesz egy levelezo listara, ott tudjuk megbeszelni a beosztast. nem volt semmi kivalasztas, ezt mind a 60 embernek mondta. na azota is varom, hogy feltegyen (2 honapja.)

oszettett irodai munkanak hirdetett zepteres agymosast mar meg sem emlitem.

faxa. mar 20 evesen elegem van az eletbol.

2008. nov. 13. 10:38
Én nagyon becsülöm azokat a diákokat, akik dolgoznak az iskola mellett, akik segítenek a szüleiknek anyagilag, akik félre tesznek. Én is ugyan ilyen voltam.
2007. dec. 8. 16:03
70 ezer, bocsi
2007. dec. 8. 16:03

Sziasztok!


En tavaly nyáron a campleaders-el voltam kint dolgozni az usa-ban! Nagyon nagyon jo volt, es ami nem elhanyagolhato nagyon olcso. is...

Kezdetben feltem kicsit, hogy kb 70ft-bol hogyan tudnak kivinni egy nyarra...de mukodik:)

Egytaborban dolgozatam a konyhan...volt hogy napi 10orat, a vegen 4et...nem volt keves, de tobb sem mint anno az egyik a gyorsettermeben...


A masodik heten mar a melo mellekses volt, 21 nemzet fiataljai dolgoztak ott ...es mar csak az ismerekdesrol bulirol szolt inkabb...


A taborban szabadidimben megcsinaltam a buvarvizsgat es utanna lementunk floridba burvakodni...

felejtehetetlen elmeny volt...:)


Szoval ha te is felsookatatsban tanulsz (ez sajna kell hozza), akkor hajra menj ki te is...tuti nem banod meg...en vissza is megyek iden...ja es ingyen,mert mindent a tabor fizet:) kell ennéle tobb???

3. Panami (válaszként erre: 2. - HeckGina)
2007. dec. 1. 09:35

Az biztos, hogy most nehezeb, de hátha ilyenkor jobban is lehet keresni.

Azt hiszem megpróbálkozom valami karácsonyi forgatagos melóval. Próba cseresznye :)

2007. nov. 30. 17:47

Szia!

Én három évig dolgoztam, mint diák, Szombathelyen. Én nagyon szerettem csinálni, bár szerintem nem most kellene elkezdened. Ilyenkor a legnagyobb a hajtás. Sok a hülye ember. De végül is, ki lehet bírni!

2007. nov. 30. 17:22
Sziasztok! Én most gondolkodom, hogy karácsony előtt jó lenne valami meló. Ha valakinek van tapsztalata a diákmunkákkal, akkor azoknak megköszönném, ha leírnák a véleményüket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook