Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dermablend korrekciós kozmetikum fórum

Dermablend korrekciós kozmetikum (beszélgetős fórum)


2011. febr. 8. 13:37
ma voltam a gyógyszertárba termékminta nem volt és azt mondta a gyógyszertáros h az a tégelyes dermablend már nem létezik csak a korrektor szerű..az is egész arcom használható? tényleg olyan csoda alapozó mint amilyen a híre? bőrhibák volt nincs?
23. ac808a6b30 (válaszként erre: 17. - Petunia)
2011. febr. 3. 11:22

Ja, hazaviszik biztos.

Miénkben van minta, de csak helyben kipróbálásra, arra meg idő kellene, és utálom feltartani a sort!

2011. febr. 3. 11:21
Karikás szemet sokan kérdezitek, arra nagyon jó, elfedi, de nekem pl. májfoltos az arcom, így nem csak kis területen kell használnom, és mint írtam, egész arcra kenve tök műarcom van!
21. ac808a6b30 (válaszként erre: 19. - Ac808a6b30)
2011. febr. 3. 11:19

Megtaláltam, ez volt az, de azt hiszem, ez is ottmaradt a ruhán, mint mindegyik másik:


[link]

20. L.Niki18 (válaszként erre: 18. - Dark$ide)
2011. febr. 3. 11:10
Szia! Bátran ajánlom mindegyik Vichy terméket! Úgy tudom van 2 féle alapozó is. Az egyik problémás bőrre, a másik sima. Nem fontos alá krémet tenned! Mert eleve hidratálós az alapozó. Egyáltalán nem lesz maszk hatású, és kevés kell belőle. Ha a bőröd színéhez megfelelő árnyalatot veszed meg akkor nem lesz maszk hatású!
19. ac808a6b30 (válaszként erre: 18. - Dark$ide)
2011. febr. 3. 11:07
Szia! Én használom most is, de nem esek hanyatt tőle. Ugyanolyan műarcom van, mint a többi alapozótól, váltottam már színt is. volt egy jó, aminek én hülye kidobtam a dobozát, de megpróbálok utánaérdeklődni, kozmetikustól rendeltem ezer éve.
2011. febr. 3. 11:01

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Dermablend alapozóval kapcsolatban?? nagyon felkeltette az érdeklődésem ugyanis jó lenne néha elfedni az arcomon lévő piros kis foltokat..azt hallottam csodákra képes. Kérdésem h száraz bőrre is megfelelő?(persze előtte gondolom bekrémezném az arcom)nagyon nehéz felvinni? a legjobb fajtája az a tégelyes? és h nem-e nagyon maszk hatású? lécci aki próbálta/használja az írja le a tapasztalatát mert kíváncsi vagyok és mielőtt beruházok rá jó lenne kicsit informálódni.köszönöm

2010. febr. 6. 15:29
sziasztok, írta valaki hogy adtak a gyógyszertárban próbaszettet... ha valaki kapott ilyet, légyszi írjon, hogy MELYIK gyógyszertárban adnak mintát? Mert amelyikben én kérdeztem, simán letagadták hogy egyáltalán van minta...
2009. júl. 4. 18:08

ziasztok. Vettem egy 25-öst ebből a Dermablendből, de a kezemen kipróbálva olyan színe van, mintha behúztak volna, ilyen kékes barnás. Az arcra hogyan kell helyesen alapozózni?Még sosm használtam, lélcci segítsetek!!!

Köszi

2009. júl. 4. 15:09

sziasztok.Vettem egy 25-öst ebből a Dermablendből,de a kezemen kipróbálva olyan színe van,mintha behúztak volna,ilyen kékes barnás.Az arcra hogyan kell helyesen alapozózni?Még sosm használtam,lélcci segítsetek!!!

Köszi.

14. Rika1 (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 21:34
oksi:) valamit tennem kell,mert sajnos nemtudok lemondani a gépről:))és mindegy melyik fajta ubi?
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - Rika1)
2007. márc. 9. 21:29
Ha csak a netezes miatt karikasodsz, azon 2 szelet uborka is szegithet, felbe kell vagni a kettot, es az also-felso szemhejra rakni 1 felet (ha vekonyra vagod, hajlekony marad es szepen rasimul, mint egy viragszirom), vagy teas kanalat a melyhutoben lehuteni, aztan rarakni a szemre.
12. Rika1 (válaszként erre: 9. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 21:12
Ezt nekem is ki kell próbálni,mert amióta itt netezek nem ismerek a szememre:(
11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 10. - Jazmin1)
2007. márc. 9. 21:10

Nincs mit. Az aloet tapasztalatbol irom, hogy jo. Neha amikor ugy igazan ocsmanynak erzem magam, rossz napom van, na olyankor szoktam feldobni.

Alapozokbol nem eskudnek meg, hogy az altalam ismertek a legjobbak, csak ezek bevaltak, de lehet toluk jobb is, ezt a vichyt szeretnem most en is kiprobalni, a vichy honlapjan nezd meg, es ezek szerint a patikakban mintat is lehet kerni belole, szerintem ne hagyd ki!

Egyet nem lattam a honlapon, hogy mekkora mennyiseg van egy dobozkaba.

10. jazmin1 (válaszként erre: 9. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 9. 21:01
Nagyon kedves vagy köszönöm, elkezdem kipróbálni amit ajánlottál, az aloe vera nagyon tetszik, és az alapozók is....köszönöm Antea ! üdv Mara
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - Jazmin1)
2007. márc. 9. 06:14
Ha a szemeid alatt vagy az egesz arcodat kenegeted aloe vera level (azzal, amit inni lehet, a 99, valamennyi %-ossal)feszesitheted a borodet, nem lesz olyan petyhudt (keverhetsz ala maszkot, aloe vera levet hintoporral habosra keverni es felhordani a borfeluletre, mikor raszaradt es feszul, lemosni, ez kivasalja) es aztan valami a borod tonusatol 1 arnyalattal vilagosabb ehhez hasonlo termeket finoman belemaszirozni. Az arnyalaton, szinen tud valtoztatni az ilyen fedokrem. Ha a bor petyhudt, azon nem tud feszesiteni, ahhoz kellenek a hazi elsosegely modszerek, mint pl. aloe-maszk hazilag.
2007. márc. 9. 06:00

Nem ismerem ezt a termeket, de utana fogok nezni, mert a vichy honlapjan eleg meggyozonek tunik.

En ha karikas a szemem es mar semmi sem segitett, akkor olyan alapozot hasznalok oda, ami teljes fedest ad (full coverage), ilyen a Clinique-nek a Repairwear anti-aging alapozoja. Mivel ezt nem erdemes az arc teljes feluletere hasznalni, mert az maszk-szeru lenne, eleg sokaig hasznalhato. Vannak meg kulonbozo camouflage (Clinique continuous coverage) fedoalapozok, ezeket szinte szinpadra, kamerak ele talaltak ki, tokeletesen fednek, de csakis ranctalanoknak ajanlhato, ha valakin egy mimikai ranc is talalhato, abba belerakodik.

2007. márc. 8. 14:08
Lányok használta valaki tartósan már ezt a terméket? Egyszerűen nem tudom eltüntetni a szemem alatt lévő mély karikákat...annyira ronda...lehet csak a plasztikai sebész tuna segíteni...de arra meg nincs pénzem...
6. 12667dcac6 (válaszként erre: 5. - Kisgé)
2006. dec. 14. 10:53

Helló!

Na azt hiszem akkor mostmár csak veszek.Egyébként segítenek kiválasztani a megfelelő árnyalatot?

5. kisgé (válaszként erre: 3. - 12667dcac6)
2006. dec. 14. 10:35

Szia!


Én használom és nagyon bejön. Nekem nagyon karikás a szemem alatt, de ezzel egész szépen eltüntetem. Már egy éve megvan és még mindig van benne. Csak ajánlani tudom. Ugyan meg kell tanulni bánni vele, de nagyon jó.

4. 0b099f6590 (válaszként erre: 2. - Havasi)
2006. dec. 14. 10:35
Huh! Ez engem is érdekelne!
3. 12667dcac6 (válaszként erre: 2. - Havasi)
2006. dec. 14. 08:38

Szia!

Na végre valaki válaszolt.Adnak próbaszettet?De jó!!Majd írj mit tapasztaltál.

2. Havasi (válaszként erre: 1. - 12667dcac6)
2006. dec. 13. 21:08

Szia!


Ma kerestem a gyógyszertárba és kaptam próbaszettet.

Majd holnap kipróbálom. Igaz én erős fedést szeretnék a bőrnyavalyámra.

2006. nov. 12. 16:00
Használta valaki ezt a Vichy terméket? Ez egy krémes alapozó és azt olvastam róla,hogy minden bőrtipusra, heges arcbőrre,pattanásos bőrre,száraz vízhiányos bőrre,májfoltos bőrre isjó.Állítólag nagyon jól takar,nem szárítja a bőrt.Az ára elég borsos közel 5000 ft.Ezért is szeretnék tapasztalatokat olvasni itt róla,mert nem merem megvenni.Nekem vízhiányos a bőröm és már nagyon sok alapozót kipróbáltam de még mindig keresgélek.írjatok csajok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook