Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diákmunka fórum

Diákmunka (beszélgetős fórum)

7. a6bc29c843 (válaszként erre: 6. - 3333)
2012. szept. 17. 17:08
Jól fizetnek a diákoknak, és 30 perccel előbb elhagyhatod a munkahelyedet. ;-)
6. 3333
2012. szept. 17. 16:56
Köszönöm a bátorító hozzászólásokat :))) én is erre jutottam, és jövő héttől valószínűleg mehetek is :) Igaz, hogy csak diákmunka, de örülnék neki, ha esetleg megtetszene, akkor valamilyen oknál fogva ott maradhatnék :) Nah jó, ez szép ábránd egyenlőre....még az sem teljesen biztos hogy mehetek jövő héten...de az esély megvan :)))
2012. szept. 17. 16:07
Menj,próbáld ki,bármikor eljöhetsz,ha már nem tetszik,és főleg ha lesz más lehetőséged.Sokan összetennék az öszes kezüket,ha oda bekerülhetnének.
4. Idealist2 (válaszként erre: 1. - 3333)
2012. szept. 17. 14:18

Bakker erre vártál, itt a lehetőség...mi a kérdés? Izgulsz? Ez természetes.


Hajrá, sok sikert, itt kérdés nincs ezt Te is tudod.

2012. szept. 17. 12:10
A semminél biztos jobb, izgalom pedig minden új munkahely előtt van. Szerintem próbáld meg, veszíteni valód nincs.
2012. szept. 17. 12:06
Szerintem attól is függ a dolog, hogy mennyire vág a szakmádba az Audi, illetve, hogy ott mit kellene csinálj. Ha olyat, amit később ha beleírsz a CV-dbe, akkor jól mutat majd egy állásinterjún, akkor mindenképpen próbáld meg. Neked kell mérlegelni, hogy mennyire éri meg neked.
1. 3333
2012. szept. 17. 12:01
Júniusban befejeztem az iskolát, és azóta munkát keresek, de még nem sikerült találnom....azóta is diákmunkát vállalok el, de az október 31-én lejár. Most kaptam egy telefonhívást, hogy az audiba mehetnék dolgozni a héten...és eddig is sokat gondolkodtam az audin, hogy kipróbálnám magam ott is...most viszont megijedtem, és fogalmam sincs mit csináljak....nem is tudom meg magyarázni, hogy mi ez bennem. Mert tényleg sokszor eszembe jutott, hogy felhívnám unokatesómat, hogy szerezzen be oda engem ha van rá lehetőség....és most mégsem tudom, hogy elvállaljam-e......nektek mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook