Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dévais lombikosok, 2022 fórum

Dévais lombikosok, 2022 (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 1. 10:32

Sziasztok! ICSI lombikunk lesz andrológiai javaslat alapján a Dévai Intézetben. Eddig az első konzultáción vagyunk túl, illetve megvan a vizsgálatok 99%-a. Jó lenne itt összegyúlni és tapasztalatot, hasznos infót cserélni a sorstársakkal.

Nálunk a férjemnek lettek nagyon nem jók az eredményei, de nekem is endometriózisom van, és kezd kimerülni a petefészkem. Dévai doki azt mondja, nem lesz egyszerű menet. Ő maga egyébként nagyon jópofa és rendkívül alapos, ahogy láttam. Az asszisztensek, recepciósok viszont borzasztóan frusztráltak és nagyon undok módon viselkednek a páciensekkel, de ha baba lesz ebből, akkor elnézem nekik :) Férjem egyébként Profertilt, C és D vitamint szed, én barátcserjét, omega 3-at, D-vitamint, probiotikumot, q10-et, és mindketten rengeteg zöld teát illetve gyógyteát iszunk. Az egészséges étkezésre is odafigyelek. Nekem még gyakori bakteriális hüvelygyulladásom van, amire Dévai doki azt mondja, kezeltessem a nőgyógyászommal, ők erre nem érnek rá. Ezt persze megértem, de félek nagyon, hogy ebből még gond lehet. Innen indulunk, írok majd a továbbiakról is. Örülnék, ha lennénk itt páran és tudnánk beszélgetni. Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook