Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depresszió ellen mmit lehet tenni? fórum

Depresszió ellen mmit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 15:24

Biztosan tőlem kérded???

Semmi olyat nem írtam, hogy bárkivel, bármivel is szakíts!!! Olvasd el még 1x amiket írtam, valakivel összetévesztel.

2020. aug. 2. 23:29

Ha te intézetből kerültél ki, és 3 éve a saját lábadon állsz, illetve boldogulsz az életben, akkor valamit mégiscsak jól csinálsz.

Milyen egyetemre készülsz, és mit jelent a készülés?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2020. aug. 2. 23:12
Hogy szakitsak vele? Nincs bennem annyi...nincs erom merszem
2020. aug. 2. 20:33

Először is menj ki a természetbe, ha tudsz erdőbe sétálni, folyópartra, ahol teleszívhatod magad a természet friss levegőjével, élvezd a csendjét, hallgasd a madarak csicsergését... válj eggyé a természettel. Ne mondd, hogy még nem csináltad, és nem tudod, hogyan kell. Csak kezdd el, és rájössz hogy megy az!


Másodszor menj minél többször emberek közé, beszélgess velük, ha rendszeresen ugyanabban az időben, ugyanott megjelensz, te is megismered, kik azok, akik szintén naponta ott vannak, másrészt ők is ismerősként fognak egy köszönés-félét biccenteni... majd alakulnak. Nem feltétlen parti-képes férfira gondolok, akárkire, akiből jó barát, barátnő, egy idősebb házaspár, akik szüleid helyett jó barátok lehetnek...

Most van nyár, most kell még kihasználni a jó időt, ne maradj a négy fal között, mozdulj ki!!


És valóban, amikor az idő vagy túl meleg, vagy esik, vagy éppen így estefelé, itt vagyunk, lehet dumcsizni, lehet egy kicsit ismerkedni.

Annyit azért elárulhatsz már most is magadról, hogy Pesten élsz-e, vagy melyik megyében, hogy egy kicsit tudjuk betájolni, merre, mit is tudsz esetleg még tenni magadért.

7. birebora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:30

Sajnálom, nehéz lehet neked. Senkid nincs? Nagyszülők, rokonok, közeli ismerősök. Még nagyon fiatal vagy. Vegyél egy nagy levegőt és kezd el felépíteni az életedet. Kivel laksz, kivel élsz?

Egyet jegyezz meg, azzal lehet rongyként bánni aki hagyja. Ő nem barát, ő csak beléd rúg, kell az neked? Nem? Lapátra.

6. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:29

Rossz oldaláról nézed a dolgokat!

Felvettek egy egyetemre, ami sokaknak nem sikerül, de te mégis meg tudtad csinálni, képes vagy rá.

Majd ott szerzel új barátokat is.


A barátod meg sem érdemel téged, ha így bánik veled.


Az egyetemmel meg fog változni az életed. Zárd le ezt a mostanit, ne enged, hogy nyomasszon a múltad!

A múltnak vége.

Fiatal vagy, nagyon sok élmény, boldog pillanat, szerelem, feladat van még előtted.

5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:12

Tanulj mindenképp, majd kitalálod mi lesz a lakhatásoddal.

A pasit dobd minél hamarabb mert csak árt az állapotodnak!

Ha barátok nincsenek kéznél itt van pl a hoxa. Beszélgess!

Vagy vannak itt olyan süke-bóka tagok akiken csak röhögni lehet! Olvasd a sületlenségeit, felvidít! :)

2020. aug. 2. 20:09
Tomoren gyorsan ennyi, es ezen is csodalkozok h kiadtam magambol es zarkozott vagyok hihetelenul
2020. aug. 2. 20:08
Intezetbe kerultem 16 eveskoromba 18 eves koromig. Sok lelki gyotrelem szuleimet elvesztettem ugy erzem senki nincs velem egyetmre keszulok, nincs erom tanulni de se kedvem de ha nem teszem meg akkor akar hajlektalan is lehetek ez a nyomas megjobban stresszesit plusz a baratom leseszar ugy banik velem mint egy ronggyal de megse tudok mit kezdeni magammal foleg nem szakitani,nincsenek oszinte baratim rengetegszer vagyok egyedul
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:05

Valamennyit azért nem ártana mesélni, hogy miért vagy depis.

Az nem fog segíteni ha százan leírjuk, hogy szépen süt a nap!


Ha nem beszélsz, nem tudunk segíteni!

2020. aug. 2. 20:02

Nagyom depreszios vagyok es ugy oszinten csoda h ennyire is elkezdtem beszelni rola!

Tartsatok tiszteletben h nem akarok beszelni rola,de nagyon rossz nekem pszichologushoz nem jarok!segitsetek szavakkal kerlek h mit csjnaljak h jobb legyen hogy lassam szebben a vilagot hogy legyen bennem pozitivitas?egyebknet lany vagyok es 21 eves

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook