Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DESIGUAL rajongók fórum

DESIGUAL rajongók (beszélgetős fórum)


7. Imisz (válaszként erre: 6. - Simple)
2018. nov. 9. 13:55
Sajnálom! Igazán bosszantó tud lenni ha egy számunkra kedves darab hamarabb tönkre megy mint illenék. Főleg ha az ára is borsos!
6. simple (válaszként erre: 5. - Imisz)
2018. nov. 7. 20:48
Nekem sajnos a táska is megkopott, pedig nem volt agyonhasználva, és mosva sem.
2018. nov. 7. 12:56
Én is szeretem. Nem csak nézegetni. Bár tény, hogy túlárazott márka. Épp ezért kevés darabom van, pár póló, pulcsi, táska, szoknya és idén merészeltem egy csizmát venni. Remélem tartós lesz! Igaz én mindig ilyen adok-veszek csoportokban nézelődök, ki lehet fogni "olcsó" de mégis új darabokat mert épp kifutó termék pl., meg egy külföldön élő jó barátnőmön keresztül is hozzájutok jutányos áron. Szerencsére még mosás után is tudom viselni őket :)szóval még nem tapasztaltam deformálódást vagy fakulást a mosástól vagy bármi olyat ami miatt nem tudnám hordani. Viszont én a szolidabb dolgokat keresem, nem a túl szineseket.
2018. nov. 7. 07:58
Én szeretem, de főleg csak nézegetni. :)
2018. nov. 6. 20:14

Érdekesnek találom őket, de ezek azok a ruhák, táskák stb..., amikből annyit össze tudnék vásárolni, hogy egy házat megtöltene, de csak, mint gyűjtő. Hordani nem hiszem, hogy hordanám őket. Talán a táskákat.

Egyébként meg aránytalanul drágának találom, még úgy is, hogy az árban nyilván benne van az egyediség, ötletesség is.

2. simple (válaszként erre: 1. - Izabella33)
2018. nov. 6. 19:52
Én szeretem ezeket a holmikat, vannak ruháim, táskám, kabátom. Sajnos én a minőségükkel nem vagyok megelégedve. Van olyan szoknyám ami 3 mosás után úgy nézett ki, hogy jobb helyre már nem igazán tudtam volna felvenni. Mielőtt felmerülne, hogy nem jól mostam, de jól mostam, tudok mosni, és soha semmilyen más ruhám nem szokott ilyen állapotba kerülni, még évek múlva sem. Jól néznek ki, de egyáltalán nem tartósak.
2018. nov. 6. 15:26

GONDOLTAM INDÍTOK EGY ÍLYEN TOPICOT MERT UGY SINCS MÉG.

AKI SZERETI EZT A FAJTA STÍLUST NYUGODTAN ÍRJON OSSZA MEG TAPASZTALATAIT.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook