Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debreceni fiatal lányok! Barátnőzzünk! fórum

Debreceni fiatal lányok! Barátnőzzünk! (beszélgetős fórum)


2016. nov. 24. 19:01
Esetleg Debrecenben az egyetemen...? ugy eloben?
2016. nov. 24. 18:47
Egyetemista baratnoket keresek, sajnos nem igazan vannak barataim, pedig szivesen csinalnek csajos programokat:)
2015. jan. 14. 18:24

Jesszus, vannak barátaim:D de ők egyáltalán nem azok a nagy barátok, akiket barátnak lehet nevezni..felszínesek, és teljesen más világuk van, mint nekem.:D Nincs vészhelyzet, csak egyszerűen szívesen dumcsiztam volna másokkal is, mert valahogy az a közeg nem őszinte.

Az albérletben másik 3 lánnyal vagyok együtt, de ők rengeteget tanulnak, ki sem mozdulnak soha

2015. jan. 14. 18:20

3. éves vagy, és még nincsenek barátaid?

Ez, hogy lehet?

Az albérletben egyedül vagy?

2015. jan. 14. 18:10

Kiszoktam járni a városba, mondtam, hogy imádok császkálni, csak nem érzem azt, hogy na valakivel őszintén jól tudnám magam érezni..sajnos túl sokszor csalódtam már emberekben. :/

Egyébként agráros vagyok, most vagyok III.éves BSc-n:) Kolis voltam két évig, most albérletes vagyok:)

2015. jan. 14. 18:06

Itt megismerkedni debreceniekkel??

A városba nem szoktál kimenni?

2015. jan. 14. 18:02

Ez jó kezdetnek: nem vagyok depressziós DD


Hova jársz,mit tanulsz?

Hol laksz, albérlet merre, kollégium ?

2015. jan. 14. 17:55
Sajnos az utóbbi időben elkoptak a barátságaim, mivel elkerültem otthonról, Debrecenben vagyok egyetemista, szinte az otthonommá vált. Nagyon szeretek közösségbe járni, de valahogy nem érzem, hogy megtaláltam volna a helyem... sokat vagyok egyedül, mert nincs olyan személy, akivel jókat beszélgethetnék, röhögnénk, vagy bármi mást csinálnánk... alapvetően jóhumorú, és talán túl jószándékú lány vagyok, talán ezért sem találom a "barátnőket". Sokat segítene, ha valahogy, valamilyen módon, akár itt,beszélgethenék, programokat szerveznénk közösen, vagy bármi egyéb. Nem vagyok depressziós, életvidám, boldog ember vagyok, csak éppenn sok esetben nincs kivel megosztanom az örömöm:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook