Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Derék és a csípő közötti rész formálása fórum

Derék és a csípő közötti rész formálása (beszélgetős fórum)


12. 0fe386f42e (válaszként erre: 11. - Perzsi5051)
2011. dec. 8. 20:05
Igazad van, ez eszembe sem jutott, mostanság a pörgősebb edzéseket részesítem előnyben. Régebben sokat callaneticseztem, könyvből és dvd-ről (Ditrói Mária-féle), valóban nagyon hatékony alakformáló!
2011. dec. 8. 19:19

[link]

Nekem a könyv van meg és abból szoktam választani gyakorlatot. Nekem bejött :-)

10. 0fe386f42e (válaszként erre: 9. - Erzsolina)
2011. dec. 7. 19:48
Ez szuper dolog! :-) Higgy benne, hogy a kitartó, évekig végzett munka meghozza az eredményt!! A homokórával meg szerencsénk van, a legnőiesebb alkat, szerintem. És nemcsak szerintem :-)
2011. dec. 7. 11:55
Én is a hét 5 napján tornázom, egyik nap felsőtest(tricepsz,bicepsz, váll, has, derék), másik nap alsótest(csípő-popsi, comb , vádli). Így szoktam elosztani. Hétvégén pedig pihenő. Eddig hiába végeztem a derék és csípőgyakorlatokat, sajnos ez a fent említett terület nem változott túl sokat:( Viszont nekem is homokóra alkatom van.
8. 0fe386f42e (válaszként erre: 7. - 3d110c269c)
2011. dec. 6. 21:21

CSAK a hulától nem is! :-) Diéta nélkül a mozgás nem elég, ha van felesleg.


Nekem sokat karcsúsodott tőle a derekam, de diétáztam is, persze, és heti 5x napi egy órát edzettem, más is volt benne. Valószínűleg számít az is, hogy valaki milyen alkat, én homokóra vagyok vastagon-vékonyan is, szerencsére.

7. 3d110c269c (válaszként erre: 3. - 0fe386f42e)
2011. dec. 6. 20:57
A hulahopptól nekem nem történt semmi...
6. Erzsolina (válaszként erre: 5. - Katykóca)
2011. dec. 6. 20:30
Az az igazság hogy fogyni nem igazán szeretnék, mert 162 cm-hez vagyok 58-60 kg. Illetve még szoptatom is a kislányomat, tehát drasztikus fogyásról és fogyókúráról szó sem lehet. Általánosságban elégedett vagyok a testemmel, de ez a csípőhorpasz valami szörnyű, és persze a hasam sem az igazi még, de azt szerintem könnyebb formálni. Nagyon szépen köszönöm a gyakorlat leírásokat, mindenféleképp ki fogom próbálni őket!
2011. dec. 6. 16:52

Helyi fogyás nincs ,de helyi formázás van:D A te hőnutált tájékod neve a csípőhorpasz...a hétköznapi néven a "puss", nem vagy egyedül sőt sokan vannak ezze a a gonddal.Persze ,hogy a végső megoldás a testsúlycsökkentés globálisan egséz testre ,de amíg ez nem megy adig naony jó hatásfokkal dolgozik erre a testtájra,a kitörés gyakorlat,vagy ha van a közeledben fitness terem az előre döntött ellipszis tréner is.

Ha nincs speckó hely akkor a lábemelsek rézsut hátra 45 fokban ill. az ugyanilyen irányú lábemelgetés 30x 5 szériában 10 mp.-es szünettel váltott lábbal...

2011. dec. 6. 11:35

Nagyon köszi a válaszokat! Rékának az összes dvdje megvan, de ez az alattomos terület nem akar formálódni :-(

De nem adom fel, kipróbálom amit írtatok!!

2011. dec. 5. 21:10

Helyi fogyás sajnos nincs. A zsírpárnát a diéta tünteti el, emellé fontos edzeni is.


Néhány jó gyakorlat kimondottan erre a testtájra:

- tekerés: vegyél egy seprűnyelet a nyakadba, és tekerd jobbra-balra a derekadat, de a csípőd legyen mozdulatlan. Végezd 5 percig


- hulahopp karikázás 15 percig naponta


- Rubint Réka összes dvd-je!!!


Kitartás, elszántság, és semmi sem lehtetlen :-) Sok sikert!

2011. dec. 5. 21:07
Czanik Balázsnak vannak jó capoeira dvd-i,főleg az 1. az,ami derékra megy.Sok sikert:)
2011. dec. 5. 21:04
Tud valaki olyan tornagyakorlatot, mozgásformát ami a derék és a csípő közötti rész zsírpárnáit tünteti el??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook