Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Devizahitelesek: van még olyan, akit indok nélkül elutasított a bank hitelkiváltáskor? fórum

Devizahitelesek: van még olyan, akit indok nélkül elutasított a bank hitelkiváltáskor? (beszélgetős fórum)

16. hobnobs (válaszként erre: 15. - Timicicaanyuka)
2012. febr. 7. 14:54
minket is ezzel nyugtattak a bankban. de azért örültem volna. ha más miatt nem, akkor azért, mert ha az aktuális tartozást számolnánk a mai árfolyamon, akkor nekünk 3millióval több jelenleg, mintha kiváltottuk volna. rosszul hangzik!
15. Timicicaanyuka (válaszként erre: 14. - Hobnobs)
2012. febr. 7. 11:25

Az aláírás: Gáspár Jánosné, Németh László Csabáné.

Mi azon vagyunk kibukva, hogy felvettünk 5 éve 2 milliót és még mindig 2 millió a tartozásunk. Most ha kiváltottuk volna akkor 1,4 milliót kellett volna felvenni. De nem biztos, hogy jobban jártunk volna.

14. hobnobs (válaszként erre: 13. - Timicicaanyuka)
2012. febr. 7. 11:18
nekünk is ez. aláírás: Koch Viktória és Krajcsovicz Gergely. neked is? és mindezt január 10-én, és utána jöttek ki a bankok azzal, hogy leállnak a hitelezéssel. miattuk bukunk hárommilliót.
13. Timicicaanyuka (válaszként erre: 8. - Hobnobs)
2012. febr. 7. 11:15

Szintén MKB.

Felhívtam még aznap a bankot, egy nem túl kedves nő azt mondta, hogy nem kötelesek megindokolni és én nem jártam rosszul azzal, hogy az ő bankjukba utaltatom a pénzemet. Egy levelet kaptunk 2 héttel később. Ez állt benne: "Ezúton tájékoztatjuk Önt arról, hogy az MKB Bank Zrt.-hez benyújtott magánhitel kérelmét legnagyobb sajnálatunkra nem áll módunkban teljesíteni. "

12. mujoka
2012. febr. 7. 11:12
Mi Cib hitelünket akartuk kiváltani mi is átvittük a jövedelmünket az fhb-ba de elfogjuk hozni mert egy nagy szar bank ha nem érkezik oda a jövedelmünk akkor minusz 3000 Ft ban van a számlánk havonta mivel párom dec 2 havi fizut kapot és januárban nem igy is levontak 3000Ft nálunk az ügyintéző szemrebbenés nélkül átbaszott minket rosszabbak mint a biztosítósok
11. hobnobs (válaszként erre: 2. - Babahajjj)
2012. febr. 7. 11:06

itt nem központilag húzták le a rolót. direkt rákérdeztünk, és még folyósítottak abban az időben. valami nem tetszett az anyagunkban a központi ügyintézőnek aki így döntött.

:(

10. hobnobs (válaszként erre: 3. - 1c92396beb)
2012. febr. 7. 11:05
szia, melyik banknál?
9. hobnobs (válaszként erre: 5. - Mujoka)
2012. febr. 7. 11:03

annál a banknál igényeltétek a kiváltást, ahol volt a devizahiteletek is? mi igen és még munkáltatóit sem kellett vinnünk és jólfizető adósok voltunk.

ez a tehetetlen düh!

még a pszaf-et is felhívtam, és ott is mondták, hogy nem köteles indokolni a bank és nagyon sokan jártak így. ha valamit szeretnék tenni, akkor bírósághoz kell forduljak.

8. hobnobs (válaszként erre: 6. - Timicicaanyuka)
2012. febr. 7. 11:01
melyik bank volt ez amúgy? nekünk az MKB
7. hobnobs (válaszként erre: 6. - Timicicaanyuka)
2012. febr. 7. 11:00

igen, nálunk is ez volt. még kártyát is igényeltünk, de visszamondjuk és így nem utaltatjuk oda a jövedelmet.

ügyintéző mit mondott nálatok? mert nálunk hátrament, felhívta a központot, utána jött a sablon válasszal, hogy nem kötelesek indokolni és ők sem tudják.persze ezt nem hiszem el. amúgy másnak még adtak hitelt, tehát nem központi döntés volt, hogy már nem folyósítottak senkinek sem.

2012. febr. 7. 10:51
Mi ugyanígy jártunk. Az volt a feltétel, hogy az én pénzem is ehhez a bankhoz jöjjön. El is intéztem, de még meg sem várták hogy rámenjen a pénz. Tök véletlenül mentem egyik nap a bankba és mondja a nő, hogy elutasítottak minket. Na ezek után nem fog hozzájuk menni a pénzem, sőt a férjemé sem.
5. mujoka (válaszként erre: 1. - Hobnobs)
2012. febr. 7. 09:57
Mi konkrétan szóról szóra ügy jártunk mint ti és az ügyintéző egyfolytában hitegetett 100% mondott hogy megkapjuk a hitelt nekünk még lett volna pót jövedelmünk és ingatlanunk is de az ügyintéző mondta,hogy nem kell(FHB B.)
2012. febr. 7. 09:51
én nem jártam így, szerencsére nincs hitelem, de sajnos a bankok mindenféle indok nélkül elutasíthatnak. Undorító, hogy még meg se mondják miért :S
2012. febr. 7. 09:50
A barátnőmék jártak így.(:
2012. febr. 7. 09:49

mi is. és még nagyon sokan. egyszerűen lehúzták a rolót...

mivel a hitelezésre nincs jogszabály, megtehetik, azt is, hogy nem adnak magyarázatot, miért csinálták.

2012. febr. 7. 09:44

Beadtuk az igényünket a bankban, ahol a devizahitelünk is volt, hitelkiváltás miatt.

Később jelezték, hogy törvényi feltételeknek megfeleltünk, erre pár napra rá kaptam egy levelet, hogy sajnos nem áll módjukban teljesíteni. Éppen akkor közölte a többi bank is, hogy befejezik a folyósítást, tehát már sehol nem tudtuk újra megigényelni.A bank nem indokol, sem személyesen, sem az ügyfélszolgálaton keresztül nem mondtak konkrétumot, hogy miért utasítottak el.

Jár még valaki ebben a cipőben?

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook