Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Delfinek Europaban.... fórum

Delfinek Europaban.... (beszélgetős fórum)


11. rtopi
2008. nov. 2. 16:18

Sziasztok! Úgy látom,hogy meghalt a fórum, de muszáj leírnom. Úsztam delfinekkel. Igaz, hogy "csak" medencében, de kb. fél órát tölthettem velük. Nekem is álmom volt régóta, és most megvalósult. Csodálatos az érintésük. És ahogy puszit adnak. És ahogy beléjük kapaszkodva úszol. És...

A következő álmom /ami valószínű anyagiak miatt sose fog megvalósulni/, hogy tengerben is úszhassak velük. Minden érdekel, ami delfinnel kapcsolatos. Van valakinek konkrét élménye?

10. Virág3 (válaszként erre: 7. - Be52089f0e)
2007. júl. 24. 20:03

Van egy közös álmunk!:)

Annyira szeretném egyszer ezt megvalósítani.

Nem tudom,mikor lesz rá lehetőségem,de nagyon bízom benne,hogy egyszer lesz!

2007. júl. 24. 19:19

Sziasztok!!!

Nem tudjátok véletlenül hogy Horvát Országba hol van DELFINÁRIUM?nagyon köszönöm a segítséget előre is!!!

2007. márc. 12. 16:25

bár nem annyira európa, de innen reális áron megközelíthető: vörös tenger.

hurghadától nem messze van egy terület, ahol elég gyakran felbukkannak (persze garantálni nem tudja senki).

illetve úgy hallottam hogy sharm el sheik-ben van valami aquapark vagy akvárium, ahol van delfin show, és be lehet fizetni delfinekkel úszásra is. persze itt csak a medencében....

2007. márc. 12. 15:34

Nekem az az álmom, hogy egyszer egy delfinel együtt fürödjek.

Jelenlegi helyzetemet nézve szerintem csak álom marad. :(((

2007. márc. 12. 14:46
Én déldalmáciában többször találkoztam velük. De fürödni???
2007. márc. 12. 10:40

Olyan hely ahol lehet furodni is veluk?

Riminiben tudom hogy van ....de furodni hol lehetne veluk?

2007. márc. 12. 10:13
Horvátországban is vannak olyan partszakaszok, ahol vannak delfinek.
2007. márc. 12. 01:50
Amerika és Európa közötti óceánokban vannak nagyobb részt delfinek.A közönséges delfin a Földközi-tengerben található.Észak-Európában és Grönland környékén a fehér oldalú és a fehér csőrű delfin létezik.:)
2007. márc. 11. 23:50
Dèl-Olaszorszàgban vannak.
2007. márc. 11. 23:34
Valaki tudja hogy europan belul hol talalhato delfin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook