Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Derékfájdalomra tudnátok tornagyakorlatokat? fórum

Derékfájdalomra tudnátok tornagyakorlatokat? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 24. 09:35
ceragem+szex!
2012. jan. 23. 16:13

egy nagyon fontos tudni való ha már egyetlen egyszer is fájt a derekad, többé nem szabad nyujtott lábakkal előre hajolnod !!!!


csak úgy hogy kicsit rogyasztod a térdeidet.

és most már mindig oda kell figyelned magadra, mert senki nem fog helyetted magadra vigyázni.


Ne fézzon meg a derekad, ne emeld meg magad....

stb. majd ird meg hogy bevált-e nálad is.


legyen szép napod

2012. jan. 23. 16:11

majd féloldaladra fordulsz és a felül lévő lábad emelgeted 10x, megfordulsz és a másikat is 10x


hanyadt fekszel, a két lábad a fenekedhez közel húzod és a térdeidet elkezded oldalra forditani egyszer jobra, majd balra egyszerre mindkettőt, 10 x


most a két kezed a fejed alá teszedösszekolcsolod a kezeidet és kilégzéskor felemeled a fejed kb 10 cm-re a padlótótl és belégzéskor vissza fekszel lassan a padlóra ezt is 10x


és most jön a legjobb ( évekig nem tudtam megcsinálni ) de ma már örömet is okoz

csinálj hidat mint gyerek korodba, azok a gyakorlatok amiket idáig irtam a kiméletes bemelegités volt. pér másodpercig tartsd a hidat vagy egy kicsir rugózz elöre hátra...


én évek óta ezeket végzem MINDEN reggel...

ha ez kel ahoz, hogy észrevétlen tudjak mozogni

2012. jan. 23. 16:06

szia drága

hasra fekszel a padlón egy tornaszönyegen )valamin)két kezed magad mellé fekteted, és a lábaidat elkezded felfelé emelni mindkettőt elöször csak kicsit ha megy adig amig tudod, nem kell gyorsan kezd 10 db-bal

majd a két kezed aválad magaságában támaszkodj meg, és nyomd fel magad úgy hogy a hasad a padlón maradjon.... 10X folytassam?

2012. jan. 23. 13:49

Derékfájdalomra tudnatok linkelni tornagyakorlatokat?


haziorvos irt mar fel izomlazitot es fajdalom csillapitot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook