Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DEESS IPL fórum

DEESS IPL (beszélgetős fórum)

20. hamyka (válaszként erre: 19. - Amacska)
2013. máj. 1. 19:36
ha nem is tudod megvenni nem maradsz ki semmiből sem, elég sokért kinálják..........
2013. máj. 1. 19:28

nincs ennyi pénzem sajnos

egyébként deess-t

18. hamyka (válaszként erre: 17. - Amacska)
2013. máj. 1. 18:35

jól teszed


milyet szeretnél venni és mennyit áldoznál rá ? na csak kérdezem


tényleg házilag akarom lenyirni a hajam, nekem már csak az a kérdés hogy ha a Remington PG 6060 masinát veszem meg, honnan érdemes rendelnem hogy megkapjam ezt az ajándékot: [link]

2013. máj. 1. 18:33
nekem nincs de nézegetem ezeket a fórumokat,még infót gyüjtök
16. hamyka (válaszként erre: 15. - Elbb)
2013. máj. 1. 17:32
még olyan szőrős nem vagyok :D
15. elbb (válaszként erre: 13. - Hamyka)
2013. máj. 1. 17:30
14. hamyka (válaszként erre: 12. - Elbb)
2013. máj. 1. 17:28

vásárlás elött állok és venni akarok 1 jót, miért baj az ha több mindenről kérem a véleményeiteket?


Remingtonról sem vagytok valami bő beszédűek? gondolom akkor ti mind szőrösek vagytok, fejetekről sem nyírtok le semmit :D

13. hamyka (válaszként erre: 12. - Elbb)
2013. máj. 1. 17:27

Chewbacca az micsoda?


csak érdekel hogy mi az igazság ezekről

12. elbb
2013. máj. 1. 17:20
Az utóbbi napokban annyi szőrvágó, hajvágó készülékről kéred a véleményünket, hogy kezdem azt hinni, maga Chewbacca van köztünk.
11. hamyka (válaszként erre: 10. - Amacska)
2013. máj. 1. 17:08

itt a link újra tessék :


[link] r&kat=56&id=179


mert 120 ezer villanást igérnek, bár aztán csak 3 ezer villanást olvastam valahol, kicsit ellenmondásosnak tünnek nekem a mondatok vagy csak én vettem észre? állítható az erösség, gondolom a lézeresnél nem állítható, annyira nem ismerem ezeket csak a leírás alapján gondolom hogy jó, te idáig milyet használtál?


és ugye egyértelmű hogy borotválni kell csak sok gyártó ezt elhallgassa.....


írj bátran

2013. máj. 1. 16:53
erről a me gépről még nem is halottam,szerinted miért jobb mint a Rió vagy a deess?
9. hamyka (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2013. máj. 1. 16:50
a remingtonos cucc tudom nem végleges szőrtelenítés, a mé masinára visszatérve: összevissza írnak mindent, jó lenne ha itt valami szakértő megjelenne és adni bővebb információt, remélem a fogyasztóvédelmisek már észrevették a hibákat és kapják a büntit :D :P
8. hamyka (válaszként erre: 6. - Hamyka)
2013. máj. 1. 16:29

ezt irják a mé masina használati utasításában:


NE használja

tetoválásokon, sötétbarna vagy fekete foltokon (mint sötét szeplők, anyajegyek, májfol

-

tok vagy szemölcsök). A tetoválások vagy sötét foltok túl sok fényenergiát nyelhetnek el, ami bőrduz

-

zanatot, átmeneti vagy tartós hólyagokat vagy a bőr elszíneződését vagy bőrfehérséget okozhat.

NE használja

a szemek körül, a fejen, a füleken, mellbimbókon, nemi szerveken, vagy a végbélnyílás

körül. Ha ezeken a terülteken használja, a bőr megduzzadhat, felhólyagosodhat, vagy a bőr átmeneti

bőrelszíneződést vagy bőrfehérséget okozhat.// ez kicsit ellentmondásos:Arcszőrzetét akkor kezelheti, ha bőrtípusa (születési bőrszíne) 1-5 típus. Ha bőrtípusa 6-os, NE használja a

mē™ készüléket az arcán.// akkor most mi az igazság?//NE használja

az orca vonala fölött.



én erre: na akkor már is csalódótt vagyok, én minden test tájamon használni akarom, szal marad ez a megoldás:



[link]


vagy pedig ez : [link]


jó veletek tanakodni köszi :)

7. hamyka (válaszként erre: 4. - Amacska)
2013. máj. 1. 16:07

én is csak jót olvastam a DEES ipl gépről de nem szabad hinni az írásnak


engem jobban izgaz ez a mé masina....

2013. máj. 1. 16:06

nyilván csak ez a jobb:


[link]


bár ha jól láttam a neten jobban csak ők állitsák azt hogy 120 ezer villanásra elég a fej, a feje cserélhető, borotva fejet is kapni hozzá, van ilyenje valakinek?


ha jól értelmezem a lézeres masinát nem lehet állítani míg az ilyen masinán lehet állítgatni a fényerőt


mennyi garancia van rá?


na csak ugy kíváncsiskodok hogy milyenek ezek, áruk is elég szép mit ne mondjak, olvastam hogy valaki össze spórolt 1 gépre és nagyon megjárta valami Riót vett és kilötte nála a villanyórát vagy mi

2013. máj. 1. 15:22
ez egy ipl gép
2013. máj. 1. 15:22
erről csupa jót olvastam.....
2013. máj. 1. 15:12
láttam olyat is ami 120 ezer villanásra képes, akkor most melyik a jobb?
2. hamyka (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. máj. 1. 14:53
akinek van tapasztalata jöhet
2013. máj. 1. 14:48

sziasztok


érdekelne hogy ez a készülék milyen, több cég csinál ilyen masinát, egyik oldalon azt állitsák hogy az övéké a legjobb, persze azt se felejtsük el hogy mindez a borotválkozásból indult el aztán találták fel ezt a villanó fényes izét meg a lézert....


hosszú távon érdekelne hogy ez a villanófényes izé meg a lézer nem kezdi ki a bört?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook