Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni bölcsődék: Ősz utcai vagy Varga utcai?Melyiket ajánljátok? fórum

Debreceni bölcsődék: Ősz utcai vagy Varga utcai?Melyiket ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


6. misz
2011. febr. 10. 18:56

Az én lányom a Varga utcába járt. Nagyon aranyos gondozónénik voltak, mindent megettek a gyerekemért. Onnét automatikusan átvették volna a vele egybeépült oviba. De oda nem szerettem volna vinni, így oviba máshová jár.


Az Ősz utcáról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem.


Ha szeptembertől szeretnéd beíratni akárhová is, mindenképp indulj útnak már most, iszonyat hosszú várólisták vannak.

2011. febr. 10. 13:52

ha a Károlyit számításba veszed,akkor már most beírathatod,legalább akkor tudod,hogy fix helye van.menet közben még úgyis változhatnak a dolgok,de legalább egy pipa lesz a dolgot illetően.

iszonyat túljelentkezés van bölcsiket illetően!!

2011. febr. 10. 13:29

köszi,hogy írtál!:)

nem semmi h már itt tart a világ,hogy már az sem mindegy hova megy a gyermek bölcsibe...pfff...

azért nem gondolkoztam eddig a Károlyiban,m azt még nem ajánlották,de most már az is a listámon van.


Még annyit,hogy tényleg várólista van?most fél éves a kisfiam,de 2éves korában szeretném vinni.

keressem fel a bölcsit h pályázunk?

2011. febr. 10. 13:22

ja és ami még lényeg,hogy onnan bármelyik óvodába szívesen felveszik a gyerekeket,jó hírű bölcsi!!!

én azt figyeltem meg,hogy sajnos már az sem mindegy,melyik bölcsibe hordja az ember a gyerekét,hogy utána jó oviba járhasson és onnan jó iskolába menjen!!

a karrier már a bölcsinél elkezdődik!!!sajnos!

2011. febr. 10. 13:19

miért nem viszed a Károlyiba??

nekem Lili oda járt és nagyon szerettem!!!rosszat nem tudok rá mondani!!a gondozónők annyira aranyosak,türelmesek,hogy le a kalappal!!!!

2011. febr. 10. 13:13
Debreceni bölcsődék: Ősz utcai vagy Varga utcai?Melyiket ajánljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook