Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Délután kettő után max. csak gyümölcs fórum

Délután kettő után max. csak gyümölcs (beszélgetős fórum)


1 2
11. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - 17ecde6f71)
2007. jún. 11. 21:26
Akkor inkább fehérjét egyetek. Este mindenképpen szerencsésebb, akkor nem veszítetek az izmotokból. A szénhidrátot este eltartalékolja a szervezet, viszont ha nem talál fehérjét, akkor izmot bont. Kevesebb izom = kevesebb kalóriát tudtok égetni (ugyanannyi kajától jobban híztok).
10. 11111
2007. jún. 11. 20:59
Sziasztok!Holnaptól csatlakozom hozzátok,kiváncsi vagyok erre a módszerre.3kg.-ot szeretnék fogyi.
9. biat (válaszként erre: 8. - Virág3)
2007. jún. 11. 20:02
Szóval-nem a hétfő miatt-de elkezdtem ma,mert betarthatónak látom.Szeretek enni,szinte mindent és az olyan fogyikúrák nekem nem jönnewk be amiknél külön kell pacsmagolni magamnak.Sajna az időm nem engedi,arról nem is beszélve,hogy hogyha megkívánok valamit,könnyebb azt mondani,hogy holnap reggel,mint a teljes megvonás.Én nem bánom ha nem gyorsan fogyok-kb.5-8kg-de szeretek enni,így azt is várom ettől az egésztől,hogy újból kontrollálni fogom tudni az étkezést,összeszükül a gyomrom és persze fogyok is,amit elért súlyt tartani fogok tudni.Úgyhogy hányan is kezdtük el?
2007. jún. 11. 14:13
Ezt elírtam,tehát inkább délelőtt kéne gyümit enni,délután meg zöldséget!
2007. jún. 11. 14:11

gyümölcs délutánmeg este?

Hát nem tudom,mivel sok fruktózt tartalmaznak szerintem ez inkább délutánra lenne jó!

Inkább mondanám azt hogy délután max zöldség!

6. 17ecde6f71 (válaszként erre: 2. - E27a34352f)
2007. jún. 11. 12:19

Ez nagyon jo hir. Tehat akkor megsem csak egy legbol kapott otlet es mukodik.

Mivel most hetfo van, idealis idopont, hogy en is kiprobaljam.

Majd beszamolok az eredmenyrol.

Hajra Mindenki es csinaljuk egyutt!

2007. jún. 11. 11:03
sziasztok! engem is érdekelnének a tapasztalatok, vélemények, ötletek ebben a témában :)
2007. jún. 11. 08:49

Én próbáltam, a következőt:

reggeli 2 tojás, + két szeletelt kenyér pirítva, zöldséggel.

Ebéd: foodexpressz glüki menű, vagy amit akarsz.

Utána max gyümölcs és folyadék. 15 kg minusz 3 hónap alatt.

Így tudtam kontol alatt tartani mit is eszek egész nap. Mert ugye mi csak csipegetünk.......))

3. biat (válaszként erre: 2. - E27a34352f)
2007. jún. 11. 08:38
szia!Nekem első ránézésre tettszik ez a diéta,könnyebben betarthatónak tünik,főleg ebben a melegbe.Csak annyit szeretnék kérdezni,hogy kb.menyi gyümit ehetünk és milyeneket,főleg míg megszokja a szervezet a kevesebb kalóriát?Köszi a válaszod!Biat
2007. jún. 11. 06:30

Ha úgy vesszük, én most elmegyek tesztalanynak, mert egy ideje ebéd után csak gyümölcsöt eszek, és csak pozitív eredményről tudok beszámolni. Nem maradok utána éhes, mint a szénhidrátos vacsiknál, és nem érzem üresnek a gyomromat, mint a fehérjéseknél (persze ez egyéni vélemény, elvégre mindenki máshogy reagál a megvonásokra). Nekem az elsődleges célom gyomorszűkítés, hogy ne tudjak egyszerre sokat enni, és ehhez a gyümivacsi mindenképp megfelelő ;) Természetesen mellette keveset eszem reggelire és ebédre is. Eredmény: 1 hét -3kg.

Tehát csak ajánlani tudom ;D

2007. jún. 8. 17:23

Sziasztok! Hallottam, h van aki azzal a módszerrel fogyott, hogy délután kettő után nem evett semmit, csak max. egy kevés gyümölcsöt. Sok reggeli, kevesebb ebéd és rengeteg folyadék. Hallottatok erről vagy próbáltátok? Kinek mi a véleménye erről? Esetleg eredményről is be tudtok számolni?

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook