Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Depurálás - fogkőeltávolítás fórum

Depurálás - fogkőeltávolítás (beszélgetős fórum)


4. Magdalénia (válaszként erre: 3. - Qwasy)
2018. aug. 22. 20:33

Lehet, hogy tényleg sietett és "fércmunkát" végzett. Nem valószínű, hogy gond lenne, mert akkor biztosan szólt volna.

Azért ne halogasd!

2018. aug. 22. 20:00
Én is magánrendelésen voltam. De kicsit úgy éreztem magam, mintha "feltartanám" a doktornőt. Jövőhónapban szerintem meglátogatok egy másikat. Azóta észrevettem, hogy alul is maradt az érdes tapintású részen kívül is fogkő,mintha az íny alatt lenne(nemtom van-e ilyen..) meg felül a hátsóbb fogaim közül 1-2 olyan, arra pedig azt mondta, h ott nincs.
2. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Qwasy)
2018. aug. 22. 14:04

Régebben én is hasonlóképpen jártam, egészen kellemetlen volt, szinte fájt a nyelvem egy ideig, aztán lekopott az érdes rész.

Múlt héten voltam magánorvosnál és úgy szedte le, mintha polírozva lenne. Semmi kellemetlen érzés, sőt.

2018. aug. 22. 12:00

Sziasztok!

Nemrég estem túl életem első fogkőeltávolításán. Nem volt kellemes, de túlélhető. Felül szinte semmit nem talált a doktornő, alul viszont az elülső fogaim picit torlódva vannak, igy ott jobban megállt a lepedék. Onnan szedegette egész sokáig, mert ő is nehézkesen fért hozzá. Mikor végeztünk, csak örültem, hogy kész, megszabadultam tőle, irány haza. De mikor már kiléptem az épületből, akkor vettem észre nyelvvel, hogy ott a fogkő helyén van valami "éles". Először annyira megijedtem, mert olyan érzés volt, mint mikor a tejfogad már annyira meg van lazulva, hogy meg lehet emelni az aljánál nyelvvel. Na olyann érzés vokt, mint a tejfog széle, és hirtelen nem tudtam, hogy mi a fene lehetett az, azt hittem van ott egy lyuk a fogamban, vagy ott végetér, vagy valami, elképzelni sem tudtam, mi van. Hazaérve első dolgom volt a tükörben megvizsgálni. Lyuk nincs, viszont ott ahol a fogkő széle volt, némelyik fogamon maradt egy halvány csík, és egy tapintható perem a vonal mentén. Ez most fogkő maradék, vagy annyi volt a fogamnak, vagy ez miez? Valaki tapasztalat, help, valami? Nem túl jó érzés..


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook