Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dezodor foltot pulóverből, ruhából, mivel veszitek ki? fórum

Dezodor foltot pulóverből, ruhából, mivel veszitek ki? (tudásbázis kérdés)


12. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Globus)
2020. jan. 23. 21:14

De nem minden dezodortol lesz sarga.

Ha mar sarga, kuka menthetetlenul, en is ezt mondom. De nem minden dezodortol lesz sarga.

11. globus (válaszként erre: 7. - Df1e1c376c)
2020. jan. 23. 20:44

Fehér férfipólóknak sárga lesz a hónaljuk.

Amerikában ezeket az ing alá viselt, alsóruházatnak nevezett pólókat tucatos csomagolásban árulják, mert ott sem tudják kitisztítani. Úgy mondják, "megvédi az inget". Fiam próbaképpen beadta amerikai tisztítóba az egyik foltos hónaljú ingét, nem tudták kiszedni belőle, dollárért sem. Evvan... mesélhetnek, amit akarnak.

10. df1e1c376c (válaszként erre: 5. - Szilkame)
2020. jan. 23. 20:37
Igy is, ugy is Kell vennem egyet, kiprobalom a chipotle kechap folton. Erre meg egy kollegamnak send sikerult megoldas talalni. Elmeletben jonak tunik, mert olaj alapu folt. Eddig a zsiroldon gondolkodtam, de a leszarom tabletta jobban bejott :D
9. df1e1c376c (válaszként erre: 8. - Lilibeth59)
2020. jan. 23. 20:33
De mondjuk embereket kozt dolgozva tobb, mint eleg, ha kicsit foltos a honaljam, jobb nem derikig leizzadni, mert as olyan termeszetes. Meg szereny velemenyem szerint nem minden oko-bio megoldas olyan hatekony, mint azt egyes gyakorlok gondoljak.
2020. jan. 21. 19:25
Nedves hónaljra nedves tenyerünk között feloldott pici szódabikarbóna, és meg van a dezodorálás. Izzadok, de az jó, mert akkor méregtelenít a bőrünk, ami az egyik funkciója a bőrnek. Ha nem verejtékeznénk, nem távozna a bőrön keresztül a sok méreganyag. A szódabikarbóna nem színezi meg a ruhát, ami pluszpont. Szóval dobd ki a kukába a dezodorod, és nem lesz ilyen problémád.
7. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. jan. 15. 18:56

Sampon,marhaepeszappan, mosószappan. Már a hajfesték eltüntetését idekeverve a hajlamot őt olvastam.

Szar. A fehér sárga lesz, és eltüntethetetlen, a színes meg más színű. Eeeeees kuka.

2020. jan. 15. 07:39
Köszönöm szépen a válaszokat. Én Vanissal próbálkoztam, már nem tudom hol olvastam, hát nagyrészt kijött de nem teljesen.-
2020. jan. 14. 18:11
Wd 40 spray, kiszedi a foltot!!! csavarlazitasra is hasznalhato folyadek, minden ilyen foltot kiszed, csak ajanlani tudom!!!
2020. jan. 14. 17:05

Nem próbáltam, csak olvastam: samponnal kell átdörzsölni.

Nem szokott dezodorfoltos lenni a ruhám.

2020. jan. 14. 17:00
Pont tegnap beszéltem erről anyaval, van egy szere, valami autokhoz hasznaljak, meg tisztitasra is, na az kiszedi. Es gyönyörűen, ugy hogy nem roncsolja a ruha anyagát! Felhivom később és megkeedezem a pontos nevét!
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2020. jan. 14. 13:54
Nekem amit megfogott valami dezodor, soha többé nem jött ki. Le kell cserélni a dezodort.
2020. jan. 14. 12:53
Van valakinek valami jó tippje ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook