Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni 2013-ban szülő kismamák fórum

Debreceni 2013-ban szülő kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
92. Keriné76 (válaszként erre: 89. - Wukovics25)
2012. nov. 13. 12:37

Szia!

Nekem a harmadik babám született most áprilisban.

91. kzsu80 (válaszként erre: 89. - Wukovics25)
2012. nov. 13. 12:19

gratu...:)

és a másik kettő milyen idős?

90. Mirtus30 (válaszként erre: 87. - SziReni)
2012. nov. 13. 11:29

Bármilyen vizsgálatot kértem még tőle, szónélkül küldött, még ha indok nem volt akkor is kreált rá egyet. Most voltam hozzá 6-án és küldött idegsebészhez is a derekammal, háromhónappal későbbre kaptam volna időpontot CT-re, neki egy telefon volt, s még aznap megcsinálták.

Baba ügyben annyit tudott mondani, hogy ne görcsöljek rajta annyit, és sikerülni fog, nincs semmi ok, hogy ne jöjjön össze. A lányommal bejött ez a tanácsa, remélem most is bejön.

2012. nov. 13. 11:10
sziasztok,én is debreceni vagyok :) igaz 3. babát várom :)
88. kzsu80 (válaszként erre: 87. - SziReni)
2012. nov. 13. 11:04
pedig lehet az a doki tudott volna telefonon keresztül is gyógyítani!!!! :D
2012. nov. 13. 09:08
Az jó ha nem fogad el pénzt ez nálam már egy jó pont szokott lenni.a másik ha alapos és ha kérem megcsi9nélja amit kérek vizsgálatot, meg emberien beszél velem nem mint egy hülyével főleg hogy eü-s vagyok.De így is egy év alatt most a 4dik dokim van és vele vagyok megelégedve.Volt olyan doki a 4be aki meg se nézett telefonon közölte hogy PCO-m van.Na mondom ezt telefonon meg is lehet állapítani.Erre mondta akkor ad egy időpontot menjek be de tuti az a bajom.Mentem időpontr és közölték aznap a portán hogy ő szabin van egész nap.Na mondom akkor köszönöm és aztán mentem a mostanihoz és vele meg vagyok elégedve.Rendes alapos, és lelkiismeretes, és végülis neki köszönhetem hogy a méhen kívülimből nem lett nagyobb bajom.
86. Mirtus30 (válaszként erre: 85. - SziReni)
2012. nov. 12. 23:44
A klinikára járok dr Lukács Jánoshoz már 2009-től. Abszolút elégedett vagyok vele, nagyon alapos, lelkiismeretes. A lányommal való terhesség alatt soha nem fogadott el tőlem pénzt és számíthatok rá bármikor.
2012. nov. 12. 20:58
hú akkor szorítunk hogy baba jöjjön.Itt debrecenbe kihez jársz?
2012. nov. 12. 09:38

Sziasztok!

Igen elég nehéz volt, s részben magam is okoltam, meg az akkori orvosomat is itt Miskolcon.

De szerencsére találtam Debrecenben egy áldott jó dokit. Ő rakta redbe a szövődményeimet. S elárulta, hogy igazából a miskolci dokimat fel is jelenthetném műhibáért.


SziReni! Nekem most november 20-n kellene (nem) megjönnie.

2012. nov. 12. 08:20
Hát az elég nehéz lehetett neked is.Remélem most sikerül neked is meg nekem is.Neked most mikor kellene nem megjönnie?
82. kzsu80 (válaszként erre: 81. - Mirtus30)
2012. nov. 11. 22:40

22 hét??? ótejóég....hát ahhoz tényleg kellett másfél év.

Nagyon sajnálom :(

81. Mirtus30 (válaszként erre: 80. - SziReni)
2012. nov. 11. 21:43
Azt elhiszem, hogy rossz, hisz a legelső terhességem 2008-ban is elsőre jött össze és csak 22 hétig tartott, aztán 1.5 év rehabilitáció és úgy jött össze elsőre a lányom.
2012. nov. 11. 21:38
Meg nektek még össze fog az jönni úgy hogy decemberi legyen ahhoz van bőségesen idő.Az a baj nekem legkésőbb augusztusi kellene, így meg már csak ebben a hónapban lenne jó, és a vicc az egézben hogy ezért kezdtünk nki egy éve hogy ne fussunk ki az időből, de már nem is érdekel csak jönne össze.Mindegy hogy mikor.Csak kevés a hit már az a baj.Meg hát eléggé egyedül kell küzdenem az érzelmi oldalával is ennek, és ez nagyon rossz.
2012. nov. 11. 21:36
hú akkor nektek még jó is hogy az első azonnal jött.Mert talán így kicsit türelmesebb az ember ha a második késik kicsit.Azért az elsőnél ez elég rossz egy év távlatában.
2012. nov. 11. 21:34
2013 decemberre jó lenne ha megszületne. 3 hónapja próbálkozunk. Nem nagy idő, de... azt hittük - naivan- hogy olyan gyorsak leszünk vele is mint a lányommal, ő szinte az első próbálkozásra jött.
2012. nov. 11. 21:30
és mikor kezdtetek próbáőlkozni és mikorra kellene összejönni?Nekünk is szoros az idő, de hát én már sok reményt nem fűzök a dolgohoz 1 éve időbe időbe elkezdtük és most van egy hónapunk hogy összehozzuk azért hogy időben legyen,
2012. nov. 11. 21:19

Igen, benne vagyunk, de még sajna nincs eredménye. :((

Pedig nem szeretnék kifutni az időből, mert nem tudnék most visszamenni dolgozni. Várnak vissza, csak olyan a helyzet, hogy jobb védettnek lenni.

Másik meg, ha elfogadják a táppénz törvényt, akkor ellátásnélkül lennék 9 hónapig. Veszélyeztetett voltam az első babával is, s a másodikkal is az leszek. Akire egyszer rákódolták, az is marad.

2012. nov. 11. 21:14
igen kérdezhetsz igen csatklakozhatsz.Akkor most kistesó gyártásban vagytok?
2012. nov. 11. 21:02

Sziasztok! 2011-ben szültem a klinikán. Most tervbe vettük már a kistesót, de ugyan még nincs eredmény. Csatlakozhatok?

Esetleg kérdezhettek is, ha szeretnétek.

2012. nov. 11. 20:59
jaja reméljük csatlakoznak majd
72. kzsu80 (válaszként erre: 69. - SziReni)
2012. nov. 11. 20:44
mi majd fellendítjük a debreceni fórumot, nincs mese :D
71. kzsu80 (válaszként erre: 68. - Roza78)
2012. nov. 11. 20:43

Én mindkétszer a Klinikán szültem, nem volt fogadott orvosom egyszer sem.

Én meg voltam elégedve, bár nem volt minden "tökéletes", de nekem így is a Klinikában van a bizalmam.

70. kzsu80 (válaszként erre: 67. - SziReni)
2012. nov. 11. 20:40
jaj, nagyon sajnálom, nagyon nehéz lehet...de meglásd, meglesz az a babó!!! :)
2012. nov. 11. 16:02
igen ez igaz hogy a debeceni fórumokra nem nagyon vannak.De nem baj mi 3an elkezdjük és hátha majd nő a létszám. :)
68. Roza78 (válaszként erre: 63. - Kzsu80)
2012. nov. 11. 15:57

Szia

Üdv közöttünk , kicsit kihalt a fórum, de minden debreceni fórum ilyen. :-(

Hol szültél? Milyen tapasztalataid vannak a kórházzal?

2012. nov. 11. 15:26
Mi egy éve próbálkozunk babával illetve tavaly októberben hagytam abba a fogamzásgátlót így mondhatjuk most a november pont egy év lesz nekünk.Akkor terhes lett fog gátló után és elvetéltem illetve ezt nem tudták 100%ra megmondani a dokik és lette egy menstruációs zavarom, majd márciusban amikor megint megjött terhes lettem újra, és április 4dikén kellett megműteni mert méhen kívül volt, de szívhangja is volt már kornak megfelelően fejlődött tehát azzal a babával már nem lett volna semmi baj ha jó helyen tapad meg.5 hónapig nem volt menstruációm nem tudták az okát szptmber 1én megjött és október 6ig tartott szóval egy hónapig folyamatosan, és majd most november 6án jött meg ez már rendesnek látszik.Azt mondta a dokim hogy ezek után már nagy esélyünk van mert magától szépen megjött normális ideig tartott és rendbe van.Szervileg rendbe vagyok.Csináltak petevezető átjárhatóságit mind a két petevezető rendben van.A petefészkeim normális méretű ciszta mentesek, a méhem is teljesen normális.Az endokrinológián hormonális bajt sem találtak.Így most azt mondták mivel nincs akadálya a teherbe esésnek 6 hónapig próbálkozzunk és ha addig nem njön össze spontán akkor újra megvizsgálnak.valószínű a fog gátló után nehezen áll vissza a szervezetem.De most elég nagy esélyt adtak hogy ebben a hónapban már sikerüljön.Ja és a laborom alapján peteérésem is van.Így most reméljük hogy december 6dikána miklás két csíkot hoz a tesztemre és jó helyen lesz egy jól fejlődő baba.Nagyvonalakban.És ez lesz az első babánk ha összejön.
66. kzsu80 (válaszként erre: 65. - SziReni)
2012. nov. 11. 14:12
köszi, ti hogy álltok? baba előtt? után, közben? :D
2012. nov. 10. 22:40

persze be lehet kukkantani jó hogy jösz.Mert kicsit kevesen vagyunk illetve kevésbé megy a fórum de hátha beiindítjuk

és nem számut hogy pont a 13 marad ki.Gratulálok a babához.

64. kzsu80 (válaszként erre: 63. - Kzsu80)
2012. nov. 10. 22:33

ja, és most épp nem debreceni vagyok, de azért mindig itt szülök :D

Jövőre már Debrecenben fogunk lakni...ha minden igaz...

63. kzsu80
2012. nov. 10. 22:32

Sziasztok...én 2010-ben, meg idén májusban szültem, de még 14-re is terveznék egyet Debrecenben :D

Pont a 13 marad ki, de azért bekukkantanék, ha lehet :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook