Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceniektől kérdeznék... fórum

Debreceniektől kérdeznék... (beszélgetős fórum)


2010. okt. 9. 08:47
A Nagyerdő Klinikákra mondjátok úgy, hogy Klinikák? Mert ott mi is voltunk a kislányommal, bár nem vagyunk debreceniek. Egy nagyon komoly problémával kerültünk oda, lehet, hogy ez volt a szerencsénk, mert nem biztos, hogy máshol is megfelelően elláttak volna.
2010. szept. 2. 22:24
Köszi csajok, egyre jobban múlik az esetleges költözéshez kapcsolódó gyomorgörcs. :)
10. tücsimücsi (válaszként erre: 8. - Kittycat2)
2010. szept. 2. 22:11
Csatlakozom, nagyon jó a Klinika. A Kenézy felejtős, mert az közel sincs úgy felszerelve.
9. 409f3dc117 (válaszként erre: 8. - Kittycat2)
2010. szept. 2. 22:10
Én is azt tudom mondani Neked, nyugi, nyugi, nyugi.... az ország legjobb szakemberi vannak ott :-)
8. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - Barracuda59)
2010. szept. 2. 22:07
Én is remélem, de sajnos ez nálunk még pár évig benne van a pakliban. :) Megyünk, ha összejön a páromnak az állás, jelenleg 95 %, jövő héten derül ki. Csak féltünk eltávolodni a kórháztól, ahova eddig vitték, és ahol a kezelőorvosa van, de így már megnyugodtam teljesen. Köszi még egyszer. :)
7. Kittycat2 (válaszként erre: 3. - PöttömPanna)
2010. szept. 2. 22:05
Hát bocs, de itt Budaörsön még nem hallottam a Debreceni klinikáról. :) Eddig egy kicsit messze volt tőlünk. De örülök, ha ilyen jó híre van, ez nekünk csak megnyugtató információ, köszönöm.
6. barracuda59 (válaszként erre: 5. - Kittycat2)
2010. szept. 2. 22:04
Gyertek nyugodtan, bár azért remélem, nem lesz alkalmatok tesztelni a gyermekklinikát!!!:)
2010. szept. 2. 22:03
Ez nagyon jó hír, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Így már nyugodtan bele merünk vágni a költözésbe... :)
2010. szept. 2. 22:01

Igen, a gyermekklinika biztosan minden esetben megfelelő ellátást tud nyújtani.

Egyébként a Kenézy kórházban is van gyerekrészleg.

3. PöttömPanna (válaszként erre: 1. - Kittycat2)
2010. szept. 2. 22:00
Bocs, de a Debreceni klinikákról még nem hallottál? - hát lenne mit tanuljanak más kórház alkalmazottai tőlük, minden szempontból.
2010. szept. 2. 22:00

Szia!

A Gyermekklinika az ország egyik legjobb gyermekklinikája. Sajnos teszteltük.

Amig bent feküdtem a kisfiammal, addig egyfolytában jöttek más városokból, inkább ide küldik a "komplikáltabb" gyerekeket.

De ott van a Kenézy is, bár azt nem ismerem.

Ha van kérdésed konrétabban, kérdezz nyugodtan.

2010. szept. 2. 21:56
Sziasztok, úgy néz ki, hogy néhány héten belül lehet, hogy Debrecenbe költözünk, mert a férjem ott kap munkát. Semmit sem tudok a városról. Ami igazán érdekelne, hogy hány gyerekkórház van, és hogy milyen ott a gyermekegészségügyi ellátás. Kicsit furcsának tűnhet, hogy épp ez érdekel, de a kisfiam hajlamos az elhúzódó komplikált lázgörcsre, ezért fontos szempont a számunkra, hogy van-e jó gyerekkórház, mert ha nincs, akkor lehet, hogy lefújjuk az egészet. Tudom, hogy ott az orvosi egyetem, ezért bízom benne, hogy csak jókat tudtok mondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook